Yeni Minecraft Oyuncuları İçin Öneriler

Readstone

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Bugün Yeni Minecraft Kullanıcıları İçin Öneri Grupları Yaptım. İyi Seyirler

1-Serverlerere Girmek: Serverler Zaman Geçirmek Ve Arkadaşlarınızla Takılmak İçin %200 Mükemmel Yerlerdir. Önce Bir Siteden Veya Giriş Yapıp Kayıt Olmalısınız. Sonra İse Bazı Videolardan Yardım Alabilirsiniz.

2-Skin Yapmak: Minecraftta Skin Yapmak İçin BİİİİSSSÜRÜ Yöntem Vardır. Ama En İyisi Nova Skindir http://minecraft.novaskin.me/ Adresinden Girip Kendi Skininizi Yapabilir, Baksa Skinleride Alabilirsiniz. Galeriye Giriniz. Bir Skin Buldunuz. Üzerinde İsmi Yazan. O İsmi Alıp Oraya Yazın. Minecraft Açılınca Çıkan Klasöre. Bu Kendi Yaptığınızdada Aynıdır. Skininiz İle İyi Oyunlar

3-Premium Hesaplar: Premium Hesabı Bedava Veren Siteler ALDATMA SİTELERİDİR. En Güvenlisi Uzuca Verenler Veya Minecraftın Kendi Sitesinderdir

4-Modlar: Modlar Harikadır Ve Minecraftta Bir Sürü Özellik Eklerler, Benim Önerilerim (Lucky Block) (Cars And Drivers) (Herobrine) (Ve Apuqa Bucketstir, Bunları Kuran Modlar Vardır, Bunları Kurup Modları İndirebilirsiniz, Videolardan Yararlana Bilirsiniz De.

5-Texure Pack: Minecraftı AACCCCCAAAYYYYYİİİİİPPPP İyi Yapan Şeylerden Biri Texure Packtir (Doku Paketleri) Anlayacağınız Gibi Bunlar Minecraft Oyunun Klasik Görünümünü Değiştirirler. Hine Videolar İle Nasıl Kurulduğunu Öğrenebilirsiniz

Şimdilik Bu Kadar Daha Fazla Ekleyibilir. Önerileriniz Olursa Alta Yazın. Bay Bay.

Son düzenleme:

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3-Premium Hesaplar: Premium Hesabı Bedava Veren Siteler ALDATMA SİTELERİDİR. En Güvenlisi Uzuca Verenler Veya Minecraftın Kendi Sitesinderdir
Ciddi misin?

buraksz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
öneriler iyi fakat , yeni biri bunlara uymaz bu foruma girmez kafasına göre takılır ama iyi yine :D

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yararlı bir konu teşekkürler.