Yeni Minecraft Temple Run Mapi Geliyooooooooooooorrr !!!!!! // Bu <<>> demo map gibi bir şey //

sonicmc4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey koysan iyi olurdu mesela arkaya zombile koy pistonla kapat sağdada bi lever olsun şöle yazsın "başlamak için basin " bastıgında zombiler seni kovalasın sende onlardan kac :D

uyusuak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

burakksacas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uyusuak haritanın adı temple run olunca insan kovalamaca bekliyor. Ama zamanlayıcı koyup belli bir süre sonra kapıları kapatabilirsin böylece hızlı olmayı gerektirir. Yetişemeyenin de kafasına zombi yağar bence düşün eğlenceli olabilir

uyusuak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uyusuak haritanın adı temple run olunca insan kovalamaca bekliyor. Ama zamanlayıcı koyup belli bir süre sonra kapıları kapatabilirsin böylece hızlı olmayı gerektirir. Yetişemeyenin de kafasına zombi yağar bence düşün eğlenceli olabilir
Daha profesyonel bir PC kullanıcısı değilim, henüz :) ilerde ben bile minecraft yaparım sen merak etme, öyle bir şeyi modsuz yapmak mümkün değil yani anlatabiliyor muyum?

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha profesyonel bir PC kullanıcısı değilim, henüz :) ilerde ben bile minecraft yaparım sen merak etme, öyle bir şeyi modsuz yapmak mümkün değil yani anlatabiliyor muyum?
Gayet mümkün, gereken tek şey iyi bir redstoner. Kanıtlamam isteniyorsa yazarım nasıl yapılacağını

burakksacas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Yanına redstonedan anlayan birini alırsan emin ol mümkün..
Hatta suyunu çıkarıp saat (bunlardan biri de benim) , hatta ve hatta bildiğimiz hesap makinesi yapanlar var. Ve modsuz

uyusuak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanına redstonedan anlayan birini alırsan emin ol mümkün..
Hatta suyunu çıkarıp saat (bunlardan biri de benim) , hatta ve hatta bildiğimiz hesap makinesi yapanlar var. Ve modsuz
Tabi onları yapmasını biliyorum ama onlardan daha üstün şeyleri kastetmiştim :D Önerin için sağol[DOUBLEPOST=1385058501,1385058454][/DOUBLEPOST]
Gayet mümkün, gereken tek şey iyi bir redstoner. Kanıtlamam isteniyorsa yazarım nasıl yapılacağını
Evet ben de biliyorum ama redstoneden yapmak ÜŞENGEÇLİK değil mi :D

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map Geldi Eski Konu Güncellemeyin :)