[YENİ - GÜNCELLENDİ] AloneFellow: SURVIVAL | YENİ KILIÇLAR | 1.11.2 Çoklu Dünyalı Survival Sunucusu

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki bir arkadaşla oynarken aniden ne olduğunu anlamayarak ban yedim sebebini bilmiyorum :) Bu arada sunucunuz harika saatlerden geziniyorurm öğrenmeye çalışıyorum. Böyle sunuculara hasret kaldık. Nick'im Reparou iletişime geçebilir misiniz :) -skype : venom-gameofturk -Discord : Onur - Reparou#6665
Yasaklanma kaldırıldı. Loglar incelenirken gördüm bug olmuş, sunucuya tekrar giriş yapabilirsiniz.

Sunucu açık ve tam gaz ilerliyoruz. Ay dünyası yakında açılacak.

LexiJ2002

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere yeni getirdiğiniz hayvanları falan bir warpa koyarsanız daha iyi olabilir. [varsada kusura bakmayın görmedim]

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Patates kırdım Galiba Server İflas eti :S

TheOlf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam özelden Discord atarsanız sevinirim.. Harika Sunucu

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçeriği yarısından fazlasının büyük harf içermesi.
SUNUCU TEKRARDAN AÇILDI LAG SORUNLARININ GİDERİLDİGİ DÜŞÜNÜLÜYOR İYİ OYUNLAR.

[YENİ]
SUNUCUNUN TEXTURE PACKİNİ MANUEL İNDİRİP KURMANİZ GEREKMEKTEDİR https://www.mediafire.com/file/kbig8d9ib8q9k8p/alonefellow.zip 'RESOURCEPACKS' BÖLÜMÜNE ATMANİZ VE OYUNA GİRİŞ YAPTİKTAN SONRA AYARLARDAN KAYNAK PAKETLERİ BÖLÜMÜNE GİRİP ALONEFELLOW.ZİPİ AKTİF ETMENİZ YETERLİDİR.
- LAG ORANIN ÇOĞU DENEBİLİR SADECE CHUNKLAR'DA 0.2-0.3 TPS OYNAR ODA BÜYÜK BİR KISIM YÜKLENİRKEN MAP KAYNAKLI BÜYÜKLÜGÜNDEN DOLAYİ, ARTIK OYUN İÇİ RAHAT VE LAGSIZ BİR ŞEKİLDE OYNAMANİZ DİLEĞİYLE İYİ OYUNLAR .

aynen ne zaman açılacak
SUNUCU AÇILDI GİREBİLİRSİNİZ

Ne zaman açılacak ?
SUNUCU AÇILDI GİREBİLİRSİNİZ

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
HTML:
Resmi bir açıklama getirecek olursak, sunucu uzun zamandır birtakım dengesizlik ve oyun keyfini bozan unsurlar tarafından işkence görmekteydi. Bu öğelerin fark edilmesi ve kaldırılması biraz zaman alsa da güçlü ve güçsüz arasındaki dengeyi sağlamak çok ta zor olmadı. Bu büyük faciayı atlattıktan sonra ise sunucumuzda TPS(Ticks Per Second)'ı düşüren bazı ciddi açıklar fark ettik. Oynanabilirliği alt üst ettiler ve sunucumuz günlerce boş kaldı. Ama bunun da üstesinden geldik. AloneFellow ne olursa olsun dimdik ayakta ve güncellemeleri ve yenilikleri ile devam ediyor.

Sunucumuz şu anda açık, ve güncel.
Sunucumuza girerken birkaç şeyi de not etmeniz önemli olacaktır:

Hepinize iyi oyunlar.

Swarozowski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet FailMail_ yine bekleneni yaptı arkadaşlar, yine beklenen olduğu gibi, sunucuya girip arkadaşça davrandım, geçmişteki yapılanları bir kenara koydum ve 3 arkadaşımla oynamayı düşündüm fakat arkadaş yine kendi arzularına yenik düştü ve beni bir düşmancasına banladı. Buradan selamlarımı iletiyorum.. olayı bilmeyenler için;

bu sunucuda rehber olarak oynuyordum, kendisi çok ilgilenmediğimi söyledi.. bende Çin'de yaşadığımı, saatlerin uymadığını söyledim, kendisi ip adresimi Türkiye'ye kayıtlı olduğunu söyledi ve beni süresiz olarak yasakladı, ben çok ping problemi olduğundan ve her oyunda olduğu gibi Türkiye serverlerinde oynadığımdan dolayı VPN kullanıyorum.. Arkadaş yine yaptı yapacağını.. bu yazıya cevap filan istemiyorum, yaptığı bu hareketi şiddetle kııyorum.

Sunucu harika hepinize tavsiye ederim ama bu arkadaşın yaptığı hareketi herkesin bilmesini istiyorum.

sanırım sen daha öncede bu tarz bir şey yazmıştın ? seninle daha önce League of Legends ve survival oynamıştık, aynı şekilde tanıştığımızda, banada Çin'de yaşadığından bahsetmiştin.. diyeceğim şu ki niye böyle bir şey oldu bilmiyorum ve üzgünüm, başka bir sunucuda oynasan daha iyi olur, şahsen bu sunucuyu beğeniyorum fakat böyle bir şey olması üzdü açıkçası :(

Wunderkid

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel, oynanabilir, Türkiye standartlarının üstünde..

Yardımcı kurucudan memnun değilim, kendisinin görevini yapışından, yetkillik tarzından ve insanlarla kurduğu ilişkiden memnun değilim.. İyi oyunlar! Keşke her açtığım hesap banlanmasada oynayabilsem.

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel, oynanabilir, Türkiye standartlarının üstünde..

Yardımcı kurucudan memnun değilim, kendisinin görevini yapışından, yetkillik tarzından ve insanlarla kurduğu ilişkiden memnun değilim.. İyi oyunlar! Keşke her açtığım hesap banlanmasada oynayabilsem.
Bak, senden sıkıldım artık. Eğer bir sıkıntın varsa kanıtıyla beraber bana özelden, Discorddan veya bu konunun altına yorum yapabilirsin.

Kanıtsız hiçbir şikayete cevap verilmez ve baltalama girişimi olarak kabul edilir.
Eğer oyuncunun sunucu veya yönetim ile ilgili bir sıkıntısı var ise yine kanıtıyla beraber sunucu sahibi olan
DaynNight_'a Discordundan(DaynNight_#8815) şikayetini belirtebilir.

Kanıt göstermeksizin bu tertemiz sunucu konusunu baltalamayı bırak artık, yaptığın hoş bir şey değil.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bi giriyim dedimde lideri olduğum klandan atılmışım klan hala duruyo xD