Yeni emek hırsızları, yeni çalıntı platform

Pixelien

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Değerli Forum Gamer Üyeleri ;

Bu konu neden açıldı ?

Rashen-Code adlı platformun yöneticileri discord sunucumdaki tüm kanalları, yazıları, etkinlik textleri, duyuru textleri, rol sistemi 'ne kadar çalıp aynısını kendi sunucularına yaptılar. Bende ! Ɗαcн#0131 adlı kurucuya yazdım aslında o ortak noktaya varıcaktı hatta çoğu şeyi sildirdim ama diğer yönetici olaya karışınca olanlar oldu kendisini küfürlerle savunan, hem suçlu hem güçlü olan bu çocuk küfürlerle kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Küfür ettikçe küfür etti bende en sonunda dayanamadı küfür edeni gruptan attım diğer yöneticiyle konuşmaya çalıştım ama o 'da ondan farksız değildi. Bu konuyu açmamın tek sebebi paranızı saçma sapan kişilere kaptırıp pişman olmayın diye. Aşağıda sildirdikten sonra ss alabildim hayla çoğu şey duruyor. Bide bu eleman ordan burdan bulduğu paketleri alıp paylaşıyor dikkat edin sunucuya almayın derim

Bizim Discord sunucumuz
1627666756856.png

1627666769445.png

Onların Discord sunucusu
1627666803929.png

İlk başta tam bir kopyaydı ama dm den yazınca bazı kanalları tek sildi.

1627667055678.png

Durumunda satış platformu yazıyordu ?

1627667087730.png

evet üste çıkmaya çalışıyorlar

1627667209334.png

Türemenin onun demesi biraz garip değilmi

1627667223815.png

Bize karşı *abi ifadesi kullanıyor ama çektiği videolardaki ses kimin yaşı küçük olduğunu belirtiyor.

1627667255907.png

Bu ss 'e çok güldüm nedense, Kendisi sesini belli etmemek için bass'ı fulleyip küfür ediyordu seste bağıra bağıra küfür etmesi garipti bizede ses programı kullanan abiler demeye başladı bende konuşarak bir yere varamayacamızı farketip gruptan attım. Ücretsiz sunduğumuz paketler onların elinde zaten o yüzden kanıtımız bu konu olsun dedik. İşte sabah sabah başımıza böyle bir şey geldi discordunda bile özgün olmayan birsi paket konusunda nasıl özgün olsun. Neyse fikirlerini merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum Forum Gamer halkı :)

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Maalesef Discord'da bu tarz yezidler çok fazla, keşke aileleri küçük çocuklara başından savmak için bilgisayar almadan önce biraz daha düşünseler...

Bu arada savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin, manevi tazminat davası açarsan %100 kazanırsın. Misal benim ailevi değerlerime hakaret eden bir firma vardı, sosyal medyaya yaydım kaydı binlerce kişiye rezil ettim. Geçenlerde dava açmış videoyu yayınladığım için, oysa ki topluma açık bir yerde küfür ediyor. Gittim savcılığa bende hakaret sebebiyle şikayetçi oldum, şu an mahkemeyi ve kazanacağım parayla TEMA vakfına fidan bağışı yapmayı bekliyorum.