Yeni konu paylaşılacak silinsin lütfen.

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girer girmez yöneticinin küfürler ile karşılaştım , buradan yetkili kadrosunu tahmin etmek zor değil. Tahmin ettiğim gibi ilgisiz bir yetkili kadrosu ile karşılaşıyorum. Sunucuda çok bir eklenti yok. Eski sistemler , eski haritalar ve menü bile hazır. Emek göremiyorum sunucuda. Başarılar.

Ekli dosyalar

• resim_2023-12-28_214705690.png
    resim_2023-12-28_214705690.png
    26.2 KB · Görüntüleme: 20

Garfiyeld

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girer girmez yöneticinin küfürler ile karşılaştım , buradan yetkili kadrosunu tahmin etmek zor değil. Tahmin ettiğim gibi ilgisiz bir yetkili kadrosu ile karşılaşıyorum. Sunucuda çok bir eklenti yok. Eski sistemler , eski haritalar ve menü bile hazır. Emek göremiyorum sunucuda. Başarılar.
Sunucumuz şuanda beta aşamasında olup içerideki tüm oyuncular arkadaşlarımızdır, sunucunun tam açılışı yapılmamıştır. Ondan dolayı içeride hepimiz rahat takılıyoruz bu birincisi. İkincisi ses kanalına girip admin alımı varsa admin olmak istiyorum deyip bizi ve yetkililerimizi saatlerce rahatsız edip daha sonrasında istediğiniz cevabı alamayınca bu şekilde yorum yapmanızda çok acayip olmuş. Madem sunucumuza girdiğiniz gibi küfürümüzle karşılaştınız, neden sunucu içerisinden ss atmadınız. Sizi kim sunucumuzu kötülemek için gönderdi bilmiyorum ama siz gibiler küfürü hakediyorsunuz yaptığım herşeyin arkasındayım. Bir daha dolu tabanca gelin böyle boş sıkmayın bize.

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslı olmayan iddialarda bulunmayı çok seviyorsunuz sanırım. Böyle bir sunucuda asla yetkili olmak istemem. Sunucu kendimce eleştirdim, olumlu birşeyini bulsaydım onuda yazardım ?