Yaza Bomba gibi düşecek RPG ORTA DÜNYA Serveri! (Irklar, Özel itemler, Irk savaşları)

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Server çok zor olursa sevinirim önüne gelen kral olmasın lütfen :)

Ve bir Cüce olarak arkandayım kadim dostum :)

Gloin

En iyi cevaplar
0
Yaşasın Yüce Cüce ordusu! Serverimizin bütün plugin ve skriptleri hazır :) Nitrado hostingi ile mükemmel bir iş çıkartacağız! Ayrıca kasılmak hiç kolay olmayacak :) Serverimiz açıldığında umarım seni görebiliriz, takipte kal Cüce dostum!
Server açıldığı an serverda olacağım bir Cüce olarak :)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir proje. Daha önce RPG sunucularında oynamıştım. Hatta kraldım. Ancak şu lapis olayı oyunu bozar kardeşim.
Rol yapma dedin mi rol yaparak para kazanmalısın. Balık tutarsın,madencilik yaparsın,avlanırsın,odun kesersin,ticaret yaparsın,haydutluk yaparsın,çiftçilik yaparsın,demircilik yaparsın vb. Ama lapis bunu bozar. Lapis her şeyi bozdu zaten. Lapis kasıp p4 çekip pvp girme olayı başlı başına bir saçmalık. Eğer kaliteli bir RPG Sunucusu istiyorsan verdiğim örneklerdeki türde işlerden para kazanılmalı. Lapis rol yapmayı bozar.

Gloin

En iyi cevaplar
0
Güzel bir proje. Daha önce RPG sunucularında oynamıştım. Hatta kraldım. Ancak şu lapis olayı oyunu bozar kardeşim.
Rol yapma dedin mi rol yaparak para kazanmalısın. Balık tutarsın,madencilik yaparsın,avlanırsın,odun kesersin,ticaret yaparsın,haydutluk yaparsın,çiftçilik yaparsın,demircilik yaparsın vb. Ama lapis bunu bozar. Lapis her şeyi bozdu zaten. Lapis kasıp p4 çekip pvp girme olayı başlı başına bir saçmalık. Eğer kaliteli bir RPG Sunucusu istiyorsan verdiğim örneklerdeki türde işlerden para kazanılmalı. Lapis rol yapmayı bozar.
Veya ork avlayarak para kazanmalısın :kaş:

• Beğen
Reactions: DIO

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi yaza bomba gibi düşerse orta çağ olmaz düz mantıkla. neyse espriyi anlayan sözelcileri bekliyorum tabi bu sayısalcıların anlayamayacağı anlamına gelmiyor :p

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca şu başvuruda para alma olayı sıkıntılı. Oyunu aşırı sıkıcı yapar. Eğer para kazanmak istiyorsan başka şekilde düşünmelisin. Başka yönlerden para kazanmalısın. Sen bunu yaparsan adam 4. seviyede takılı kalır ilerleyemez ve oyun çok sıkıcı olmaya başlar. Soylular ise yükselir ve güçlenir. Bu yüzden ayrımcılık olur ve oyuncular ezilir. Bunu yapma. Oyunculara seviye sınırı koyma. İsteyen istediği kadar seviye atlasın ve ücretsiz olarak başvuru yapabilsin. Ancak başvuru yapmaya seviye sınırı getirebilirsin. Dersin ki eğer soylu veya patron olmak istiyorsanız 10. seviyeye ulaşmanız gerekmektedir. Eğer soylu veya patron olmak istemiyorsanız yani bu ünvanı almak istemiyorsanız kendi maceranıza atılabilir yine seviye atlayabilirsiniz. Ünvan için para isteme. Ayrımcılık olur ve krallıklar arası iç çatışmalar ortaya çıkar. Ne ile para kazanabilirsin? Oyunculara gemi satabilirsin. Oyuna gemi plugini eklersin kendi kendilerine gemi yapmak için uğraşıp, gemi yapma seviyesine gelene kadar senden para ile hazır gemi alırlar. Şık dayalı döşeli evler satabilirsin. Malikane satabilirsin. Oyun içi kullanılan parayı satabilirsin. Yani kısaca oyuncunun oynayışını ve hayallerini engelleyen uygulamalardan kaçınmalısın. Bir oyuncu kendi adına kule dikmek ister bunun için bir takım şeyleri yapar ve diker ama bunu yapmak çok zor ve meşakatli olur ancak bunu yapmak mümkündür veya senden gerçek para ile alır ve diker. Bu gibi şeylere yönel.
Veya ork avlayarak para kazanmalısın :kaş:
Şunu kelle avcılığı olarak yaparsak daha eğlenceli olur. Yüksek seviyede ve daha fazla öldürmeye sahip oyuncular, özellikle de suç işlemiş oyuncuların başında para olur ve bu oyuncuları öldürerek veya adalete teslim ederek para kazanabiliriz. En önemlisi de zindan sistemiyle zindanlara girer ve sonun hazine sandığı buluruz. Hazine haritası bulur ve kendi gemimizi yapar ve deniz yolculuğu ile iyi bir maceraya atılarak hazineyi buluruz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sondaki (Serveri açıp sahiplenebilecek birisi gerekiyor) kısmını okumadınız sanırım :D Projeyi gerçekleştirmek için ilk önce server gerekiyor.
Biz onu yok sayıp proje üzerine tartıştık. Orası sunucuyu açacak kişiye düşer. Biz proje hakkındaki fikirlerimizi belirttik.