yeni bir plugin paketi yapicam baştan 0 hatasiz lagsiz bi soru sorcam içeri girin

BayDirlik

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben daha önce cok server açtım plugin paket map hepsini kendim yapiyordum hazir paketlerde sıkıntı yaşanıyor lag vs
simdi tekrar bir plugin paketi + map yapicam yani baştan hazir server

sorucagim soru şu:
bunlari yaparken video almayi düşünüyorum bildigim şeyleri sizede aktarmak için ama karar veremedim

faction
skyblock
survival

hangisinin plugin paketini yapiyim

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.11.2 versionunda yap teşvik olsun

BayDirlik

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben plugin paketi yapcam dedim ama paylasmicam yaparken videoya alicam ögretici video olsun diye hatalarinida söylücem böyle yapmayin böyle yapmayin cünkü bende daha önce hazir paket kullandim ama kendi yaptigin gibi olmuyor bi sıkınıtısı oluyor illaki ben kendim serveri yaparken ilk pluginleri yüklücem düzenlicem grup eklicem falan tamam grup managerin linkini falan atarim aşagıya cünkü ugrasilmasi zor herkes yapamaz onun dışında yükledigim her pluginin ayrintilarini anlatcam mesela videoyu izleyen kisi zaten kaliteli güzel bi sunucu açıcaktır benim açtıgım serverlarda 60 kişiyi görüyordu lag olmuyordu ben bu plugin işini kolay ögrenmedim yani türkler kendileri yapmadiklari için çoğu şeyi ingilizcemde pek yok az çok biliyorum yabanci sitelerde araştırdım hatalari giderdim öyle öyle ögrendim 0 hatasiz kusursuz server açtım ben bu ögredigim şeyler boşa gitsin istemem sizlerde ögrenin.

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
Öğretici bir şey olcaksa sıkıntı yok kolay gelsin.

PROBeratPVO

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
SkyBlock Olsun Bana Çok Lazım Ama OP SkyBlock Yap