Yassıkaya KÖYÜ {YEPYENİ KORKU DENEYİMİ}|TÜRKÇE SESLENDİRME İLE| V3 Güncellemesi geldi (MP DESTEKLI) +50K indirme

Haritayı nasıl buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    32

HakimAziz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Abi Benim
Herkese merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra size yeni haritamızı sunmaktan gurur duyuyoruz.Haritamız korku & gerilim haritasıdır.Yanlışım varsa düzeltin Türkiye de korku haritasına ilk Türkçe seslendirmeyi ekledik.Önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyoruz.Şimdi harita hakkında bazı resimleri gösterelim.

YassiKaya.rar içinden çıkardığınız yassikaya klasörünü direk olarak %appdata% .minecraft saves klasörüne kopyalayın.Texture pack haritaya gömülüdür.Haritayı açtığınız an texture packte aktif olacaktır.

1.11.2 OYNANMASI GEREKİR.AKSİ HALDE BUGLAR VE HATALAR OLUŞABİLİR

TEXTURE PACK & COMMAND BLOCK(luuluu)

MİMAR VE SENARİST(Alpagut)

YARDIMCI SENARIST(Paydex)

TÜRKÇE SESLENDIRME(RESUL BEY)

Hikayemiz Konya Beyşehir ilçesi Yassı kaya köyünde geçmektedir.Oyunda yönettiğimiz karakterin ismi Serkan dır,ve hazine avcısıdır.Yassı kaya köyünde hazine olduğunu öğrenmiştir ve yola çıkmıştır.Ancak Yassı Kaya 1996 Yılında paranormal olaylar ve ölümler olduğu için yasak bölge ilan edilip,tamamen kapatılmıştır.Serkan tüm uyarılara rağmen hazine için köye girmek istemektedir.Ve hikaye serkanın köy yolunda yaptığı kaza ile başlar.Devamını oyunda siz oynayarak öğreneceksiniz.

HARİTA GİDİŞATI(BULAMAYANLAR İÇİN)
1-Köy çeşmesini bul ve arkasına git
2-Cami
3-Çeşmeye tekrar git
4-Muhtar
5-İmam
6-Hafize Nine
7-Kuyu

İNDİRMEK İÇİN

http://www.mediafire.com/file/bqy8nca3ap6v9lz/YassiKaya.rar (v1)

http://www.mediafire.com/file/uyauyu75a9rh4xi/YassiKaya_v2.rar (v2)

https://www.virustotal.com/tr/file/...1a8fbf066688b40b8be22bec/analysis/1487350999/

Not:harita sonunda tnt patladıktan sonra canınız gitmez ise kill çekmeniz önemle rica olunur.

V2 Güncellemesi ile gelen yenilikler

Harita adı renklendirildi

Multiplayer desteği getirildi(server kurunca ikincil kişi ormanda doğabilir bu yüzden şu komutu izleyin
/tp @a 1086 63 -1130

Her evin çıkışında nereye gideceğimiz hakkında bilgi eklendi.

Bazı tabloların yanlış yönlendirme hatası giderildi

İmamın evinde boş odaya girince jumpscarenin erken çıkması ve aşağı tpleme sorunu düzeltildi

C
Haritayı oynadım ve harika buldum seslendirmeler,oynanış ve en önemlisi hikaye harika olmuş devamını bekliyoruz...

Abi Caminin Kapısı Açılmıyor?

Buyukusta366

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba grkmkprl .Yaa ben bi korku haritası yapıyorum , sesimi sound bölümüne atıyorum ama mcye girince playsound komutu ile onu çalamıyorum.dosyam 680 kb ve.ogg.sen bunu nasıl yaptın lütfen bana yaz yada 1 videodan gördüysen ltf linki at bak ltf.(bu arda haritan mükemmel)

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba grkmkprl .Yaa ben bi korku haritası yapıyorum , sesimi sound bölümüne atıyorum ama mcye girince playsound komutu ile onu çalamıyorum.dosyam 680 kb ve.ogg.sen bunu nasıl yaptın lütfen bana yaz yada 1 videodan gördüysen ltf linki at bak ltf.(bu arda haritan mükemmel)
"sounds" adında bir klasör açıp oraya atacaksın sound değil ayrietten çalmak için /playsound sesismi voice @a - - - 100(block çevresi) 1 1 şeklinde çaldırabilirsin eski sürümlerde denersen bu komutla çalışmaz

Buyukusta366

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şimdi bak çalıyorum ama ses gelmiyor ve komut bloğunun içine girince şarkı çalındı diyo ama çalmıyo mesela senin koyduğunu yapınca çalıyo

LexiJ2002

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunun gibi korku haritaları yapmaya devam edersen güzel olur çok başarılı ekibin ve sen çok iyisin...

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bunun gibi korku haritaları yapmaya devam edersen güzel olur çok başarılı ekibin ve sen çok iyisin...
Yorumun için çok teşekkürler dostum.Bende Türk oyuncular için güzel haritalar çıkarmak isterim fakat ekip olarak oyunlara pek vakit ayıramıyoruz.Boş bir zamanda kendim bir harita yapmayı düşünüyorum.Kafamda az çok taslağı mevcut,bu haritadan daha kaliteli bir şeyler çıkarmaya çalışacağım.Çünkü bu haritada hatalarımız gerçekten vardı.Korku ögelerini çok sıkça oyuncuya çıkarmak gibi hatalar,bundan sonra yapacağım haritada olmayacak.Ve çok daha kaliteli bir harita olacağından emin olabilirsin.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Genel olarak güzel bir harita denebilir, bana göre eksikliklere gelcek olursak ;
1) Jumpscareler'in çoğu gereksiz ve çoğundan korkmadım.
2) Seslendirmeler acemi olmuş.
3) Bir-iki tane hata vardı oraları geçmek için creative modunu kullandım.(Kuyuyu kazdıktan sonra camii'nin kapıları açılmadı + Kuyudaki demir kapı açılmadı.)
Puanım : 7/10

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Genel olarak güzel bir harita denebilir, bana göre eksikliklere gelcek olursak ;
1) Jumpscareler'in çoğu gereksiz ve çoğundan korkmadım.
2) Seslendirmeler acemi olmuş.
3) Bir-iki tane hata vardı oraları geçmek için creative modunu kullandım.(Kuyuyu kazdıktan sonra camii'nin kapıları açılmadı + Kuyudaki demir kapı açılmadı.)
Puanım : 7/10
1.Madde için lafım yok.
2.madde için söyleyeceğim tek şey,siz yapacağınız haritada sesleri stüdyo ortamında kayıt edersiniz.
3.olarak command blockların bazen aktif olup bazen aktif olmaması sorunu tamamen harita yapımcısından kaynaklı değildir.Bu sorunu sadece siz yaşadığınızı söylemiyorum.Fakat çoğu kişide böyle bir sorun olmadı.Oyundan kaynaklı bir sorun olduğunu söyleyebilirim.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
1.Madde için lafım yok.
2.madde için söyleyeceğim tek şey,siz yapacağınız haritada sesleri stüdyo ortamında kayıt edersiniz.
3.olarak command blockların bazen aktif olup bazen aktif olmaması sorunu tamamen harita yapımcısından kaynaklı değildir.Bu sorunu sadece siz yaşadığınızı söylemiyorum.Fakat çoğu kişide böyle bir sorun olmadı.Oyundan kaynaklı bir sorun olduğunu söyleyebilirim.
Açıkçası yaklaşımınızı yanlış buluyorum, yaptığınız iş için bir eleştiri alıyorsanız, "daha iyisini sen yap kolaysa" gibi bir bakış açısı içerisindesiniz. Zaten haritayı beğendiğimi söyledim, ben de komut bloklarıyla uğraştığım için bir harita oynadığımda bu tür şeylere takılıyorum. Zamanla diğer haritalarınızı daha güzel yaparsınız umarım, ben de oynarım :)

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açıkçası yaklaşımınızı yanlış buluyorum, yaptığınız iş için bir eleştiri alıyorsanız, "daha iyisini sen yap kolaysa" gibi bir bakış açısı içerisindesiniz. Zaten haritayı beğendiğimi söyledim, ben de komut bloklarıyla uğraştığım için bir harita oynadığımda bu tür şeylere takılıyorum. Zamanla diğer haritalarınızı daha güzel yaparsınız umarım, ben de oynarım :)
Yanlış bulabilirsiniz efendim.Ben burada 2-3 saçma yorum için haritamı kirlettirmem. Ortada bir emek var ve sizin gibi insanlar gelip bir harita başarısı yok ise evet bu yorumlar benim "ZORUMA" gider,cevabını vermek ve haritamı savunmak durumundayım.Yani bunun için kimse benden teşekkür beklemesin.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yanlış bulabilirsiniz efendim.Ben burada 2-3 saçma yorum için haritamı kirlettirmem. Ortada bir emek var ve sizin gibi insanlar gelip bir harita başarısı yok ise evet bu yorumlar benim "ZORUMA" gider,cevabını vermek ve haritamı savunmak durumundayım.Yani bunun için kimse benden teşekkür beklemesin.
Tamam, en iyisi sizsiniz. Mükemmel bir harita olmuş cidden, eksiksiz, her yönü çok iyi, harika.

4732

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seslendirme dışında başarılı bir yönünü göremedim.