Yeni Nesil Survival : WestronCraft.Nitrado.Net | Özel Yumurta Sistemi | Kasalar | Takas | Market

ErdemFX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam takıldığım konu şu adama çalmışsınız diyorsunuzda sitelere yüklenen birçok harita süs olsun die konmadı, ihdiyacı olanlar alıp kullansın die konuldu. siz 2 de bi gelip çalıntı diyosunuz adam belki buildi kötü ve internette paylaşılmış haritaları kullanıp değerlendirmek istiyo, o yüzden bu konuyu abartmayın.

@TrackTerzi arkadaşımın dediği gibi haritadaki hataları söyleyin mesela boş süs gibi duran yerler kaldırılsın.
Bu adamı #Rez alın.Gereksiz Warp'lari kaldıracagiz.

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverinizi Beyendim Ama Buildlerinizi Geliştirin Sonra Bide Yetkili Alımları Yapmalısınız Nerdeyse 1 tane bile online yetkili yok :(

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tavukla survivalın alakasını anlayamadım neyse basarılar

Absolished

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence sv çok iyi nedeni Svde çoğu kişi yardımlaşıyor diğer girdiğim svlerde 1 kömür bile yok bazı kişiler verir.Bu svde çoğu kişi yardım ediyor bana göre Kurucu Her zaman aktif yani 1 gün girip diğer gün girmemek yok plleri filan çok iyi hile koruması güzel reklamda Tavuk Sistemi de çok iyi ama biraz uzun sürüyor.Eventler de kasa anahtarları dağıtılacak sanırım çoğu gördüğüm svde sadece elmas-zümrüt vb bazı svlerde ise kasa.Bence diğerlerine göre daha üstün bir survival.

ErdemFX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence sv çok iyi nedeni Svde çoğu kişi yardımlaşıyor diğer girdiğim svlerde 1 kömür bile yok bazı kişiler verir.Bu svde çoğu kişi yardım ediyor bana göre Kurucu Her zaman aktif yani 1 gün girip diğer gün girmemek yok plleri filan çok iyi hile koruması güzel reklamda Tavuk Sistemi de çok iyi ama biraz uzun sürüyor.Eventler de kasa anahtarları dağıtılacak sanırım çoğu gördüğüm svde sadece elmas-zümrüt vb bazı svlerde ise kasa.Bence diğerlerine göre daha üstün bir survival.
Hmmmmm Öyle derler :D

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sayın WestronCraft.
Öncelikle sunucunuzda sizlere azim ve sabır dilerim.
Sunucunuz yapıtlarında önüme gelen görüntüyü görememem
dolayısıyla bunu yorum yapmayacağım.Konu düzenine bakılırsa
Türkçe harflere , kelimelere daha önem verilebilir.Konu ayraçlarınızı
beğenmiş bulunmaktayım.Umarım her geçen gün
gelişmeniz dileğiyle iyi günler dilerim.Hoşçakalın.

Pikajuuu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Servere Başladığımda Eventten 14 günlük vip çıkmıştı şansıma 1 gün sonra akşam 30 günlük vip aldım Etti 44 gün 1 gün geçmişti 43 gün
3 hafta sonra serveri sıfırladı itemlerim gitti bakıma aldı ikide birde oyuna giremedim
44-21= Kaldı 23
1 Hafta Sonra Server Yine Kapandı bakım fln Serveri Yeniden Açtı vipi verdi eşyaları verdi yine sıfırladı yine giremedim bakım fln yaptı
23-7= Kaldı 13 Sonrar Ay sonu bitişine göre kafasından bi gün koydu vipin o zaman bitiyor dedi bitti
Bakımdayken Vipin Süresi Gidiyor Ve Uzatmıyor Süresini Serveri Sıflırladıktan sonra çekilişten çıktı diye 14 gün kısalttı
Gelelim Rehber e Wizzy Adlı
1) Uyarmadan Mute Atıyor
2) Lan Tirrek Fln Diyince Yine Mute Atıyor
3) Şakalaştık Diye Mute Attı Adamla

Oynamamanızı Tavsiye Ederim Şimdi Bu Yorumu Yaptım Diye Ban Atıcak Arrow_CHe

ErdemFX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere Başladığımda Eventten 14 günlük vip çıkmıştı şansıma 1 gün sonra akşam 30 günlük vip aldım Etti 44 gün 1 gün geçmişti 43 gün
3 hafta sonra serveri sıfırladı itemlerim gitti bakıma aldı ikide birde oyuna giremedim
44-21= Kaldı 23
1 Hafta Sonra Server Yine Kapandı bakım fln Serveri Yeniden Açtı vipi verdi eşyaları verdi yine sıfırladı yine giremedim bakım fln yaptı
23-7= Kaldı 13 Sonrar Ay sonu bitişine göre kafasından bi gün koydu vipin o zaman bitiyor dedi bitti
Bakımdayken Vipin Süresi Gidiyor Ve Uzatmıyor Süresini Serveri Sıflırladıktan sonra çekilişten çıktı diye 14 gün kısalttı
Gelelim Rehber e Wizzy Adlı
1) Uyarmadan Mute Atıyor
2) Lan Tirrek Fln Diyince Yine Mute Atıyor
3) Şakalaştık Diye Mute Attı Adamla

Oynamamanızı Tavsiye Ederim Şimdi Bu Yorumu Yaptım Diye Ban Atıcak Arrow_CHe
Unutma "LAN" Kelimesi Türkçe'de bir hakarettir.Vip konusuna gelirsek çekilişten kazandın 14 günlük bide vip aldın 44 günmü oldu ? oh ne güzel dünya be.adam vip alır sonra ultra vip alır al sana 60 günlük ultravip.Serverimizi kötülemeye hakkın yok lütfen yorumunu kaldırırmısın adminleri uğraştırmayalım.

Pikajuuu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dediğim Gibi Banlamamış Ama Hesabımı Sıfırlamış

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Tek tavuk sistemiyle yeni nesil olmak fikri kimden çıktı? "canım sıkıldı hadi sw açalım"

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
BENI NIYE EKLEMIYONUZ LAN GIREMIYORUM SERVERE LANNNNN

Pikajuuu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hesabıma Sabah Girdim Ve Envanterde hiçbir şey Yoktu chestimde de yoktu
Ben Sanal Chestimi Asla Boş Bırakmam