Yeni Herobrine-Entity_303 !

yigit336

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar.
Sanırım Konu Biraz Geç Açıldı Ama Şu Entity_303 Konusu İle İlgili Detaylı Bilgiye Ulaşamıyorum.Bu Konu İle İlgili Hemen Hemen Tüm Kaynaklar İngilizce ve Bende İngilizce Bilmiyorum Maalesef.Biraz Bilgilendirirseniz Sevinirim.

Edit:Bknz "Bilgilendiriniz" diyorum "Tartışınız" değil.Lütfen Gerçek-Yanlış muhabbetine Girmeyelim :)

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yeni Herobrine nedir onu anlamadım ben.
Elimizde olan şeyler.
Daha adının gerçekten entity 303 olduğu belli bile değil.
Eski bir mojang çalışanı olduğu iddia ediliyor.
Herobrine ile HİÇBİR ilgisi yoktur.
AlongCameJosh kanalının çektiği videolarla ünlü olmuştur bu entity 303 arkadaşımız.
Gerçek olup olmadığı tamamen belli değildir.
Notch twitter üzerinden ENTİTY 303 diye bir şey olmadığını sert bir şekilde açıklamıştır.
Daha skini olmadığından simsiyah bir skinle gezdiği ve sizi gördüğünde sizin skininize büründüğü söylenir. Videonun part 5 inde bulabilirsin.
AlongCameJosh un videolarında herobrinenin sizden yardım istediği görülür ve herobrine ben kötü değilim ben iyiyim yardım et lütfen dediği görülür. Ne kadar doğru bilemiyorum belkide sadece hikayeden ibaret

yigit336

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeni Herobrine nedir onu anlamadım ben.
Elimizde olan şeyler.
Daha adının gerçekten entity 303 olduğu belli bile değil.
Eski bir mojang çalışanı olduğu iddia ediliyor.
Herobrine ile HİÇBİR ilgisi yoktur.
AlongCameJosh kanalının çektiği videolarla ünlü olmuştur bu entity 303 arkadaşımız.
Gerçek olup olmadığı tamamen belli değildir.
Notch twitter üzerinden ENTİTY 303 diye bir şey olmadığını sert bir şekilde açıklamıştır.
Daha skini olmadığından simsiyah bir skinle gezdiği ve sizi gördüğünde sizin skininize büründüğü söylenir. Videonun part 5 inde bulabilirsin.
AlongCameJosh un videolarında herobrinenin sizden yardım istediği görülür ve herobrine ben kötü değilim ben iyiyim yardım et lütfen dediği görülür. Ne kadar doğru bilemiyorum belkide sadece hikayeden ibaret
.s

MultiSawen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler Bu Bunu İzleyin
daha sonra da Bunu 7.50 den Sonra İzleyin

erdemgrgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
...Entity 303 ve Herobrine bir creepypasta olduğu için