Yassıkaya KÖYÜ {YEPYENİ KORKU DENEYİMİ}|TÜRKÇE SESLENDİRME İLE| V3 Güncellemesi geldi (MP DESTEKLI) +50K indirme

Haritayı nasıl buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    32

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Herkese merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra size yeni haritamızı sunmaktan gurur duyuyoruz.Haritamız korku & gerilim haritasıdır.Yanlışım varsa düzeltin Türkiye de korku haritasına ilk Türkçe seslendirmeyi ekledik.Önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyoruz.Şimdi harita hakkında bazı resimleri gösterelim.

YassiKaya.rar içinden çıkardığınız yassikaya klasörünü direk olarak %appdata% .minecraft saves klasörüne kopyalayın.Texture pack haritaya gömülüdür.Haritayı açtığınız an texture packte aktif olacaktır.

1.12.2 OYNANMASI GEREKİR.AKSİ HALDE BUGLAR VE HATALAR OLUŞABİLİR

TEXTURE PACK & COMMAND BLOCK(gorkem_)

MİMAR VE SENARİST(Alpagut)

YARDIMCI SENARIST(Paydex)

TÜRKÇE SESLENDIRME(RESUL BEY)

Hikayemiz Konya Beyşehir ilçesi Yassı kaya köyünde geçmektedir. Oyunda yönettiğimiz karakterin ismi Serkan dır,ve hazine avcısıdır. Yassı kaya köyünde hazine olduğunu öğrenmiştir ve yola çıkmıştır. Ancak Yassı Kaya 1996 Yılında paranormal olaylar ve ölümler olduğu için yasak bölge ilan edilip, tamamen kapatılmıştır. Serkan tüm uyarılara rağmen hazine için köye girmek istemektedir. Ve hikaye Serkan'ın köy yolunda yaptığı kaza ile başlar. Devamını oyunda siz oynayarak öğreneceksiniz.

-------

İndirmek için tıklayın v3

Virustotal

Not: Harita sonunda tnt patladıktan sonra canınız gitmez ise kill çekmeniz önemle rica olunur.

V2 Güncellemesi ile gelen yenilikler

Harita adı renklendirildi

Multiplayer desteği getirildi(server kurunca ikincil kişi ormanda doğabilir bu yüzden şu komutu izleyin
/tp @a 1086 63 -1130

Her evin çıkışında nereye gideceğimiz hakkında bilgi eklendi.

Bazı tabloların yanlış yönlendirme hatası giderildi

İmamın evinde boş odaya girince jumpscarenin erken çıkması ve aşağı tpleme sorunu düzeltildi

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

V3 Güncellemesi ile gelen yenilikler

Sürekli gamemode 2 alan devre kaldırıldı onun yerine hileler devre dışı bırakıldı.

Bazı efektlerin sürelerinde değişiklikler yapıldı.

Bazı yürüme yolları belirginleştirildi.

Tabelaların hepsinde daha görünür ve renkli fontlar kullanıldı.

Çeşmenin arkasına geçince kitap gelmeme sorunu düzeltildi.

2 adet yeni arka plan sesi eklendi.

Devrelerde iyileştirmeler yapıldı.

1 Adet jumpscare çıkarıldı.

İmamın evine ufak bir detay eklendi.

Son düzenleme:

ReaLLorD*

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritayı oynadım ve harika buldum seslendirmeler,oynanış ve en önemlisi hikaye harika olmuş devamını bekliyoruz...

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende köy çeşmesinin arkasını bulamadım kaldım :D
edit: bunu yazdıktan sonra halatı gördüm :D :D

ErenBabaOOffical

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeş Oyuna Giriyoz Ve Girince Tabelalar Ve Komut Block Ları Boş Oluyor Cvp ver

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
haritayı tekrar savese at oynadığın sürümün 1.11.2 olduğundan emin ol ve singleplayerde dene

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritadaki hatalar :
Hım yerde kan izleri var dedikten sonra mause ve mikrafon sesleri duyuluyor
2. Yolda yürürken kafama yıldırım düstü :/

+18 ad icerikli kitap
XXX ADLI KİTAPTA +18 ad iceriği vardır tavsiyem değistirin

Oyun la ilgili :
oyunun hikayesi iyi güzelde adam yarasalara küfür ederken arkandan kapatılan kapıyamı küfür etmiyor veya cıkan jumpscarelerde küfür etmiyor burası sacma olmus ve ilki haric diyer koyulan jumpscarelerde cok belli bir yerlere koyulmus
Alevler ve karanlık yolda kapıya giderken bir oyundan alıntı olmuş
Sonu sacma olmus
Ama yinede Ellerine sağlık güzel hikaye

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası seslendirmeleri çok sevdim ama biraz acemice olmuş;

- Çok yersiz jumpscare çıkıyor.
- Karakter korkunç bir şey gördükten sonra şehri terketmek yerine normal bi şekilde işine devam ediyor.
- Karakter korkmuyor yazanlarda yada seslendirmede gram korku yok
- İnsan bilmediği şeyden korkak demişler ama sen direk çatur çutur gösteriyosun korkunçlu şeyleri, bayağı bi germen lazımdı böyle ara sıra kolunu bacağını falan görmeliydik çok hızlı oldu.
- Nerde jumpscare çıkacağı çok belliydi kendimi hazırladım kesin çıakr diye ve hepsi tuttu.
- En sonunda ne olucağınıda tahmin ettim çok belliydi.

Kısacası harita bahane seslendirme şahane, ha bide şey haritanın başındaki o sure koymuştun neysede ses koymasaydın keske rahatsız edici bence.

Alpagut

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haritadaki hatalar :
Hım yerde kan izleri var dedikten sonra mause ve mikrafon sesleri duyuluyor
2. Yolda yürürken kafama yıldırım düstü :/

+18 ad icerikli kitap
XXX ADLI KİTAPTA +18 ad iceriği vardır tavsiyem değistirin

Oyun la ilgili :
oyunun hikayesi iyi güzelde adam yarasalara küfür ederken arkandan kapatılan kapıyamı küfür etmiyor veya cıkan jumpscarelerde küfür etmiyor burası sacma olmus ve ilki haric diyer koyulan jumpscarelerde cok belli bir yerlere koyulmus
Alevler ve karanlık yolda kapıya giderken bir oyundan alıntı olmuş
Sonu sacma olmus
Ama yinede Ellerine sağlık güzel hikaye

4karasavasc444;

Kan izleri var dedikten sonra "mouse" VE "mikrofon" (Doğru yazman için) duyuluyor demişsin.
Uçarak dua eşliğinde oynanmıyor bu oyun mouse ve klavye kullanman lazım
ve ses gelmesi normal değil mi? (sen başka sesler de duyarsın belki iyi dinle)

2. yolda yürürken kafana yıldırım düştüyse abdest al öyle oyna demek ki sende bir cenabetlik var :D
(Ben haritayı yaparken ve oynarken yüzlerce kez geçtim hiç vurmadı, belki de piyango oynamalısın)

+18 içerikli kitap yok.

xxx adlı kitabı ben yazdım. (Kitaba bakarsan benim ismim var.)
İlk sayfada ibranice yazılar ibranice bir spor haberinden rastgele
alıntılar. Diğerleri de anlamsız klavye sembolleri. ibranice okumayı bilseydin
zaten yazmazdın. bilmiyorsan ..... element uydurma.

jumpscarelerde küfür etmeye kalksaydı oyunun ses kotası yetmezdi, sıfırdan oyun yapmıyoruz burada.
inanıyorum ki çoğunu tahmin bile edememişsindir ama hala çok belli yerlere konulmuş diye yazıyorsun.

Alevler ve karanlık yolda kapıya giderken bir oyundan alıntı değil, tamamen benim tasarımım,
senin aklında benzetme olmuş olabilir.

Sonu saçma olduysa başka bir son yap koyup oynayalım.

27 yaşında bu haritayı kardeşime yardım olsun diye yaptım.
Normalde forumu kullanmam fazla ama sırf sana cevap yazmak için buraya geldim.

Teşekkür ederim bu arada.

Senin haritalarını da oynadım müthişti, şirkette herkese senden bahsediyorum ;-)

Açıkcası seslendirmeleri çok sevdim ama biraz acemice olmuş;

- Çok yersiz jumpscare çıkıyor.
- Karakter korkunç bir şey gördükten sonra şehri terketmek yerine normal bi şekilde işine devam ediyor.
- Karakter korkmuyor yazanlarda yada seslendirmede gram korku yok
- İnsan bilmediği şeyden korkak demişler ama sen direk çatur çutur gösteriyosun korkunçlu şeyleri, bayağı bi germen lazımdı böyle ara sıra kolunu bacağını falan görmeliydik çok hızlı oldu.
- Nerde jumpscare çıkacağı çok belliydi kendimi hazırladım kesin çıakr diye ve hepsi tuttu.
- En sonunda ne olucağınıda tahmin ettim çok belliydi.

Kısacası harita bahane seslendirme şahane, ha bide şey haritanın başındaki o sure koymuştun neysede ses koymasaydın keske rahatsız edici bence.

Hatalarımız kesinlikle var kabul ediyorum,

Bir daha map yaparsam düzelteceğimi düşünmüyorum çünkü pek te yapmayı düşünmüyorum,

Şu cümlen beni benden aldı;

"- İnsan bilmediği şeyden korkak demişler ama sen direk çatur çutur gösteriyosun korkunçlu şeyleri, bayağı bi germen lazımdı böyle ara sıra kolunu bacağını falan görmeliydik çok hızlı oldu."

kardeşim bunun için Outlast tarzı oyunlar var bence gidip onu oynamalısın minecraftta bu işler çok zor, ya da sen kollu bacaklı yaparsan haberleşelim ben oynamak isterim.

Teşekkür ederim.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4karasavasc444;

Kan izleri var dedikten sonra "mouse" VE "mikrofon" (Doğru yazman için) duyuluyor demişsin.
Uçarak dua eşliğinde oynanmıyor bu oyun mouse ve klavye kullanman lazım
ve ses gelmesi normal değil mi? (sen başka sesler de duyarsın belki iyi dinle)

2. yolda yürürken kafana yıldırım düştüyse abdest al öyle oyna demek ki sende bir cenabetlik var :D
(Ben haritayı yaparken ve oynarken yüzlerce kez geçtim hiç vurmadı, belki de piyango oynamalısın)

+18 içerikli kitap yok.

xxx adlı kitabı ben yazdım. (Kitaba bakarsan benim ismim var.)
İlk sayfada ibranice yazılar ibranice bir spor haberinden rastgele
alıntılar. Diğerleri de anlamsız klavye sembolleri. ibranice okumayı bilseydin
zaten yazmazdın. bilmiyorsan ..... element uydurma.

jumpscarelerde küfür etmeye kalksaydı oyunun ses kotası yetmezdi, sıfırdan oyun yapmıyoruz burada.
inanıyorum ki çoğunu tahmin bile edememişsindir ama hala çok belli yerlere konulmuş diye yazıyorsun.

Alevler ve karanlık yolda kapıya giderken bir oyundan alıntı değil, tamamen benim tasarımım,
senin aklında benzetme olmuş olabilir.

Sonu saçma olduysa başka bir son yap koyup oynayalım.

27 yaşında bu haritayı kardeşime yardım olsun diye yaptım.
Normalde forumu kullanmam fazla ama sırf sana cevap yazmak için buraya geldim.

Teşekkür ederim bu arada.

Senin haritalarını da oynadım müthişti, şirkette herkese senden bahsediyorum ;-)

Hatalarımız kesinlikle var kabul ediyorum,

Bir daha map yaparsam düzelteceğimi düşünmüyorum çünkü pek te yapmayı düşünmüyorum,

Şu cümlen beni benden aldı;

"- İnsan bilmediği şeyden korkak demişler ama sen direk çatur çutur gösteriyosun korkunçlu şeyleri, bayağı bi germen lazımdı böyle ara sıra kolunu bacağını falan görmeliydik çok hızlı oldu."

kardeşim bunun için Outlast tarzı oyunlar var bence gidip onu oynamalısın minecraftta bu işler çok zor, ya da sen kollu bacaklı yaparsan haberleşelim ben oynamak isterim.

Teşekkür ederim.
Yani anlamıyorum amacım senle kavga etmek değil, haritani oynadım ve düşündüğüm eksikleri söylüyorum. Ayrıca açıkcası bunu yapmak çok zor değil (Benim açımdan değil) sırf sana kanıtlamak içinde bunla uğraşıcak değilim

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostlar bu arada neredeyse hiçbir korku haritasın da da (belkide hiçbirinde) jumpscare çıktıktan sonra adamın bağırdığı görülmedi.(Veya tepki verdiği)Bunu oynadığım korku haritalarına dayanarak söylüyorum yabancı haritaları çok kez oynadım belki 30 40 harita oynamışımdır,incelemişimdir tek haklı olduğun konuyu söyleyeyim çok aralıkta jumpscare çıkması eleştiri konusu olabilir ama adamın her bağırdığında ses çıkarması gerçeklik katmaz aksine dahada olayı bulandırır gerçek hayatta bir adamın önüne tablo çıkması nerede görülmüş çok detaya gireceksen hiçbir harita senin açından güzel olmamalı.Örnek verirsem No Words ve "The House 2" gerilim olarak çok iyi ama "No Words"haritasın da çıkan 3 jumpscare den sonra adamda hiçbir ses yok o neden eleştirilmedi herkesten övgü aldı.Adam rüyanın içinde olduğu için bu yok mu sayıldı.Haha biz o zaman rüyada geçirince gerçekçi mi olacaktı,o yüzden böyle bir yorum göremezsin çünkü ülkemizde sizin gibi düşünen çok insan var ve Türkiye de haritalar bu yüzden geri kaldı ve hiç gelişmiyor herkesin amacı parkur olmuş adventure olmuş komut bloğu yapmayı bilmeyen insanlar 2 saat 3 saatte yaptığı haritayı koyuyor.Türkçe seslendirme olayını yabancılar yapalı 1 sene oldu belkide geçti,her neyse bu kadar detaya önem veriyorsan haritanı sabırsızlıkla bekliyorum dostum.İyi forumlar :)

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostlar bu arada neredeyse hiçbir korku haritasın da da (belkide hiçbirinde) jumpscare çıktıktan sonra adamın bağırdığı görülmedi.(Veya tepki verdiği)Bunu oynadığım korku haritalarına dayanarak söylüyorum yabancı haritaları çok kez oynadım belki 30 40 harita oynamışımdır,incelemişimdir tek haklı olduğun konuyu söyleyeyim çok aralıkta jumpscare çıkması eleştiri konusu olabilir ama adamın her bağırdığında ses çıkarması gerçeklik katmaz aksine dahada olayı bulandırır gerçek hayatta bir adamın önüne tablo çıkması nerede görülmüş çok detaya gireceksen hiçbir harita senin açından güzel olmamalı.Örnek verirsem No Words ve "The House 2" gerilim olarak çok iyi ama "No Words"haritasın da çıkan 3 jumpscare den sonra adamda hiçbir ses yok o neden eleştirilmedi herkesten övgü aldı.Adam rüyanın içinde olduğu için bu yok mu sayıldı.Haha biz o zaman rüyada geçirince gerçekçi mi olacaktı,o yüzden böyle bir yorum göremezsin çünkü ülkemizde sizin gibi düşünen çok insan var ve Türkiye de haritalar bu yüzden geri kaldı ve hiç gelişmiyor herkesin amacı parkur olmuş adventure olmuş komut bloğu yapmayı bilmeyen insanlar 2 saat 3 saatte yaptığı haritayı koyuyor.Türkçe seslendirme olayını yabancılar yapalı 1 sene oldu belkide geçti,her neyse bu kadar detaya önem veriyorsan haritanı sabırsızlıkla bekliyorum dostum.İyi forumlar :)
Ben haritanız Rezalet *** gibi bir cümle kurmadım sadece hatanızı gösterdimki daha iyi haritalar yapabilmeniz icin hicbir sekilde haritanızı düsürecek bir elestiri değildir

Alpagut

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında bunu burada paylaşmak kabahat. Türkiye'de oyunlara verilen değer ortada zaten tüm oyunlarda. Sonra değişik tiplerle uğraşmak zorunda kalıyoruz.

Karşınızda çocuk yok. Sizin geçtiğiniz yollardan geçip, yüzlerce kişiye aynı anda konferans verip insanlara hitap etmeyi, günde insanlara yüzlerce mail yazıp konuşmayı, neyin nerede nasıl ne şekilde söylenmesi gerektiği çok iyi bilirim.

O yüzden eleştiri tarzı ile alakalı bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz, ben kimse ile kavga edecek değilim, sizin hitap ve eleştiri seviyeniz nasılsa ben sürekli aynı tonun 1 tık üzerinden devam ediyorum. (Negatif veya pozitif)

Allah'a (C.C.) çok şükür laf yedikten sonra oyumuzu değiştirenlerden olmadık :)
(Lafım Meclis'ten içeri.)

Genelde bize gelen ortalama 200 mesajdan (sadece bu platformda yok, diğer forum ve youtuberlardan gelen özel mailler dahil) sadece sivri dilli 3 kişinin mesajı dikkatimi çekti ve gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum.

Konuyu ben uzatmak istemiyorum (Başlamak bile istemiyordum) eğer devam edip hala tartışmak isteyen varsa şu an yurt dışındayım, 1 hafta sonra Türkiye'ye döndüğümde bir yemekte bunu tartışabilir, farklı platformlarda ve farklı projelerde birlikte hareket edebiliriz.

Not: Konum ve yer fark etmez, yemekler benden :)

Saygılarımla.
Çağrı KÖPRÜLÜ