Yeni Konu Açılıyor ! ...

Mursel_MHMDL00

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mukemmel sw ama bana kicked for flying (or relaeted ) hatasi veriyor giremiyorum Nick Mursel

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Mukemmel sw ama bana kicked for flying (or relaeted ) hatasi veriyor giremiyorum Nick Mursel
saol un bu konu hakkında bakacağım ama şu an da sunucumuz saldırı altında onun için gerekli ayarlamaları yapıyoruz sağolsun rabisu yardım ediyor .

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Güncelleme !
* Plugin paketi kökten değişti !
*adakit yenilendi
*tps ile ilgili çalışmalar ve araştırmalar devam ediyor.

TheAlcatraz07

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel herkesin gelmesini tavsiye ederim konu tasarımı biraz basit olmuş iyi yerlere gelmeniz dileğiyle...

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Sunucu gün boyu bakımda olabilir makine ile ilgili bir sıkıntı var hosting in bakım yapmasını bekliyoruz
Sunucu Çok Güzel herkesin gelmesini tavsiye ederim konu tasarımı biraz basit olmuş iyi yerlere gelmeniz dileğiyle...
Saol.

BabaReyRey8558

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel Çok Kaliteli Fakat Sadece Rehberler Nadir Giriyor Sunucu Çok Kaliteli oyundaki ismim: Yunus_58 Başarılar Diliyorum Umarım Daha İyi Yerlere Gelirsiniz..

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Hatırladığınız üzere sunucuda virüs var diyordum bazıları bilir :D sunucu açık değilken cpu %60 70 e ulaşıyordu rabisu ya 3 gün yalvardık resmen :huh::ciddi: baktım format atacakları yok bende kendi çözümümü kendim ürettim indirdim ccleaner i (yazmamda sakınca varsa kaldırırım) tarattım makine taş gibi oldu cpu kullanımı %98 - %99 dan %15 20 ye düştü :D dolayısı ile tps ve lag düşüşleride düzeldi .
(Cpu 2 çekirdek 8015 MHz şuanki ortalama kullanım %20 - %25 arası değişiyor .)

İYİ OYUNLAR !!

BabaReyRey8558

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hatırladığınız üzere sunucuda virüs var diyordum bazıları bilir :D sunucu açık değilken cpu %60 70 e ulaşıyordu rabisu ya 3 gün yalvardık resmen :huh::ciddi: baktım format atacakları yok bende kendi çözümümü kendim ürettim indirdim ccleaner i (yazmamda sakınca varsa kaldırırım) tarattım makine taş gibi oldu cpu kullanımı %98 - %99 dan %15 20 ye düştü :D dolayısı ile tps ve lag düşüşleride düzeldi .
(Cpu 2 çekirdek 8015 MHz şuanki ortalama kullanım %20 - %25 arası değişiyor .)

İYİ OYUNLAR !!
sunucu makinesi ve işlemcisi dediğiniz gibi çok kapasiteli ve saldırılara karşı dayanıklı -/warp markette bazenleri fps düşmesi oluyor bilginize

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
sunucu makinesi ve işlemcisi dediğiniz gibi çok kapasiteli ve saldırılara karşı dayanıklı -/warp markette bazenleri fps düşmesi oluyor bilginize
Bunun fekındayım aslında yakın bir zamanda warp ları başka bir map a taşımak aklımda şu an ki kullandığımız map 8 aydır kullanılıyor bu yüzden boyutu çok yükseldi ve çok fazla şey doldu .

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bu arada "sunucu makinesi ve işlemcisi dediğiniz gibi çok kapasiteli ve saldırılara karşı dayanıklı " derken dalgamı geçtiniz ciddi mi söylüyorsunuz anlamadım bu arada fps düşüşünün pc nizden kaynaklı olmadığından eminmisiniz ? Bende kasma yada fps düşüşü olmuyor amd e1 6010 1.35mhz işlemci amd r2 1gb ekran kartı 6gb ram leş bir pc ye göre fps düşüşü yaşamıyorum yinede kontrol edeceğim.