Yeni Kurucağımız Server'e Mimar Aranıyor.

ImportTurkey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir mimardan sadece yapı yapılması istenmez. O mimarın yaratıcı ve yetenekli olması gerekir. Bir mimarın yaşı olmaz. İster 14 olsun, ister 24.

Eğer yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız, hemen katılmanızı tavsiye ederim!
Katılım Şartları:
  • Yaşınız hiç fark etmez..
  • Türkçe dil bilgisine uygun cümleler kurmalısınız.
  • Sunucuda aktif kalmalısınız.
  • Saygılı ve dürüst olmalısınız.
  • Bir yapınızın fotoğrafını gönderin.
  • Skype adresinizi, adınızı yazın.
İyi günler Saygılarımla...

Son düzenleme:

14th_Doctor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bölüm kurallarını okuduysan orda şöyle bir kısım var:

Bu Bölümde Kimler Konu Açamaz?
Bu bölümde sunucu yetkilisi olmak için konu açacak kişiler lütfen konu açmasınlar çünki bölümün adı amacı dışında kullanılmaktadır.
(Örn: Reklamcı olunur, Rehber olunur tarzında)​

ComeBackDude

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bölüm kurallarını okuduysan orda şöyle bir kısım var:

Bu Bölümde Kimler Konu Açamaz?
Bu bölümde sunucu yetkilisi olmak için konu açacak kişiler lütfen konu açmasınlar çünki bölümün adı amacı dışında kullanılmaktadır.
(Örn: Reklamcı olunur, Rehber olunur tarzında)​
Adam zaten sunucu yetkilisi olmak için açmamış konuyu sunucuya mimar almak için açmış.

stxtic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver:
Adım : ayber
:lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav:
Soyadım : ------------
:lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav:
Builder Yetenek [ 10/10] : 10/9
build ss : ss atmayı beceremedim hizliresim sitesine bi türlü girmiyor.
Özelliklerim : saygılıyım,dürüstüm,küfür etmem ve daha fazlası var ama yazmadım.
Skype : psikopatjojuk : Profil resminde Psikopat ODA yazıyo .
Eklersen sevinirim.
:ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver:

Son düzenleme:

BeyazDuman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Yaşım onüç'dür.
  • Türkçem iyidir hatta mükemmeldir. İnsanlarla iletişimim iyidir. Herkese yardım ederim. Bir kişi ile sohbet edersem devamı tatlı gibi olur.
  • Hergün açığım.
  • Büyük küçük demeden herkese saygılıyımdır. Bu saygı beni karakterli onurlu ve güçlü yapar.
  • resmi attım. daha cok ssim var onlarıda gerekirse atarım
  • Skype kullanmıyorum fakat gerekirse kullanırım.
  • İsmim Hasan kolcu.
  • Eklemek istediğim bir konu daha var. Küçüklüğümden belli build veya base yapmak isteği vardı. Counter Strike'de base builder modunu oynarım. map yapardık abimle.
  • Her komutu bilirim.
  • Site kodlamayı veya site yapmayı biliyorum.
  • Facebook kullanıyorum.
  • Twitter kullanıyorum.
  • instagram kullanıyorum.
  • İyi günler.

Son düzenleme: