Yeni forum!

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Arkadaşlar bir gecede eski logo, eski tema ve yeni xenforo gelmiş. Bazı kısımlar bozulmuş, bazı kısımlar İngilizce olmuş. Ne düşünüyorsunuz yeni hali ile ilgili?

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sade ve güzel olmuş, Minimal tema sevenler için çok iyi.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu an kullanılan tema xenforo 2'nin varsayılan teması eski tema ile alakası yok. Ki kısa sürede UIX 2.0 olarak değiştirilir diye düşünüyorum. İnşallah tekrardan sadece minecraft forumu olur.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskisinden daha hızlı olmuş. Telefonda daha rahatlıkla gezinebiliyorum.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Şu an kullanılan tema xenforo 2'nin varsayılan teması eski tema ile alakası yok. Ki kısa sürede UIX 2.0 olarak değiştirilir diye düşünüyorum. İnşallah tekrardan sadece minecraft forumu olur.

Xenforo 2'nin yanında gelen teması değil. OIsa dahi üzerinde oynama var. Üzerinde oynanmış bir şeyin ismide değişir "mantıken". En basitinden logo ve renkler değişmiş. Artık xenforo 2 ile gelen tema olmuyor. Varsayılan teması birincil tema oluyor. Yanında gelen değil.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Telefondayım ve izlenimlerim:
Güzel yanı mobilden kasmıyor kötü yanı emojiler ve çevirme getirilmeli eski bir özellik gelmiş çevrimiçi üyelerde izlediğiniz üyeler aktifse ayrı gösteriyor

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Telefondayım ve izlenimlerim:
Güzel yanı mobilden kasmıyor kötü yanı emojiler ve çevirme getirilmeli eski bir özellik gelmiş çevrimiçi üyelerde izlediğiniz üyeler aktifse ayrı gösteriyor

Büyük ihtimal eklerler. Mobilde kasma olayı xf sürümü ile alakalıydı. Artık iyi oldu.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Xenforo 2'nin yanında gelen teması değil. OIsa dahi üzerinde oynama var. Üzerinde oynanmış bir şeyin ismide değişir "mantıken". En basitinden logo ve renkler değişmiş. Artık xenforo 2 ile gelen tema olmuyor. Varsayılan teması birincil tema oluyor. Yanında gelen değil.
Logo ve renkler değişmiş olsada tema varsayılan tema. Diyelim bir kalem aldın boyasını söktün o kalem artık aldığın kalem değil mi?

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Unvanlar gelsin yeterli benim için. Onun dışında güzel olmuş bence. Ama bazı yerler İngilizce ve emojiler durum kısmında çalışmıyordu. :aşık:

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Açıkçası sevmedim değil. Hatta tema filan hoşuma gitti. Güzel bir yenilik tabii, 1 nisan şakası değilse.

DragonsAcavTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
:olgun: Forum daha güzel bir hal almış gibi gözüküyor. Umarım bu tema ile devam eder forum.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Şu an hiçbir şey belli değil arkadaşlar. Forumu güncelliyorlar geçici olarak ya da kalıcı olarak böyle duracak. Bilinmez...
1 Nisan şakası da olabilir. Eğer forumun kurucusu olsaydım 1 Nisan şakası olarak herkese süs amaçlı Site Yöneticisi tagı verirdim. :)