Yeni Modpack Az ve Öz modlar var Gereksiz Modlar Yok

Yokedici5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar fazla söze gerek yok modpackte çok az ama öz mod var :)Gelelim modlara;
1-Rei's minimap=Kaybolma korkusundan evden uzaklaşmamaya son :)
2-More Mobs=Yeni hayvanlar, yeni düşmanlar, yeni köylüler ekleyen bi mod.Herobrine da var içinde ama kendimi geliyor yoksa toteminimi yapıyoruz bilmiyorum.Korkmayın korumalarınız var :lol:
3-Balkon's Weapon=Oyun saçmalaştırmayan tüfekler tabancalar savaş baltaları vs ekler çok işe yarar :D
4-Guards Mod=Kendine korumalar kiralamayı kim istemez hemde hiçbir işe yaramayan altınla :D kiralamasanız bile yaratıklarla savaşırlar :)
5-Optifine=Minecraftta kasmaya elveda :D
6-Gui API=Kendiliğinden geldi bi modla birlikte
7-Tinker's Construck=Kendi kazmanızı falan tasarlıyorsunuz özellikli mözellikli herkes kazma yapmak için ekliyor o başka :D
8-İndustrialcraft 2=Makine vs vs geliyor.Ayrıca kömürden elmas yapma :D
Linki güncellediğimde 7. ve 8. modlarda olunca link eskisi en kısa sürede güncellerim.
Arkadaşlar modpack'e isteğiniz üzere modlar ekliyorum söylemeniz yeter :) Zaten 2 gram mod var mod söyleyin ekliyeyim
Modpack'in şu anki sürümü 1.6.4 'dür.
İdirmek için
http://*****/G0mIAL

Son düzenleme:

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor.

BajanCan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum bir cok mod u unutmuşsun :) :)
Mesela:
DartCraft
Thaumcraft
Thermall Expansion
Ars Maciga 2
Buildcraft
Iron Chest
TC
Project Red
IC 2 [Ama cok zor cogu modla uyusmuyo artık ;( ]
Translocator
Ve daha bir cok teknik mod var :D

Yokedici5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum bir cok mod u unutmuşsun :) :)
Mesela:
DartCraft
Thaumcraft
Thermall Expansion
Ars Maciga 2
Buildcraft
Iron Chest
TC
Project Red
IC 2 [Ama cok zor cogu modla uyusmuyo artık ;( ]
Translocator
Ve daha bir cok teknik mod var :D
Söylediğin modların çoğunu unutmadım ıc2 vs makineler falan ekliyor nano kılıç nano suit falan filan minecrafta böyle şeyler yakışmıyor bence minecraft dediğin elmas kılıcını yapıp zombileri kovalayıp maden çıkarıp lava düşüp gebermektir :)Buildcraft ve ic2 ile süper otomatip makineler yapılıyorda kim bunlarla uğraşacak okadar ama yinede bakarım çok sağol önerilerin için :)

BajanCan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum bu dediğim modlar minecraft in tuzu biber i bunlar olmassan tadı çıkmaz :D Zaten teknik modlarla aram iyi bnm :D Bide bisey sorcam
Sen 1.6.4 Modlu server kurmayı biliyo musun ?

Yokedici5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum bu dediğim modlar minecraft in tuzu biber i bunlar olmassan tadı çıkmaz :D Zaten teknik modlarla aram iyi bnm :D Bide bisey sorcam
Sen 1.6.4 Modlu server kurmayı biliyo musun ?
Ben baharatlı seviyorum tuza gerek yok baharatı canavarları :) Modlu server kurmayı bilmiyorum ama konusu vardı forumda.[DOUBLEPOST=1403264622,1403264534][/DOUBLEPOST]Tc eklemeyi çok istedim de hep bug oldu oyundan attı modlar çakışmıyor ama eminim hatada vermeden kapanıyor :D Oyüzden yok o

BajanCan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bulamadım da bi atsan linki :)

Yokedici5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ic2 siz pakete mod paketi demem.
Ic2 yi sadece elmas yapmak için sevenlerdenmisin yoksa gerçektenmi seviyorsun :) O mod ile elmas yapılıyor quantum suit nano suit nano saber vs vs minecraft böyle bir şey değil :)Ama yinede görüşüne saygı duyuyorum demeyebilirsin :D

BajanCan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
IC 2 Modlu nun Zeytini Peyniri Ve o modun hastasıyım elmas için diil :)