Yeni Kitaplara Hazır Olun!

EarthObjective

White and Black...
En iyi cevaplar
0

YENİ KİTAPLARA HAZIR OLUN!
Kızıltaş, Nether ve End ile ilgili her şey bu kitaplarda saklı!
Merhaba sevgili forum kullanıcıları. 3 gün önce olan bir haberi duyurmak, bugüneymiş. Kağıt dediğimizde aklımıza ne gelir? Biraz düşünelim... Önce kitaplar gelir değil mi akıla? Hal böyle olunca, Mojang'da oyunu için birçok rehber, tanıtım ve niceleri için kitap çıkardı. Bizde bugün 3 gün önce duyurulan o 2 kitaptan bahsedeceğiz.

Yapımcı neler diyor?

"
Kızıltaş kılavuzumuza hoş geldiniz. Minecraft'ın elektronik ile ilgili cevabı! Kızıltaşı, elektrik kablosu gibi döşeyin. Bir kaç basit bileşen ekleyin, ardından akıllı bilgisayarlar veya kurnaz kombinasyonlar inşa edebilir, mancınıkları fırlatabilir veya kurnaz çeteleri tuzağınıza düşürebileceğinizi unutmayın! Çok yönlü ve güçlü! Piksel sanatı ustalarından muazzam ve büyüleyici yürüme mekanizmasına kadar her şey. Bu kılavuz sayesinde hayal gücünüzü açığa çıkarabilecek kadar bilgi sahibi olabilirsiniz!

MARSH DAVIES
"

Yapımcı bu kitabın çok iyi olduğunu ve iyi olmasının tek sebebinin Craig Jelley sayesinde olduğunu belirtmiş. Tüm sözcükleri ve daha niceleri için emek sarf ettiğini de belirtmeden geçmiyor. Ne diyelim? Bizde kitabın iyi olduğunu umuyoruz ve birilerinin işine yaradığını düşünüyoruz.

a06fdbdc299d23b42f38bb5baf8c25e7-redstone1.jpg
f17ae6cb537f3de1434e0867f0705b8f-redstone2.jpg
e7064f84c0d93d33110807e86afd75b1-redstone3.jpg

Tekrarlayalım, umarım işinize yaramıştır. Diğer kitap ise biraz farklı. Onda Nether ve End'de hayatta kalmak için gerekenler anlatılıyor. Yapımcıya göre Minecraft'ın en tehlikeli iki bölgesi Nether ve End. En çılgın maceraperestlerin ve ustaların bile uygun olmayan bir hazırlık sonrası yaratıklara kurban gideceği yerler. Bu kitapta tam bununla ilgili. Yapımcı bu kitap ile ilgilide bir takım şeyler söylemiş, peki bunlar ne?

"
Cesur maceraperestler, çalışma masası uzmanları ve gezginler! Minecraft'ın ot kaplı ovalarında yaşadığınız yaratık savaşlarının aksine, çok daha büyük bir ödül ve çok daha büyük bir mücadele için hazır mısınız? Bu sayfalarda, lav gölleri ve siyah mağaralar tarafından yağmalanmış Nether ve soluk adalarda, solgun bir boşlukta yüzen End'in garip gerçeklerini keşfedeceğiz. Ghastlar! Shulkerslar! Dünyanın en uzak noktalarını fethederken yüzleşmeyi öğreneceğiniz düşmanlar. Bu nedenle, portaldan adım atmadan önce bu kitabı okuduğunuzdan emin olun... ve iyi şanslar!

MARSH DAVIES
"

Hiçbir anlatım, Minecraft'ın ustası Stephanie Milton'ın parlayan kelimeleriyle bu yerlerin garip sırlarının çoğunu ortaya koyduğu kadar anlaşılır değildir diyor yapımcı. Ve gelin... bu kitabında bir kaç fotoğrafına bakalım diye ekliyor. Bizde fotoğraflar ile sizi baş başa bırakalım...

b1f3603f87537ef48d932010d13a9c0d-netherend1.jpg
01c09e5312fbe9a96782a80a6bd21cec-netherend2.jpg
fbe011c84808fda3f6e803c54d109b02-netherend3.jpg

Kitapları, internetten veya kitap mağazalarından satın almayı unutmayın diyerek Kızıltaş Kılavuzu almak isteyenleri buraya, Nether & End Kılavuzu almak isteyenleri ise buraya alalım...

Keyfini çıkarın, iyi oyunlar!

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sanki çok ihtiyaç vardı da. Oyun satışları düştü herhalde.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Premium satışından para bulamayan Mojang Ekibi derdi kitap çıkarmakta buldu. :ci:

EarthObjective

White and Black...
En iyi cevaplar
0
Premium satışından para bulamayan Mojang Ekibi derdi kitap çıkarmakta buldu :ci:
Sanki çok ihtiyaç vardı da. Oyun satışları düştü herhalde.
Fikirlerinize katılmıyorum. Ayrıca şöyle bir şey söyleyeyim, gerek olmadığını söylemenizin nedeni aslında bunları herkesin bilmesi değil mi? Bu kitaplar £5 gibi bir fiyattan satılıyor. O zaman bu gereksiz ve herkesin bildiği şeyler ile dolu kitaplardan çok kişi satın almayacaktır. Bu dediklerim sizin görüşlerinizden çıkan bir varsayım aslında. Fiyatlarına bakmayı deneyin...

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Fikirlerinize katılmıyorum. Ayrıca şöyle bir şey söyleyeyim, gerek olmadığını söylemenizin nedeni aslında bunları herkesin bilmesi değil mi? Bu kitaplar £5 gibi bir fiyattan satılıyor. O zaman bu gereksiz ve herkesin bildiği şeyler ile dolu kitaplardan çok kişi satın almayacaktır. Bu dediklerim sizin görüşlerinizden çıkan bir varsayım aslında. Fiyatlarına bakmayı deneyin...
Tabii ki fikre katılmamakta özgürsün, sonuçta herkes hata yapabilir.

EarthObjective

White and Black...
En iyi cevaplar
0
Ben halen kendi fikrimin arkasındayım. Yeni çıkan Minecraft Premium Hesap Satma siteleri olduğundan dolayı Minecraft sitesinden fazla almıyorlar. 100tl vereceklerine 25tl vermeleri daha cazip geliyor sanırım.. Bundan dolayı Mojang Ekibi böyle bir kitap çıkarmayı düşünmüş olması çok mantıklı bir hareket olur.Benim 9 yaşında kardeşim Premium almıyor fakat Minecraft kitaplarını alıyor. :ci:
Şimdi sen dedin de merak ettim. Mojang neden bu sitelere dava açmamış ki? Ve TL cinsinden konuşma sebebini öğrenebilir miyim çünkü Türkiye'de Premium kullanan kişi sayısı 5 parmağı geçmez.

Türkçeleri var bunların ama biraz eski
Bir ara boş vaktimde araştıracağım...