Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

Yeni Mobil Oyun Brave Conquest

CptPrice

Yeni Doğmuş
Mesajlar
1
Puanları
10
Merhaba arkadaşlar bu benim ilk forum yazım , bu yüzden hatam olursa affola.

Sizlere bir kaç hafta önce çıkmış Brave Conquest adlı oyunu tanıtıp klanımıza davet edeceğim.

Playstore Oyun Linki : Brave Conquest - Apps on Google Play

428


Appstore Oyun Linki : ‎Brave Conquest

427


Klanımızın İsmi Alsancak , arama yerine Alsancak veya #15624 nolu kimlik numarasını yazıp bulabilirsiniz. Birlik , beraberlik , savgı ve sevgi içerisinde birlikte gelişelim , herkesi beklerim beyler :)

Oyunla ilgili bilgiler aşağıdadır ;

Dünyayı keşfet, topraklarını idare et ve gerçek zamanlı savaşlarda ordunu yönet!

Rahat ve eğlence dolu bir strateji oyunu olan [Brave Conquest]’te bize katıl!Kendi krallığını yönet ve kasalarını çabucak doldur!Düşmanların sana yapacakları her türlü saldırıya karşı ordunu bambaşka formasyonlara sok!Daha fazla bekleme! Şimdi tahta yükselmenin ve en büyük lordlar arasında yerini almanın tam zamanı!

[Oyun Özellikleri]
*Senin Krallığın, Senin Seçimin!Krallığının lordu olarak, kontrol senin elinde! Eşsiz yapıları kullanımına aç ve istediğin yere kur!Materyal ve kaynağın kalmadı mı? Çiftlikler ve Fabrikalar en iyi seçeneklerindir! Ordunun büyümesini hızlandırmak ister misin? Kışla, Büyü Atölyesi ve Harikaların kilidini açmaya odaklan!Ayrıca, kaleni yakmasın diye koruyucu Ejderhanı beslemeyi unutma!

*Tonlarca Hazine ile Destansı Bir Dünya!Yemyeşil ovaları ve kar tepelerini aş, kayıp Harikaları ve nadir hazineleri aramak için en yüksek zirvelere tırman ve en derin vadilere in!Goblin ekibinle keşfe çıkmadan önce envanter alanını biraz boşalttığından emin ol. Dünyanın en sonuna ulaşana kadar hangi efsanevi hazineleri bulacağını asla bilemezsin!

*Bir Gerçek Efsane, On Bin Birlik Birleşiyor!Becerikli tebaası olmayan bir lord olmaz! Adalet ve kötülük Kahramanlarının yanında dur. Hiçbir savaş fazla sert değildir!Birliklerini güçlü ve formda tut! Onları eğit ve savaşta haksız bir avantaj için yükseltilmiş birlik türleri ödülüyle karşılığını al!

*Üstesinden Gelinecek Kafa Yoran Zorluklar!Birliklerini eğitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Onları yalnız bırak, otomatik olarak seviye atlayacaklar! Yine de, savaş o kadar basit değil. En iyi eğitimli askerler bile savaşı tek başlarına kazanamazlar! Onları akıllıca yönlendirmek ve konuşlandırmak senin elinde!Lordlar kendilerini zorlamayı asla bırakmazlar ve oyun kesinlikle bunu teşvik eder! Savaş Karargâhı, Arena ve global Krallık Savaşlarını fethederek daha büyük zaferlere doğru hiç bitmeyen bir yolculuğa katıl!

*Müttefikler Birleşin! Dünyanın En Güçlü İttifakı Olmak İçin Savaşın!Yeterli kaynağın yok mu? Müttefiklerinin paylaşacak çok şeyi var! Diğer oyuncular sana zorbalık mı yapıyor? Müttefiklerin arkanı kollar!Bir İttifak etkinliğiyle mi ilgileniyorsun? Müttefiklerinle işbirliği yap!Ve her şey kaybedilmiş gibi görünüyorsa… Bırak bunu müttefiklerin düşünsün!
 

TyGuardian

INSPECTOR Minecraft Eleştiri ve Geliştirme
Özel Üye
Mesajlar
425
Puanları
1,300
Baya iyiymiş bu arada oyun
 
Üst Alt