Altın < [ Yeni Madenler,İtemler ] Play.KingdomCraft.Online | Sezon 4 | Hile Koruması | YENİ MADENLER | KANATLAR | KILIÇLAR | YENİ BLOKLAR ->

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
factionda bulunuyor ama survival??????????????????????????

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz 1.8-1.16.3 Arası 1.12.2 Tabanlı Bir Survival Sunucusu Olarak Güncellendi

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuuz 09.14.2020 Tarihinde 1.16.3 Tabanlı olarak tekrardan acılcaktır!

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzda çok vakit geçirme fırsatım olmadı ama olsun isterdim. Sunucuya ilk girdiğimde göze çarpan şey /menü idi. Çok güzel bir şekilde emek verilerek ve yeni giren bir oyuncu için gerçekten yararlı ve sunucuyu anlatan bir menü olmuş . Öncelikle tebrik ederim. Fakat menüde biraz ilerlerken vip satışlarını gördüm. Ne yazık ki en son vip ayrıcalığında /fly komutu olduğunu öğrendim. Açıkçası ben hayatta kalma sunucularında herkesin eşit olmasını isterim. Bir oyuncu diğer oyuncunun önüne belli bir para yatırıp önüne geçmesini istemem. P2w olması dışında (viplerin) sunucu gayet güzel. BAŞARILI!

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel
Sunucunuzda çok vakit geçirme fırsatım olmadı ama olsun isterdim. Sunucuya ilk girdiğimde göze çarpan şey /menü idi. Çok güzel bir şekilde emek verilerek ve yeni giren bir oyuncu için gerçekten yararlı ve sunucuyu anlatan bir menü olmuş . Öncelikle tebrik ederim. Fakat menüde biraz ilerlerken vip satışlarını gördüm. Ne yazık ki en son vip ayrıcalığında /fly komutu olduğunu öğrendim. Açıkçası ben hayatta kalma sunucularında herkesin eşit olmasını isterim. Bir oyuncu diğer oyuncunun önüne belli bir para yatırıp önüne geçmesini istemem. P2w olması dışında (viplerin) sunucu gayet güzel. BAŞARILI!
Teşekkürler

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SEZON 2 08.01.2020 20:00 TARİHİNDE ONLİNE !

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teknik Sorunlardan Dolayı Sunucu Bügün 20:00 Açılcak!