Yeni bir youtube kanalı: FlorisSa | Bakması ücretsiz.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sizlere sahibi olduğum kanalı ve kendimi ufaktan bir tanıtmak istedim. Umarım sıkılmadan okursunuz.
130814

130813

130814

Öncelikle ismim Kayra. 18 yaşında bir gencim. Çok sosyal bir insan değilim ve oyun oynamayı çoğu zaman seviyorum. Oyun oynarken de bu videoları kayıt edip sizler ile paylaşmak istiyorum, kötü oynadığım zaman beraber beni yuhalamak, iyi oynadığım zaman ise sizler ile kendimi övmek, komik olaylara beraber gülmek istiyorum çünkü. Konya'da annem ile yaşıyorum. Annemden tek çocuğum, taliplerimi bekliyorum.
130814

Amacım aslında kaliteli bir kitle toplamak, hoş muhabbetler döndürmek ve yalnız kalmamak. Sizler ile konuşmak, sohbet etmek istiyorum. Her bir izleyicimi tanımak istiyorum. Her çeşit insanı tanımak istiyorum, bunu yaparken de sizlere eğlenceli, güzel vakitler geçirtecek içerikler çıkartmak istiyorum.
130814

Video düzenimi ise Pazartesi - Çarşamba - Cuma olarak belirledim. Bu günler harici de video gelebilir ama kesinlikle bu günlerde video gelecektir. Saat olarak da 19.00 olarak belirledim.
130814

Oyun olarak ise sizlerin daha çok beğendiği, istediği oyunları çekiyorum. Elimde yok ise ve çok istenirse oyun da satın alabilirim. Tamamen sizlere göre şekillenecek bir kanalım. İsteklerinizi bana discord üzerinden iletebilirsiniz.
130814

Siz de bu amacımda bana destek olmak isterseniz aşağıya kanal linkimi bırakıyorum. Umarım istersiniz ^^

Buraya tıklayarak kanala gidebilirsiniz.
130814

Discord kodumuz ise UTTd3Kk
130814

Sonuna kadar okuduysanız vaktinizi ayırdığınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

turkeymcofficial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sırf güzel ve samimi bir konu anlatımından dolayı abone oldum.
Başarılar :1:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Senin zaten kanalın yok muydu sıfırladın mı naptın :/
Birlikte PUBG Turnuvasında ilk ölen olmuştuk :fratmania: