Yardım Yeni mapte taglar çalışmıyor

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MERHABA DEĞERLİ FORUM GAMER ÜYELERİ BEN SKYBLOCK SERVERİMDE WORLEDİT LE YAPTIĞIM SPAWNI KULLANIYORDUM
SONRA HAZIR MAPE GEÇTİM
-/MV TP İLE GİTTİĞİM SPAWNDA TAGLAR ÇALIŞMIYOR BUNU NASIL DÜZELTECEM ACABA
LÜTFEN YARDIM EDİN ARTIK CANIM ÇOK SIKILDI BİRİ YARDIM ETSİN

Ekli dosyalar

• pluginler.PNG
    pluginler.PNG
    187 KB · Görüntüleme: 180
  • server klasör.PNG
    server klasör.PNG
    72.8 KB · Görüntüleme: 171

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
şunu deneyin isterseniz tam olarak çözülür mü emin değilim groupmanager içinde worlds adlı bölüm var içine girin world adlı dosyayı kopyalayıp aynı yere yapıştırın fakat ismini haritam yapın bide bu şekilde deneyin :)

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Taglardan kastın hologramlar mı?

Eğer öyleyse holographic displays klösörüne girip, eski spawnından yeni spawna taşımak istediğin hologramların şu kısmını değiştirmek;

124625

Bu kısma yeni dünyanın ismini gireceksin ve böylece hologramı o dünyaya taşıyacaksın.

Taşıdığında hologramı kendi üstüne çekmek için /hd movehere [hologramismi]'ni kullan.

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
MERHABA DEĞERLİ FORUM GAMER ÜYELERİ BEN SKYBLOCK SERVERİMDE WORLEDİT LE YAPTIĞIM SPAWNI KULLANIYORDUM
SONRA HAZIR MAPE GEÇTİM
-/MV TP İLE GİTTİĞİM SPAWNDA TAGLAR ÇALIŞMIYOR BUNU NASIL DÜZELTECEM ACABA
LÜTFEN YARDIM EDİN ARTIK CANIM ÇOK SIKILDI BİRİ YARDIM ETSİN
Sanırım Chat üzerinde gözüken taglardan bahsediyorsun.
(Tag Dedince ilk o akla gelir :) )
Elinde bulunan mapin içindeki dosyaları world dünyasının içine at ve sunucu kapat aç yap veya kapalı ise direkt olarak aç sorun düzelecektir.
Eğerki düzelme yok ise Essentials Ve EssentialsChat pluginlerinin olduğundan emin ol eğer var ise en gücel sürümleri ile yenile ve hala olmuyor ise son çare olarak MultiverseCore.jar dosyasını sil tekrardan kurulsun.
Bu sayede dünya ayarların sıfırlanmış olarak tekrardan kurulacağı için hata gidecektir.
Başarılar diliyorum :1: