Yeni bir sunucu fikri ile karşınızdayım

Sonyk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım 20 yaşındayım üniversitesi öğrencisiyim uzun yıllardır minecraft oynuyorum.
Bir factions sunucu fikrim var şöyle olmasını planlıyorum:
-Ekonomi spawnerlar ve şeker kamışı üzerinden sağlanıcak
-Her faction'ın base'inde ne kadar spawner varsa o kadar değer elde edilicek.
-TNT cannonları kullanılabilicek gen bucketlar olucak,bilmeyenler olursa diye video da çekebilirim.
-Oyun içi parayla sizi daha zengin kılıcak rütbeler alabiliceksiniz
-1 ayın sonunda /f top dediğimiz listede (en çok spawnerı olan faction birimleri) ilk 5 faction'a gerçek para ödülü verilicek
Yabancı factions sunucularında zaten bulunan özellikleri türkiyeye getirmeyi düşünüyorum sizin fikirlerinizi almak istedim yeteri kadar cevap alırsam bu fikri uygulamayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum...

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Türkiye'de beğenilir mi fazla bilgim yok ama Yabancı platform beğeniceğine eminim.

Sonyk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de beğenilir mi fazla bilgim yok ama Yabancı platform beğeniceğine eminim.
Teşekkür ederim hocam yorumun için beğenilme açısından değil de daha çok competitive bir oyun yaratmak amacım insanların ilgisini çekerse açmayı düşünüyorum kaliteli bir sunucu

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bunun benzeri aslında Skyblock türü olarak var PvPWars sunucunun adı bana zevkli gelmişti ancak biraz kafamı istiyor ne anlamadım.

Yani yaparsan iyi online alabilirsin.