Yazılardan önce çıkan server ismini değiştirmek istiyorum

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim bir skyblock serverim var ve hazır plugin paketi kullanıyorum rip-lykia ve bi warpa ışınlandığımda tp attığımda serverlerin ismi çıkıyor nasıl değiştiricem plugin paketinin ve server yazılarının resmini koyacağım bakabilirsiniz kaç gündür bunla uğraşıyorum lütfen artık yardım etsin birisi
asasdasd.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

s.PNG

sd.PNG

sda.PNG

sdadasdads.PNG

sdads.PNG

asdadsadsasdasd.PNG

Ekli dosyalar

• sdadsadasdsa.PNG
    sdadsadasdsa.PNG
    4.2 KB · Görüntüleme: 276

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Essentials adlı .jar'ı masaüstüne çıkardıktan sonra sağ tıklayıp birlikte aç seçeneğinden .rar'ı seç, devamında rarı açarak içinde messages-tr adlı dosyayı açarak düzenleyebilirsin.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Essentials adlı .jar'ı masaüstüne çıkardıktan sonra sağ tıklayıp birlikte aç seçeneğinden .rar'ı seç, devamında rarı açarak içinde messages-tr adlı dosyayı açarak düzenleyebilirsin.
Aslında .jar dosyasını winrar ile açmadan bile yapabilir, kendi kullandığım essentials eklentisinde o dediğin mesajlar essentials klasörünün içinde bulunmakta :)

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Aslında .jar dosyasını winrar ile açmadan bile yapabilir, kendi kullandığım essentials eklentisinde o dediğin mesajlar essentials klasörünün içinde bulunmakta :)
Son güncellemelerden bihaberim ama Essentials'ın klasöründe mesaj düzenleme gibi bir seçenek yok. Dediğiniz farklı bir şeydir muhtemelen.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Son güncellemelerden bihaberim ama Essentials'ın klasöründe mesaj düzenleme gibi bir seçenek yok. Dediğiniz farklı bir şeydir muhtemelen.

Screenshot_2.png

Kendi kullandığım essentials eklentisi ve içerisinde böyle bir dosya mevcut .jar'ı winrar ile girmeden düzenleyebiliyorum :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    28.1 KB · Görüntüleme: 515

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
sizin dediğiniz yere geldim oralarda sunucu yazıyordu oraya kendi server ismimi yazdım ama bir şey değişmedi acaba bu bişeye bağlı olabilirmi en son yaptığım haliEkli dosyayı görüntüle 84886
Bu halini .rar'a kaydettiğinizden emin olun, ardından Essentials klasörünün içindeki "config.yml" dosyasından language: kısmına gelip "tr" yazın, devamında sunucuyu yeniden başlatın.

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu halini .rar'a kaydettiğinizden emin olun, ardından Essentials klasörünün içindeki "config.yml" dosyasından language: kısmına gelip "tr" yazın, devamında sunucuyu yeniden başlatın.
dediğiniz gibi yaptım ama olmadı çok zor durumdayım lütfen yardım edinn

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
essentials ın config ini kontrol et oradaki format kısmında yazıyor olabilir, eğer orada yoksa groupmanager pluginine bir bak.