*YENİ BAŞLADI!* play.soylumc.com | SoyluMC | 1.16.5 | Vibranyum Survival | Daha önce görmediğiniz sistemler ! Hardcore Piyasa

Feloxx

play.soylumc.com 1.16.5 Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.soylumc.com
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Hardcore Survival
Kopyalanabilir ip adresi : play.soylumc.com
Merhaba ! Sunucumuz gerçekten çok zor , kendine güveniyorsan sunucumuza gelmelisin , yoksa hayatta kalamayabilirsin. Sunucumuzun sistemleri ise gerçekten bi o kadar garip. Alışılmışın dışına çıkmak istedik ve claim sistemini tamamen süreli , ve para ile yaptık. (Alışınca çok hoşunuza gidecek.) Claiminize çiftçi koyarak tüm farmlarınızı , spawnerlerinizi kontrol edebilirsiniz. Onun içinten toplu şekilde satabilirsiniz.
Spawner kırmak için Spawner kazması satın alıyorsunuz ve 3 adet spawner kırma hakkı veriyor (Oyun parası ile). Özel itemlerimiz ve bunların nasıl yapıldığını görmek istiyorsan da /tarifler yazmalısın. Mesela END'e gitmek için end anahtarı yapman gerek.

Kısaca sunucumuzun tanıtımı bu kadar , şimdi konu tasarımı ve görsellere geçelim.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Şimdi sunucumuzun haritasından bir kaç görsel koyuyorum , sistemler o kadar fazla ki , görsellerini koymaya vakit bulamadım. Daha sonra ekleyeceğim fakat sunucumuza gelip lagsız bir şekilde oynayabilirsiniz. Ortamımız da bi o kadar iyidir.

1618076086342.png
arena.png
claim.png

161232323223.png
1612323323.png

kılıc.png
ruby.png

EK OLARAK KONU AÇILDIKTAN SONRA EKLENEN SİSTEMLER:

-Nether'e gitmek için belirli bir rütbeye çıkmanız gerek. (Önceden de kimse gitmiyordu , kapalıydı nether.)

-END'e gitmek için END Anahtarı Craftlamalısınız.
-Spawner kırabilmek için oyun parası ile spawner kazması almanız gerek . (Önceden hiç kırılmıyordu.)
-Tüccar eklendi.
-İhale sistemi eklendi.

- Çantalar eklendi

- Enderchest'i açtığınızda enderchestinizin içerisinde 5 adet farklı seviyeli enderchest eklendi.
- Düello eklendi

Son düzenleme:

GezginEmator

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Size sorularım şunlar;
Sunucunuzda sıfırlanma gibi bir olay var mı?
1.17 geçcek misiniz? Geçecekseniz sunucuyu sıfırlayıp mı geçeceksiniz?

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size sorularım şunlar;
Sunucunuzda sıfırlanma gibi bir olay var mı?
1.17 geçcek misiniz? Geçecekseniz sunucuyu sıfırlayıp mı geçeceksiniz?
Sıfırlanma yok , 1.17 ile 1.16.5 farklarına bakılır çok fark yok ise direk geçeceğiz , var ise 2. map açılacak ve 1.17 haritası olacak.

FurkanORHAN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucun içerikleri iç açıcı, element sisteminizi çok beğendim ellerinize sağlık.

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel
- Sunucuda home sistemi menülü hale getirildi.
- Ormana ışınlanma sistemi değiştirildi.
- ClearLagg artık vagonu silmiyor.

YSFT123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba ! Sunucumuz gerçekten çok zor , kendine güveniyorsan sunucumuza gelmelisin , yoksa hayatta kalamayabilirsin. Sunucumuzun sistemleri ise gerçekten bi o kadar garip. Alışılmışın dışına çıkmak istedik ve claim sistemini tamamen süreli , ve para ile yaptık. (Alışınca çok hoşunuza gidecek.) Claiminize çiftçi koyarak tüm farmlarınızı , spawnerlerinizi kontrol edebilirsiniz. Onun içinten toplu şekilde satabilirsiniz.
Spawner kırmak için Spawner kazması satın alıyorsunuz ve 3 adet spawner kırma hakkı veriyor (Oyun parası ile). Özel itemlerimiz ve bunların nasıl yapıldığını görmek istiyorsan da /tarifler yazmalısın. Mesela END'e gitmek için end anahtarı yapman gerek.

Kısaca sunucumuzun tanıtımı bu kadar , şimdi konu tasarımı ve görsellere geçelim.

Ekli dosyayı görüntüle 196255Ekli dosyayı görüntüle 196256Ekli dosyayı görüntüle 196257Ekli dosyayı görüntüle 196258

Şimdi sunucumuzun haritasından bir kaç görsel koyuyorum , sistemler o kadar fazla ki , görsellerini koymaya vakit bulamadım. Daha sonra ekleyeceğim fakat sunucumuza gelip lagsız bir şekilde oynayabilirsiniz. Ortamımız da bi o kadar iyidir.

Ekli dosyayı görüntüle 196259Ekli dosyayı görüntüle 196260Ekli dosyayı görüntüle 196261
Ekli dosyayı görüntüle 196262Ekli dosyayı görüntüle 196263

Sunucu Nasıl Bu kadar Mükemmel olabiliyor ya ?

Wueenzy

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Zamanında güzel sunucuydu yöneticileri iyiydi server iyiydi her şeyi iyiydi. 1 sefer server sıfırlandı seedi crackeldiği için sıfırlandıktan sonrada bende moderatör olmaya karar verdim testini geçtim ve moderatör oldum. 1 uyarı hata bile almadan ilerledim. Serverdeki neredeyse herkes benden memnundu. Fakat yönetimin başında olan birisi ayrıldı ve yerine yönetimden gram haberi olmaya keyfine eseni yapan biri geldi. Ben pek takmamıştım nasıl olsa işimi güzel yapıyorum ve 1 uyarı bile almadım. Ondan sonrada bir karar alındı ve asistanlığa düşürüldüm sebepsiz yere ve sebebini sordum çünkü hatasız ve işimi düzgün yapan bir moderatördüm neden düşürüldüm bilmeye hakkım var değil mi ? Aldığım cevapta: -Sıkıldım, Bu düzen böyle devam edicek. Ondan sonra yetkililikten ayrıldım. Survival oynamaya hala devam ettim. Sunucuda gene bir problem çıktı ve benim 20 tane büyük sandığımdaki eşyaların hepsi gitti. Çok az bir kısmını verdiler ve geriye kalan eşyalara karşılıkta 1 tane elytra verdi. Yanlış anlamayın sitesindeki satılan kırılmaz elytra değil. Klasik neredeyse herkeste olan 1 tane elytra verildi. Bende hakkımı istedim ve verilmiyeceğini söylediler. Anlicağınız bu sunucuya girerek hayatınızın hatasını yapıcaksınız. Sorunlar çıkmaya devam edicek ve sürekli sıkıntıda kalıcaksınız. Pişman olacağınız halde denemek istiyorsanız denemesi badava.

Son düzenleme:

4Minato4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
agalarla başlamayı düşünüyorduk furkann adlı modu görünce direk alt+f4 çektim buradan ona neden evimi patlattın sorusunu sormak istiyorum? aslında bir yandan ise teşekkür ederim sayende o gün oyundan bıktırtıp çıkartmıştın beni bir youtube kanalının çekilişine katılıp minecraft zümrüt premium kazandım (hala çalışıyor)
adalet anlayışı 0
not: furkan adlı modu sakın evinize falan tplemeyin veya yardım isterseniz birinden çıkmasını falan bekleyin öyle birinden isteyin yada direk alt+f4 çekin onun olduğu yerlerde genellikle 1 ay içinde sunucu kapanma oluyor kendisi daha iyi bilir ne yaptığını her neyse iyi günler (daha çok yaptığı şey var ama sunucuyu baltamak istemiyorum o yüzden demek istemiyorum onun dışında mekanikler hoş ve orjinal).

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
agalarla başlamayı düşünüyorduk furkann adlı modu görünce direk alt+f4 çektim buradan ona neden evimi patlattın sorusunu sormak istiyorum? aslında bir yandan ise teşekkür ederim sayende o gün oyundan bıktırtıp çıkartmıştın beni bir youtube kanalının çekilişine katılıp minecraft zümrüt premium kazandım (hala çalışıyor)
adalet anlayışı 0
not: furkan adlı modu sakın evinize falan tplemeyin veya yardım isterseniz birinden çıkmasını falan bekleyin öyle birinden isteyin yada direk alt+f4 çekin onun olduğu yerlerde genellikle 1 ay içinde sunucu kapanma oluyor kendisi daha iyi bilir ne yaptığını her neyse iyi günler (daha çok yaptığı şey var ama sunucuyu baltamak istemiyorum o yüzden demek istemiyorum onun dışında mekanikler hoş ve orjinal).
Merhaba , daha önceki oynadığınız sunucularda ne yaptı ne etti pek bilmiyorum fakat , bizim sunucumuzda asla böyle olaylar olmaz. Moderatörün ismine bakarak sunucuya girmemenize gerçekten çok üzüldük. Eğer ki başlamayı düşünürseniz , merak etmeyin bizim sunucumuzda asla böyle bir olay olmaz. Yetkililer bakımından çok sıkı ve ilgiliyiz. Herhangi bir sorunda bize ulaşarak her türlü sorununuzu çözebilirsiniz , iyi oyunlar.

umtbr432

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 196255Ekli dosyayı görüntüle 196256Ekli dosyayı görüntüle 196257Ekli dosyayı görüntüle 196258

Ekli dosyayı görüntüle 196259Ekli dosyayı görüntüle 196260Ekli dosyayı görüntüle 196261
Ekli dosyayı görüntüle 196262Ekli dosyayı görüntüle 196263

Elinize sağlık server çok güzel oynarken zevk alıyorum

Flowischeeks

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
adalet anlayışı 0
Merhaba Furkann benim ben sunucu içeresindeki ismimi daha yeni değiştirdim herhalde eski sunuculardan biri benim ile aynı isimi koymuş olabilir bu isim yani biri benim ismimi almış olabilir ben SoyluMC hariç hiçbir sunucuda oynamadım. Sunucuda teleport yetkim bile yok.