[Yarışma İçin] Okul yolunda öğrenci Skini [Bitmedi Alıntı Yapmayınız]

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Sayın Forumdaşlar Bugün Sizlere Bir Soru Soracağım Skin Yarışmasına Katılacağım şu an Skinimin İlk Evrelerindeyim Eksikleri Ve Artıları Belirtirseniz Sevinirim !

Fotoğraflar Kopya Çekilmemesi için 12 Saat Süreyle Kaldırılır. Gelecek Güncellemeye Kadar Hoşçakalın

Son düzenleme:

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok "düz" duruyor. Biraz daha şu renk rastgeleleştirilme şeysinden (noise işte Türkçesini nerden bileyim) eklesen iyi olaca gibi ama az ekle. Onun dışında iyi gözüküyor.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok "düz" duruyor. Biraz daha şu renk rastgeleleştirilme şeysinden (noise işte Türkçesini nerden bileyim) eklesen iyi olaca gibi ama az ekle. Onun dışında iyi gözüküyor.
teşekkür ederim biraz daha açarmısın ?

sanırım detaylardan ve gerçekçilikten bahsediyorsun hep aynı renkten gerçekçilik ve detay yok diyorsan haklısın bende fark ettim sen yazınca

peki ya şimdi ?

konu güncellendi MR. At Kafası şu an Bakabilirmisin ?

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmus kardesim link atarmısın
(bu skinle yarısmaya ben katılıcam ben kötülük fetişistiyim ben hehehuehuahuahuah)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmus kardesim link atarmısın
(bu skinle yarısmaya ben katılıcam ben kötülük fetişistiyim ben hehehuehuahuahuah)
merak etme yetkililere söyledim bu skinin benim olduğunu biliyorlar :) ve bu daha ilk versiyonu 4 aralığa kadar buna neler yapacağım bi bilsen

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ya bu yarismalarin temasi niyr okul oluyor zaten okula lanet kusuyoruz gicigimizami yapiyorlar? bana kalsa okamayacam adamlarin yaptigi seye bak..