[YENİ - GÜNCELLENDİ] AloneFellow: SURVIVAL | YENİ KILIÇLAR | 1.11.2 Çoklu Dünyalı Survival Sunucusu

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
darbe gibi bir şey söz konusu olamaz çünkü faction plugininde klan liderini atamazsın, diyelimki atılıyor benden başka yetkili yoktu :/
Mizahi olduğunu anlaman gerekirdi bence, her neyse sunucuya belirli bir gün boyunca(1 ay) giriş yapmayan oyuncuların takım verileri silinir. Sunucumuz 2 hafta kapalı kaldığına göre ve açıldıktan 2 haftada sizin girmediğinize göre takım verilerinizin silinmiş olması beklemedik bir husus değil. İyi oyunlar (:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mizahi olduğunu anlaman gerekirdi bence, her neyse sunucuya belirli bir gün boyunca(1 ay) giriş yapmayan oyuncuların takım verileri silinir. Sunucumuz 2 hafta kapalı kaldığına göre ve açıldıktan 2 haftada sizin girmediğinize göre takım verilerinizin silinmiş olması beklemedik bir husus değil. İyi oyunlar (:
4 hafta 28 gün eder ve ben girmeyeli max 20gün oluyor, veri silinmiş falan değil klanım olduğu gibi duruyor yetkilendirmen gerek sadece kanıtımda var bunuda mı yapamıyosunuz?

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
4 hafta 28 gün eder ve ben girmeyeli max 20gün oluyor, veri silinmiş falan değil klanım olduğu gibi duruyor yetkilendirmen gerek sadece kanıtımda var bunuda mı yapamıyosunuz?
Ben video veya resim tabanlı bir kanıt göremiyorum ortada.
Ha tabi istersen kullandığımız config ayarını atabilirim, buyurun:

Dediğim gibi, sunucumuz 2 haftalığına kapalıydı -ki yaklaşık 12-13 gün- ve siz de iddia ettiğinize göre 20 gün boyunca giriş yapmadınız.
Ki bu da toplam 32 gün giriş yapmamanız anlamına geldiğinden takım verileriniz silinmiştir ve bu konuda biz yönetimin yapabileceği hiçbir şey yoktur. İyi oyunlar.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Dediğim gibi, sunucumuz 2 haftalığına kapalıydı -ki yaklaşık 12-13 gün- ve siz de iddia ettiğinize göre 20 gün boyunca giriş yapmadınız.
Ki bu da toplam 32 gün giriş yapmamanız anlamına geldiğinden takım verileriniz silinmiştir ve bu konuda biz yönetimin yapabileceği hiçbir şey yoktur. İyi oyunlar.
kanıt istiyosan buyur, sistemleriniz bozuk
gördüğün gibi çift yün var ismimde bunun anlamı takımın lideriyim ve hiçbir oyuncu beni takımdan atamaz

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kanıt istiyosan buyur, sistemleriniz bozuk
gördüğün gibi çift yün var ismimde bunun anlamı takımın lideriyim ve hiçbir oyuncu beni takımdan atamaz

Tekrar ediyorum;

Oyuncu sunucuya 30 gün boyunca giriş yapmaz ise takım verileri silinir.
30 gün inaktifliğin sonucu takım gücünü hala arttırabilmesinin saçmalığı yüzünen oyuna eklenmiş bir özelliktir.
Sunucuya 30 gün boyunca giriş yapmadığınız için takımınızdan atıldınız. Daha fazla açıklama yapılmayacaktır ve diğer yorumlara da cevap verilmeyecektir. İyi oyunlar.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucunuzun kapalı olması arkadaşın suçu değil ya?

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun kapalı olması arkadaşın suçu değil ya?
Takımından atılmayanlar da var. Zaten sunucu yaklaşık 12 gün kapalıydı(bakımdaydı).
Takımında olan bir kişi daha vardı BurakGider diye görmüşsünüzdür ss lerde. O da zaten bu olaylardan önce otomatik olarak atılmıştı.
Yani sistemsel olarak evet onun suçu. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok (:
İyi oyunlar.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Takımından atılmayanlar da var. Zaten sunucu yaklaşık 12 gün kapalıydı(bakımdaydı).
Takımında olan bir kişi daha vardı BurakGider diye görmüşsünüzdür ss lerde. O da zaten bu olaylardan önce otomatik olarak atılmıştı.
Yani sistemsel olarak evet onun suçu. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok (:
İyi oyunlar.
daha kaç kere söylemem gerek ben sunucuya girmeyeli dahaca 19 gün oluyor bu ssdeki tarihe bakarak anlayabilirsin.

bu girmeden önceki son Discord konuşmalarından

gördüğün gibi 30 gün dolmadı ve atıldım

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha kaç kere söylemem gerek ben sunucuya girmeyeli dahaca 19 gün oluyor bu ssdeki tarihe bakarak anlayabilirsin.

bu girmeden önceki son Discord konuşmalarından

gördüğün gibi 30 gün dolmadı ve atıldım
Sunucu 07.01.2018 te kapandı. Tabi senin en son girdiğin tarih 05.01.2018. 24.01.2018'te atıldığına göre aradan tam 19 gün geçmiş.
Evet, normalde 30 günde atılman gerekiyordu. Neden önce atıldığını bilmiyorum ama takımında lider pozisyonunda olduğuna göre ve bir yetkilinin seni atmadığına göre "İnaktivite"den atılman en mantıklı olay şu anda.

İnaktiviteden atılma durumlarında herhangi bir işlem yapamıyoruz.
Senin değil asıl benim daha kaç kere söylemem gerek bilemiyorum :D
Dur bir daha yazayım:

Bundan sonra atacağın her yoruma bu cümleyi yapıştıracağım. İyi oyunlar <3.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu 07.01.2018 te kapandı. Tabi senin en son girdiğin tarih 05.01.2018. 24.01.2018'te atıldığına göre aradan tam 19 gün geçmiş.
Evet, normalde 30 günde atılman gerekiyordu. Neden önce atıldığını bilmiyorum ama takımında lider pozisyonunda olduğuna göre ve bir yetkilinin seni atmadığına göre "İnaktivite"den atılman en mantıklı olay şu anda.

Senin değil asıl benim daha kaç kere söylemem gerek bilemiyorum :D
Dur bir daha yazayım:

Bundan sonra atacağın her yoruma bu cümleyi yapıştıracağım. İyi oyunlar <3.
yani benim suçum olmadığı halde bunu düzeltmiceksin