Yeni Konu Açılacak Olması Nedeniyle Silinmiştir

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Silinmiştir.

Son düzenleme:

eLvvNt

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi güzel Türkiye'de proje sunucular çoğalıyor (rpg diyelim). Peki ya sizin konunuz ? Bana ozensiz gibi geldi bloklardan ve MERPG'den bahsedeceğinize hafif bilgilerle gelseydiniz sunucuyu beklerdim. Hiç iştah açıcı bir konunuz yok. Unutmayın ki konunuz insanları heyecanlandırmaz ise sunucunuz ne kadar güzel olursa olsun hak ettiği oyuncu sayısına erişemez. Saygılar
L620 kullanıyor...

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Projemizin detayları proje yazarımızın ve Grup Yetkililerimizin isteği üzerine saklı tutulmaktadır. Sunucumuz oyuncu başvurularını almaya hazır olduğunda elbette yeni ve ayrıntılı bir konu hazırlanacaktır. Bu durumda sadece Mythcraft Grubu'nu bilen, güvenen ve takip eden kişilere, sunucumuz açılmadan önce projemize Yetkili olarak katılma şansı tanımak istedik. Bu nedenle yeni sunucumuzu hala aktif olan eski sunucumuz ile karşılaştırarak tanıtmaya karar verdik.

eLvvNt

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Projemizin detayları proje yazarımızın ve Grup Yetkililerimizin isteği üzerine saklı tutulmaktadır. Sunucumuz oyuncu başvurularını almaya hazır olduğunda elbette yeni ve ayrıntılı bir konu hazırlanacaktır. Bu durumda sadece Mythcraft Grubu'nu bilen, güvenen ve takip eden kişilere, sunucumuz açılmadan önce projemize Yetkili olarak katılma şansı tanımak istedik. Bu nedenle yeni sunucumuzu hala aktif olan eski sunucumuz ile karşılaştırarak tanıtmaya karar verdik.
Bir nevi sunucumuzu iyileştirerek karşımıza sunuyoruz demek galiba bu ? (Eski sunucunuzu hiç duymamıştım açıkçası :D - RPG sunucu bolumune uğradığım pek yoktur açıkçası) Umarım projenizde başarılı olursunuz.

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. İyileştirerek karşınıza sunmaktan çok iyileştirmeden karşınıza sunmak istemiyoruz diyebiliriz. Açacağımız iki yeni sunucuda eski sunucudaki hatalarımızı tekrarlamamak niyetindeyiz tabi bu eski sunucumuzda bu hataları gidermek için çalışmaya devam etmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.[DOUBLEPOST=1409071511,1406396956][/DOUBLEPOST]*Güncellendi*

Necro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar,
Ben NecroDot, MERPG moderatörü ve Infernus RPG yetkili staff'ı.
Yetkili alımında bahsedilmeyen bir durumu belirtmek istiyorum öncelikle.Bu sunucu projesi, geçmişte karşınıza çıkan çeşitli sunucuların bir kaç ay açık kalıp ardından çeşitli sebepler ile kapanması gibi sorunları barındırmayacağını, bu nedenle, uzun süreli bir çalışma planı çerçevesinde ayakta duracağını belirtmek isterim.Bundan önceki projemiz (MERPG) bir kaç ay değil -diğerlerinin aksine, iki yılı aşkın bir süre Minecraft, Role Play ortamında ayakta kalmıştır.

İyi forumlar dilerim.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
MythCraft'ta white-list seçilmiş ve oynama şansını elde etmiştim. Gerçekten en iyi RP server'lardan biri biraz oyuncu eksiği var ama her RP olan bir şey..
Onun dışında gerçekten yardımcı bir staff grubu vardı umarım Infernus'da da bunu sağlarlar. Başarılar diliyorum. Zaman kısıtlılığından dolayı server açıldığı zaman orada olamayacağım sanırım. Herkese iyi roller.

Necro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvurusu kabul edilen yönetici adaylarının ön mülakatı;4 Eylül 2014 tarihinde saat 17:30 da skype üzerinden yapılacaktır. Başvuru alımları devam etmektedir, yeterli sayıda başvuru geldiğinde yeni bir mülakat yapılacaktır

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayy janlarım bende diyordum neden mythcraft'a kimse uğramıyor :/
Boş olsaydım sheczara seve seve yardım ederdim ama kadar kısmet işte