yaşım 16 boyum uzarmı ?

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yaş 13, her yaz denizde fok balığı gibi kulaç atıyorum, her döndüğümdeyse birileri "boy atmışın, kilo vermişsin" vs. diyorlar. 2-3 yıl öncesinde epey sıkıntım vardı ama fiziğimde. Umudunu yitirme! +1

Quaick

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Spor yaparsan yararini gosterir :)

Xperia Arc S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Quaick

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kendine hoplayip ulasamadigin bir hedef belirle ve hoplayarak oraya dokunmaya calis, yararini goreceksin :)

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben 10 yaşindayim ama boyum büyük.Yapman gereken erken uyan direk yat süt iç hiperaktif ol 2 de bi zipla.Annen kizarsa pc başina geç biraz daha sonra tekrar zipla :D

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben evlenmicem {Annemde öyle derdi eskiden :D]

Quaick

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Gençler boy o kadar önemli değil, bence 1.80 ideal bir boy :) Önemli olan spor yapmanız :) Bu illa ki Basketbol, futbol vs olması gerekmez. Mesela ben fitness yapıyorum aslında hoş bir spor :) İnsan kendine vakit ayırabiliyor :) Çoğu kişi fitness yaparsan boyun kısalır vs diyebilir ama siz bunlara inanmayın! Fitness yaptıktan sonra boyum uzadı, vücudum şekillendi :) şu an mankenlik yapabilecek sağlıklı bir vücudum var ve memnunum :)

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Gençler boy o kadar önemli değil, bence 1.80 ideal bir boy :) Önemli olan spor yapmanız :) Bu illa ki Basketbol, futbol vs olması gerekmez. Mesela ben fitness yapıyorum aslında hoş bir spor :) İnsan kendine vakit ayırabiliyor :) Çoğu kişi fitness yaparsan boyun kısalır vs diyebilir ama siz bunlara inanmayın! Fitness yaptıktan sonra boyum uzadı, vücudum şekillendi :) şu an mankenlik yapabilecek sağlıklı bir vücudum var ve memnunum :)

OMG :gülmek: