Yeni bir dizayn ile karşınızdayım oyun serverler

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba;
Bugün yeni bir proje ile başlamış bulunmaktayım. Bu yeni proje diğer sitelerden biraz farklı olacak.
Küçük bir SS ile başlayalım o zaman.
Her güncelleme ile bu içerik güncellenecek tir.

Yazılım Özellikleri;
  • Sitenin her bir bölümünü panelden kaldırıp aktif ede bilirsiniz.
  • Gerekli 16 adet modüller ile sitenizi daha iyi göstere bilirsiniz
  • Sitenize ayrı bir forum kurmanıza gerek kalmadan, forum özelliği vardır.
  • Galeriler, Foto Galeri ve Video galeri olarak bir renk katmaya çalıştım.
  • Gerekli haber, duyurular ve galeriler için yorum sistemi vardır.
  • Genişletilmiş market özelliği ile bir tarz katmaya çalıştım. Normal e-ticaret mantığını kullanarak bir sitem ile kodlanmıştır.
  • 6 adet ödeme yöntemi ve bunların gün geçtikçe güncellenerek diğer ödeme yöntemlerini eklemeye çalışacağım.
  • Gerekli sunucunuza ait dosyaları oyuncularınıza sunmanız amacıyla bir dosyalar bölüm açılmıştır.
  • Destek sistemi kategorize edilerek daha stabilize bir hale getirilmiştir.
  • Oyuncu kontrol paneli, siteden hariç bir panel olarak kodlanmıştır.
  • Oyuncular anlık olarak, oyun içi envantareni diğer oyuncular ile paylaşa bilecektir. İsterse kapatabilir.
  • Sitenize ayriyeten sayfalar aça bilir bunları kategoriler halinde göstere bilirsiniz.
EK ÖZELLİKLER
  • 4 Adet navbar header şablonu
  • 2 Adet slider şablonu
  • 4 Adet Footer şablonu
  • 3 Adet Haberler şablonu
  • 8 Adet Panel renk şablonu
  • 4 Adet Slider altı istatistik şablonu
  • 3 Adet Oyuncu Paneli renk şablonu
  • ve birçok özellik daha bu kategorinin içindedir. Tam dinamik bir yapıya sahiptir. Yukarı yazılanların hepsini yönetici panelinden değiştirip aktif yada pasif yapa bilirsiniz.
Ve birçok özellik eklendiğinde buradan sizin ile paylaşacağım.
Yönetici paneli özelliklerini tam bitirince paylaşacağım.
Eğer sizlerinde aklına bir fikir gelirse buradan bizlere bildire bilirsiniz, değerli forum üyeleri.

Oyuncu paneli ayrı bir şekilde kodlanmıştır.

Gerekli özellikleri buraya tek tek yazacağım.

Son düzenleme:

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Aman tanrım merak için'de bekliyorum her zaman olduğu gibi yine muhteşem iş çıkartıcaksınız başkan başarılar diliyorum arkanızdayım :)

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer paylaştığınız scriptteki aynı temayı görünce alıntı diye düşündüm direk konu sahiplerini inceledim, php kodlaması felan gayet güzel ama tema basit kaçmış başarılar.

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aman tanrım merak için'de bekliyorum her zaman olduğu gibi yine muhteşem iş çıkartıcaksınız başkan başarılar diliyorum arkanızdayım :)
Evet bu sistem güzel olacak.
Çok hoş görünüyor. Takipteyim :)
Teşekkürler
Diğer paylaştığınız scriptteki aynı temayı görünce alıntı diye düşündüm direk konu sahiplerini inceledim, php kodlaması felan gayet güzel ama tema basit kaçmış başarılar.
Yok hayır aynı tema değil, anımsatıyor sadece galiba. Tam SS alamadığım için sizlere öyle gelmiştir. Teşekkürler

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
beğendim ellerine sağlık forum için de bi şeyler yapmak için ekibe katılırsan iyi olur aslında

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım çok güzel olmuş fakat bir öncekinde authem desteğinin olmadığını sanıyorum ve bir iki kullanım bozukluğu oluyordu bunu paylaştığınız an deneyeceğim.
Authme - Otomatik market - Otomatik ödeme sitemi varsa efsanedir.

Sabırsızlıkla bekliyoruz. Hemen Yayınlanması dileğiyle

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ön kısmı basit Bootstrap şemalarından oluşuyor. Arka kısmı göremiyoruz fakat scripti daha çekici hala getiren özelliklerin orada olduğunu umuyorum.

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ön kısmı basit Bootstrap şemalarından oluşuyor. Arka kısmı göremiyoruz fakat scripti daha çekici hala getiren özelliklerin orada olduğunu umuyorum.
bence daha degisik seyler yapılacağına olmaai gerwlen asil ozelliklerin yada eksiklerin yapilmasi gerwktigini suaunuyorum mesela authme ve oto market + oto odeme sistemi bublar olmadiktan sonra diger ozellukler ne ise yarar ki sonhcta amacimiz oyunculara bu sitede bir sey satmak temel gerekenler olsunda ek ozellikler eklenir. Umqrim bu gelecekte temel ozellikler eksikler olmuştur

fahrettinriza07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
marketten eşya alınca sunucuya gönderme varmı + ne zaman paylaşırsın?

TheGaMeLiFe_HD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Market vip satma para yükleme umarım var dır bol çalışmalar