LorisNW.Keyubu.Com - [1.12/1.14] - /Papağan - Köylü Takas - 130 Adet Yeni Büyüler - Çift Elle Kılıç kullanma - AÇILIŞ 16.10.2019 AKTIF [+70 ONLINE]

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
PVP AYARI !

* Tüm viplerden /vipris komutu kaldırıldı.
* WS'de /fly yetkisi olanları engellemek için kullanılan özel sistem çok lag yaptığı için kaldırıldı. eğerki fly permi olan biri ws de hile flyı sayesinde uçarak kaçarsa video alıp bize atabilirsiniz fly yetkisi kalıcı olarak alınacaktır.

LavivaNW Yönetim Ekibi iyi oyunlar diler
Survival HIT Server.

wujia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yan çarın çok olduğu fazla OP bir sunucu.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar öncelikle emeğin için teşekkürler,

Yorumuma gelecek olursam, survivalde P5 olayı saçma olmuş, sunucuya girince oyuncularda 100M Kadar paralar bulunmakta. Survival olayını sunucuda göremedim, tamamen faction kıvamında bir sunucu olmuş. Yine haritalar ve sistemler güzel, zaman geçirmek için oynanılabilir.

Başarılar..

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@wujia evet güzel yorum :D fazla online çeken sunuculara bunu demenizde çok güzel yan çar yok demiyoruzda fazla demenizde saçma geldi neyse siz açında yan çarsız oynatın​

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Kanıtlarla Bellidir Sunucunun Güzel Oldugu

Son düzenleme:

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@SK1905 Kardeşim rehberlerimiz çalışıyor bence bu yorumun karalamadan başka bir şey değil op survival diyerekte artık kötüleyemessiniz onun modası geçti kötüleyecek başka bir şey bulun :)

SK1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötüleyecek bir şey demedim? Sanal Markette Bir Kılıç 800k'tan başlıyor? Hadi onu geçtim Sponsorunuz küfür ediyor? Hile Dahi Kullanıyor Buna Göre Neden Koruma Yok? Ha inanmiyorum diyorsan LOG'lara bakarak inceleyebilirsin iyi günler.

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Siz sunucuya girip ne açık bulurumda kötülerim çabasına girenlerdensiniz.
öncelikle sponsorumuz bir yetkili değildir o en yüksek viple eşittir.
Sanal Marketimizde kılıç satılmıyor :( bilgin olsunda.​

SK1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanıt atmam gerekiyor illa ki , peki siz bilirsiniz beklemede kalın ayrıca saygı ile konuşursanız sevinirim genelleme yapmayın.