Crash Yeni çıkan açık! HERKES KONUYA

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Merhaba Sevgili Forum Gamer Ailesi

Son günlerde tüm sunucularda meydana gelen bir açıktan bahsetmek istiyorum.
Tüm sunucu sahipleri neredeyse çıldırmış durumda.
Sorun şu;
Sunucuda skinsrestorer yüklü ve /skin set null yazınca tüm skinler yenilenmeye başladığı için otomatik sunucu dayanamıyor ve bir anlık çöküş meydana geliyor. Sunucu kısaca kafayı yiyor. Bunun çözümü oldukça basit. Çoğu sunucu plugini kaldırmış. Fakat çözüm config.yml üzerinden basit bir şekilde ayarlanmaktadır.

Config içerisinde bu kısmı bulun ve resimdeki gibi değiştirin.
146529

Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi forumlar!​

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Bizlere bunu paylaşman çok güzel. Neredeyse tüm sunucu sahiplerinin elbet işine yarayacaktır. (En azından Skin eklentisini kullananların). Teşekkürler.

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
Ben ayarı aynen öyle yaptım ama oyuncu rolündeyken yani yetkim yokken denediğimde gene hata verdi. Allah'tan sunucu çökmüyor. Çökse bir de bununla uğraşacağız. Ben çareyi skin değiştirme yetkisini oyunculardan almakta buldum.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ben ayarı aynen öyle yaptım ama oyuncu rolündeyken yani yetkim yokken denediğimde gene hata verdi. Allah'tan sunucu çökmüyor. Çökse bir de bununla uğraşacağız. Ben çareyi skin değiştirme yetkisini oyunculardan almakta buldum.
Eğer ayarı bu şekilde yaparsanız sadece siz atılacaksınız. Kısaca bu komutu giren atılacak ve uzun süre giremeyecek.