YENİ NESİL PVP SERVER [YENİ MAP ] | | VİP ÖZELLİKLERİ | TURNUVA | ANTİ HİLE | EFSANE PVP MAP

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server güzel mapi çalanlar o kadar emek verilmiş bir map emeğe saygı!

Erkutonur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çalıntı map kullanıyorsun kardeşim kime yasal işlem başlatıyosun bi adam bunu sitesinde yapmıs herkeze o siteyi atabilirim bu adam kimseye yasal işlem başlatamaz!!!!!!!!!!

GereksizHakann

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çalıntı map kullanıyorsun kardeşim kime yasal işlem başlatıyosun bi adam bunu sitesinde yapmıs herkeze o siteyi atabilirim bu adam kimseye yasal işlem başlatamaz!!!!!!!!!!
Hahahaha nerden gördüğü söylermisin yasal işlemi başlatayım ? yapılış ssleri ve video var kardeşim bu mapi ben yaptım çalıntı diyemessin...

Erkutonur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hahahaha nerden gördüğü söylermisin yasal işlemi başlatayım ? yapılış ssleri ve video var kardeşim bu mapi ben yaptım çalıntı diyemessin...
kardeşim kendi gözlerimle gördüm onlarda çalanları yasal baslatırım diyorlar vala yabancılar

YusufSHN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server'ınıza az önce girdim herkes team oluyor ve dalıyor çok sinir bozucu bir şey puanım 1/10

GereksizHakann

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server'ınıza az önce girdim herkes team oluyor ve dalıyor çok sinir bozucu bir şey puanım 1/10
Teamlar bizim suçumuz değil yetkililerin olduğu zamanlar olmuyor sizler ıcın ınternet sıtemiz var ordan halletmeye çalışıyoruz bi servera puanlama vermek istiyosanız pluginlerinden ve mapleri bakıcaksınız iyi forumlar ama bunlarda artık sıkıntı olmucak...

YunusRGTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anti hile varsa size zaman bide macro koruması yaptırın

He bu arada arada bir event yapın elmas event falan

İkoniaGörkem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Buildim İyidir Eğer Swye Gelirsem Builder Olarak Alır Mısın ? Alırsan Bende Sana SS Alarak Map Yaparım . Bu Arada Deneyimim Var

İkonia : Uzman Rehber , Rehber , Deneme Rehber [İnanmadın Mı ? İp : Mc.KonyaCraft.Com Hard Factions]
GoodGame Craft[Kapandı] : Moderatör

GereksizHakann

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Statslar Sıfırlandı !!!

Kardeşim Buildim İyidir Eğer Swye Gelirsem Builder Olarak Alır Mısın ? Alırsan Bende Sana SS Alarak Map Yaparım . Bu Arada Deneyimim Var

İkonia : Uzman Rehber , Rehber , Deneme Rehber [İnanmadın Mı ? İp : Mc.KonyaCraft.Com Hard Factions]
GoodGame Craft[Kapandı] : Moderatör
Elinde Map Varmı ? Yaptığın Maplerden SS olarak atarsan sevinirim

İkoniaGörkem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Statslar Sıfırlandı !!!

Şimdilik Hyr Sınavlar Yüzünden Yapmaya Başlayamadım Ama En Fazla 4 / 5 Günde Biter Sınavlar Ama İstersen Mape Şimdiden Başlamaya Çalışırım. Hem Sadece Buildim Deil , World Edit Ve World Guardda da İyiyimdir

Statslar Sıfırlandı !!!

Ve Seni Swde Hiç Göremedim Bi Ara Uğrarsan Sevinirim.