Yayılan karanlıkta, ruhum yavaşça soluyor, yok oluyor!

Eruvos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ey insanoğlu! Ben Eruvos! Ejderha Lordu! Geçen bir kaç yılda, karanlığın geri dönüşüne dair şeyler yaşanıyor. Benimse gücüm soluyor. Buraya sizi uyarmaya geldim. Karanlık en fazla bir kaç güne mührünü bozacak! Lütfen bana yardım edin. Birlikte onunla başa çıkabiliriz anca. Bir ejderha ve bir insanın gücü ile!

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Y-yoksa?! Darkness Lefos uyanıyor mu? Bu büyük bir sorun olacaktır! Önlem almalıyım... Önce hayatım sonra kadınlar ve çocuklar!

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eruvos. Seni sevmesem dahi, Darkness Lefos'un uyanması çok büyük bir tehdit! Bu-bu nasıl olabilir? Sana yardım edeceğim. Bu bütün insanlığı ilgilendirir.
[Hadi lan ben de RP yapmak istedim bea :D]

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uchiha klanından birinin karanlığa karşı gelmesi
Eruvos. Seni sevmesem dahi, Darkness Lefos'un uyanması çok büyük bir tehdit! Bu-bu nasıl olabilir? Sana yardım edeceğim. Bu bütün insanlığı ilgilendirir.
[Hadi lan ben de RP yapmak istedim bea :D]
Boşuna risk alma.

Noobdhah

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben No'obDhah! Koruyucu ejderha. Ve Eruvos'un en büyük hizmetkarı! Darkness Lefos denilen bu korkunç karanlığı durdurmak için, bize çok büyük bir güç lazım. Darkness Lefos, o Eruvos'u Ölüm Dünya'sına gönderen tek kişiydi. Ve o, Eruvos'un babasıydı!

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kolonimisiniz ? benzer benzer 2-3 hesap Dragon_ vardı anladık ejder savaşı falan da noluyo forumu ejderler basıo.. salarım küçük enişteyi dağıtır hepinizi :D

Dragon_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Eruvos! Şu anda mühürlenmiş olabilirim ama seni yok edeceğim. Gerekirse Darkness Lefos ile birlik olarak! Güçleneceğim!

OsuranJIJEK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben No'obDhah! Koruyucu ejderha. Ve Eruvos'un en büyük hizmetkarı! Darkness Lefos denilen bu korkunç karanlığı durdurmak için, bize çok büyük bir güç lazım. Darkness Lefos, o Eruvos'u Ölüm Dünya'sına gönderen tek kişiydi. Ve o, Eruvos'un babasıydı!
yav he he gerisi siz bilin ben söylemiyim

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Noobdhah'mı? Olum size adınızı kim veriyo la noob dhah nedir ya.Noob :alkış: tebrikler.(noob saibota laf etmiyorum tamam)