Yeni alacağım PC GTA5 i Kaldırırmı?

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Casper almak hayatında yapacağın en büyük pişmanlık,sen bütçeni söyle burda sana en kral bilgisayarı toplarlar

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
GTA 5 ARTIK TÜM PCLERDE ÇALIŞCAK BUNUNLA İLGİLİ BİR KONU AÇICAM TAKİPTE KALIN BOMBA GİBİ Bİ KONU :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bendede Var Bir Emektar Casper Pek İşimi Görmüyor
PC Alacaksan Parça Parça Toplamak En İyisi Oluyor Hazır Aldığında Piyasadaki 3000 - 4000 TL Olan Pc Kendin Toplamaya Kalksan 1500-2000 TL Rahat Toplayacağın Türden Üzerine Bir Marka Basıp Biraz Garanti Biraz Yanında Odur Budur Derken Kendileri Yüksek Fiyatta Kar Ediyorlar Ha Gene Çoğu İlk Kullanıcı İçin İyi Sayılır Sonuçta Garantidir Falan Belki İşinize Yarar Ama Genede Tavsiye Etmem
Ha Eğer Ben İllaha Hazır Alacağım Toplayamam Ben Diyorsan O Fiyatada Pek Olmasada 2000 - 3000 TL Civarı O Fiyata Kendi Toplayacağına Yakın Sistem Satan Firmalar Var Marka Olarak Pek Bilinmediklerinden Çoğu Kalitesiz Çin Malı Gözüyle Bakıyor
Phoenix - ArmaPC Türü Yerlerden Bakabilirsin İlla Hazır Alacağım Diyorsan

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendede Var Bir Emektar Casper Pek İşimi Görmüyor
PC Alacaksan Parça Parça Toplamak En İyisi Oluyor Hazır Aldığında Piyasadaki 3000 - 4000 TL Olan Pc Kendin Toplamaya Kalksan 1500-2000 TL Rahat Toplayacağın Türden Üzerine Bir Marka Basıp Biraz Garanti Biraz Yanında Odur Budur Derken Kendileri Yüksek Fiyatta Kar Ediyorlar Ha Gene Çoğu İlk Kullanıcı İçin İyi Sayılır Sonuçta Garantidir Falan Belki İşinize Yarar Ama Genede Tavsiye Etmem
Ha Eğer Ben İllaha Hazır Alacağım Toplayamam Ben Diyorsan O Fiyatada Pek Olmasada 2000 - 3000 TL Civarı O Fiyata Kendi Toplayacağına Yakın Sistem Satan Firmalar Var Marka Olarak Pek Bilinmediklerinden Çoğu Kalitesiz Çin Malı Gözüyle Bakıyor
Phoenix - ArmaPC Türü Yerlerden Bakabilirsin İlla Hazır Alacağım Diyorsan
Phoneix serileri minimum 4 bin tl

mertmino

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Alps GtaV i En Azından min.Ayarlarda Oynayabileceğim Bi Pc Gösterirmisin?