Yassıkaya Yapımcılarından Türkçe Seslendirilmiş Yeni Korku Haritası {Kabusların Kıyısında} İliklerinize Kadar Hissedeceksiniz

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tekrardan merhaba, 7 Kule bölgesi haritamız dan sonra, çok daha sağlam bir harita ile beraber bu konuda toplanmış bulunmaktayız. Aslında 7 kuleden sonra başka bir harita yapmayacağımı düşünüyordum. Çünkü kim ne derse desin yaptığımız haritalar 1 günde yapılacak basit haritalar değil. Haftalarca süren çalışmalar sonunda bu projeler tamamlanıyor. Ve biliyorsunuz ki Türkiye'de eskisi kadar harita yapan kişi kalmadı. Hatta bu aralar kimse yapmıyor. Ama önceki konuda söylediğim gibi bazen aniden ilham geliyor ve harita yapmaya başlıyorum. Arkadaşlarımda sağ olsun harita tasarımında yardımcı oluyorlar. Bu haritayı Yassıkaya haritası ile karşılaştıracak olursam, ondan çok daha gelişmiş, bol diyaloglu, animasyonlu ve hikayeye bağlı bir harita olduğunu söyleyebilirim. Seslendirmeleri de daha kaliteli tutmaya çalıştık ve ana karakter için bu sefer başka arkadaşıma bu görevi verdim. Bence bu konuda gayet başarılı, neyse şimdi harita hakkında detaylara geçelim.

Hikaye

Hikayemiz, başlarda normal bir şekilde yaşamını sürdüren Adrian ve Betty çiftini konu alıyor. Betty bir gün ansızın hastahaneye kaldırılır. Ve doktorların söylediğine göre komaya girmiştir. Fakat komaya girme sebebi hiçbir şekilde saptanamaz. Adrian doktor ile konuştuktan sonra, ona evinin çok uzak olduğunu ve hastahaneye gidip gelmesinin baya güç olacağını söyler. Adrian özel bir doktor bulur ve Bettyi eve götürürler. Artık tedavilerine evde devam edecektir. Fakat bilmedikleri bir şey var ki artık evde yalnız değillerdir. Ve Adrian sürekli kabuslar görmektedir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Neden karakter isimleri Türkçe değil?

Bu soruyu merak edenler olacaktır. Şöyle ki Türkçe karakter isimlerinin haritada pek fazla etkisinin olmadığını fark ettik. Sürekli oynadığımız ve izlediğimiz filmlerde ana karakter isimleri yabancı olduğu için artık bunlar benimsenmiş durumda ve Türkçe isimler garip gelmekte. Biz böyle bir şey yapmayı uygun gördük.

118301

118302

118298

118303

118304

118306

118305

Emeği Geçenler

Senarist

gorkem_

-------------------------------------------------------------------

Mimar

gorkem_
Alpagut

Sultan_Sami
Winchester

Texture Pack & Command Block

gorkem_

Seslendirme

gorkem_ (Doktor, Şeytan)

PandorasVI (Adrian)
Alpagut (Lester)

Harita

Sürüm:
1.12.2

İndirme Linki:
Kabusların Kıyısında
Virus Total: VirusTotal

Optfine ve forge ile girmeyiniz, 3D modellerde hata oluşabilir.

Oynadıktan sonra iyi kötü yorum yapmayı unutmayınız.

qLuffy

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Abi çok oyunculu özellik gelecek mi Yassıkaya'daki gibi

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi çok oyunculu özellik gelecek mi Yassıkaya'daki gibi
Çok oyuncuyu bu harita için kesinlikle önermiyorum ve yapmadım. Sebebi ise çıkan animasyonlar ve jumpscarelerin iç içe geçen oyunculardan, arkada kalanın hiçbir şey görememesidir. Yani, haritayı en iyi deneyim için tek kişi oynamak kesinlikle önemlidir. Fazla kişi olduğundan hem korku oranı azalıyor hem de korku ögeleri herkes tarafından görünemiyor kısaca harita haritalıktan çıkıyor.

Ardaatun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi peki çok oyunculu oynasak korku oranı azalmasını geçtim harita kafayı yer mi yani hata verir mi?

Ardaatun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kafayı yiyeceğini zannetmem fakat ilk haritayı açtığınızda spawn lobbysinde başlatmama ihtimali olabilir.
Bütün korku maplerini oynadık abi her biri çok başarılı olmuş eline emeğinize sağlık yassıkaya tarzı cinli mapler çok yok olsada böyle kalitelisi yok umarım senin gibi yetenekli kişiler çoğalır

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bütün korku maplerini oynadık abi her biri çok başarılı olmuş eline emeğinize sağlık yassıkaya tarzı cinli mapler çok yok olsada böyle kalitelisi yok umarım senin gibi yetenekli kişiler çoğalır
Teşekkürler beğenmenize sevindim.

emircan_kantas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sizin Yaptıgınız Yassıkaya Haritasını Oynadım Çok Güzeldi Ellerinize sağlık

emircan_kantas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendi Kanalımda Yassı Kaya Adlı Haritanınızın Videosunu Çektim Ve Yayınladım Eğer Videoyu Kaldırmamı İstiyosanız Cevap Yazın!
Video Link:
Ellerinize Sağlık muq olmus harita