Yeni Proje (Önerileriniz)

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
1 haftadır düşünüyorum aklıma gelmiyor fakat, size sorma hisiyatı geldi içimden.
Ben bir site açıcam fakat bu site neyle alakalı olmasını istiyorsunuz,
Bi nevi nasıl gerekli bir proje var?
Önerileriniz varsa yazarsanız çok iyi olur.

Not: Lütfen çok bilmiş gibi cevaplar yazmayın :|

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bir yabancı dizi izleme sitesi veya film izleme sitesi açabilirsin mesela ben şu an bi anime sitesi hazırlama üstünde çalışıyorum tabi piyasada bunun gibi işlerle uğraşan tecrübeli kişiler var bunlara yetişmek içinde tek bir yol var reklamsız pop-up suz düzgün bir site açman gerek ki kullanıcı bir film izlemeye kalkıştığında 100 tane sekme açılmasın değer versin siteye ayrıca site tasarımı da önemli dinamik ve hoş bi tasarım kullanmalısın yani klasik tasarımları kesinlikle kullanma hit yakalayamazsın.

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence bir yabancı dizi izleme sitesi veya film izleme sitesi açabilirsin mesela ben şu an bi anime sitesi hazırlama üstünde çalışıyorum tabi piyasada bunun gibi işlerle uğraşan tecrübeli kişiler var bunlara yetişmek içinde tek bir yol var reklamsız pop-up suz düzgün bir site açman gerek ki kullanıcı bir film izlemeye kalkıştığında 100 tane sekme açılmasın değer versin siteye ayrıca site tasarımı da önemli dinamik ve hoş bi tasarım kullanmalısın yani klasik tasarımları kesinlikle kullanma hit yakalayamazsın.
Önerin için teşekkürler fakat, bunun uploadı yani "film upload"ı nasıl olucak?

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam olarak dizi değil de, dizi fan klubü açabilirsin mesela. İzlenmesi yüksek dizilere ait kategoriler oluşturarak, o dizinin fan kitlesini toplayabilir, diziler(veya animeler) hakkında son gelişmeleri yayınlayabilirsin.

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Chyron 'un dediği gibi olabilir, fakat site açmak için site açma bence hiçbir yere gelemezsin.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Level atlamalı oyun sitesi.
Kullanıcıların eş zamanlı birbiriyle puanlarını kapıştırabileceği + Level sistemiyle açılan yeni oyunlar falan filan. Öyle bir şey olabilir.

Bkz ( Mochigames , Ninjakiwi )

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önerin için teşekkürler fakat, bunun uploadı yani "film upload"ı nasıl olucak?
İlk başlarda upload yapmana gerek yok bu piyasada farklı film sitelerinden playerların kodları vardır odnoklassniki vs bulunuyor o kodu alıp kendi sitende video eklerken oraya atıcaksın çoğu site videonun başında alt veya üstte fark etmez bu film filmizlemesitesi.com'dan alınmıştır vs yazar veya filmizlemesitesi.com a aittir gibi eğer bunun olmasını istemiyorsan ya reklamsız bir link bulucan yada videoyu indirip herhangi bir video düzenleme programı ile açıp o yazıları siliceksin ardından telif hakkı yesede kaldırmayan sitelerden birine upload edip sitene aynı yolla yüklersin.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İlk başlarda upload yapmana gerek yok bu piyasada farklı film sitelerinden playerların kodları vardır odnoklassniki vs bulunuyor o kodu alıp kendi sitende video eklerken oraya atıcaksın çoğu site videonun başında alt veya üstte fark etmez bu film filmizlemesitesi.com'dan alınmıştır vs yazar veya filmizlemesitesi.com a aittir gibi eğer bunun olmasını istemiyorsan ya reklamsız bir link bulucan yada videoyu indirip herhangi bir video düzenleme programı ile açıp o yazıları siliceksin ardından telif hakkı yesede kaldırmayan sitelerden birine upload edip sitene aynı yolla yüklersin.
Bahsettiğin şeyin korsana girdiğini ve yasa dışı olduğunu bilmene rağmen burda bunu tavsiye etmen çok saçma değil mi :?

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğin şeyin korsana girdiğini ve yasa dışı olduğunu bilmene rağmen burda bunu tavsiye etmen çok saçma değil mi :?
Korsana hayır deyip korsanla hasır neşir olan bir ülke türkiye ilk 5 e girmekte dünya sıralamasında. Tabi benim yapacağım olay bu değil animelerin paylaşımı yasak değil benim için problem yok yani.

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Korsana hayır deyip korsanla hasır neşir olan bir ülke türkiye ilk 5 e girmekte dünya sıralamasında. Tabi benim yapacağım olay bu değil animelerin paylaşımı yasak değil benim için problem yok yani.

Korsan diye izlemeyecek miyiz yani? Hiç hayatımızda internetten film veya torrent yoluyla oyun indirmedik mi ? Ayrica bazı diziler Turkce altyazı bile yok, o halde korsan diye izlemeyelim? (İng. Bilmediğimizi farz edersek) Burada etik olup olmadigini tartisamayiz çünkü hiçbirimiz bunları yapmadık diyemeyiz..

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korsan diye izlemeyecek miyiz yani? Hiç hayatımızda internetten film veya torrent yoluyla oyun indirmedik mi ? Ayrica bazı diziler Turkce altyazı bile yok, o halde korsan diye izlemeyelim? (İng. Bilmediğimizi farz edersek) Burada etik olup olmadigini tartisamayiz çünkü hiçbirimiz bunları yapmadık diyemeyiz..
Tamamda neden beni alıntı yapıon :/ yukarıdaki arkadaş karşı çıkıyor.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Diziyi satın alırsan eğer altyazıları nette mevcut zaten birçok dizinin.

CheytacBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun ya da farklı konularda yardımlaşma sitesi olabilir forum gibi ._. :cay:

Oyun ya da farklı konularda yardımlaşma sitesi olabilir forum gibi ._. :cay: