Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Davet Yeni bir içerik üreticisi.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
Stajyer
Mesajlar
1,654
En iyi cevaplar
0
Puanları
3,730
Merhabalar, konuya girmeden önce kendimi tanıtayım.
İsmim Kayra. 18 Yaşındayım ve Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesinde İngilizce öğretmenliği bölümünde okuyorum. Şu an devlet yurdunda kalsam da yaşadığım şehirde annem ile yaşıyordum. Ufak olarak özet geçmem gerekirse böyle diyebilirim.

Gelelim konumuza. Temmuz ayında temelli olarak evime döneceğim ve döndüğümde ki ilk işim yayınlara ve youtube kanalıma içerik üretmeye devam etmek olacak. Bana destek olmak isterseniz, ki gerçekten ne kadar kişi olursa o kadar motivasyon oluyor, discord kanalımın linkini aşağıda bırakacağım orada Temmuz ayını bekleyebilirsiniz. Elimden geldiğince güzel şeyler yapmaya çalışacağım umarım sizleri mutlu ederim. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür eder iyi günler dilerim. ^^

Buraya tıklayarak beklemek için yerini alabilirsin.
 

Jacops

Bedrock Kaşifi
Mesajlar
1,655
En iyi cevaplar
0
Puanları
5,280
Hoş geldin umarım başarılı bir hayatın olur ne kadar engel çıkarsa çıksın kendine güven, seni linç etmek isteyen seni durdurmak isteyen kıskanan insanlar illaki olacaktır.
Bunları tiye alma zaten almayacağını biliyorum destek amaçlı diyorum bunları yalnız hissetmemek açısından. :)

İYİ AKŞAMLAR! :bey: