[YENİ!] oyna.hyrisenw.com | 1.12 Altyapılı |Çeteler-Kaptan'ın Görevleri-Özel Yetenek ve Mana-Meslekler-/yetkimarket-Sezon Sistemi! 100TL Sezon Ödülü !

Hyrise

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
oyna.hyrisenw.com
Oyun Sürümü
1.8.x-1.16
Sunucu Slotu
2020
Sunucu Türü
Survival
1.jpg

2.jpg

3.jpg

KOPYALANABİLİR IP ADRESİ
oyna.hyrisenw.com

SUNUCUDAN GÖRSELLER
indir.png
indir (1).png

indir (2).png
indir (3).png

indir (4).png
indir (5).png

indir (6).png
indir (7).png

indir (8).png
indir (9).png

Quamax

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nedense bazı türk sunucularında VPN korumasından ötürü sunucuya giremiyorum ve maalesef vpn i benim virüs koruma programım korumak amacıyla yaptığından dolayı kaldıramıyorum Ayriyetten Sunucunuz güzel duruyor konu tasarımı galiba biryerden alınmış başka bi sunucudada görmüştüm, başarılar dilerim.

Hyrise

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nedense bazı türk sunucularında VPN korumasından ötürü sunucuya giremiyorum ve maalesef vpn i benim virüs koruma programım korumak amacıyla yaptığından dolayı kaldıramıyorum Ayriyetten Sunucunuz güzel duruyor konu tasarımı galiba biryerden alınmış başka bi sunucudada görmüştüm, başarılar dilerim.
Merhaba, öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. VPN ve IP korumaları sunucuya dışarıdan gelebilecek herhangi saldırılara karşı yapılmıştır. Çok etkili olmasa da yine de bi nebze engellediği söylenebilir. Konu tasarımını M&A'dan almıştım. Diğer yerlerede de görülebilecek bir konu tasarımı. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederim.