[YENİ SEZON!] oyna.asterianw.com |1.8-1.15|Klan Sponsorluğu|DUNGEON Eventi|Yeni Hitler|Hile Koruması-TARET-EFSUN-1V1 DUEL-Görev-Metin Taşı !

KogoNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
oyna.asterianw.com
Oyun Sürümü
1.8-1.15.2
Sunucu Slotu
2020
Sunucu Türü
Faction
KOGOTASARIM.png

KOPYALANABİLİR IP : play.kogonw.com

SUNUCUDAN GÖRSELLER
taret.png

taret2.png
taret3.png

taret4.png
taret5.png

efsun.png

spawnkogo.png

Screenshot_7.png
Screenshot_8.png
Screenshot_6 - Kopya.png

Screenshot_11.png
Screenshot_10.png
Screenshot_9.png
Screenshot_2.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_4 - Kopya.png
    Screenshot_4 - Kopya.png
    59.3 KB · Görüntüleme: 710
  • Screenshot_5 - Kopya.png
    Screenshot_5 - Kopya.png
    179.4 KB · Görüntüleme: 915
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    326.9 KB · Görüntüleme: 184
Son düzenleme:

yasusas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Türkiyenin Bence En İyi Op Faction Server i İyiki Bu Sunucuyu Yapmışsınız Bu sunucu İyiki Var

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu sistemleri ve mimarisi gayet hoş duruyor ama konu tasarımınız geliştirilse iyi olur. Başarılar.

KogoNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sistemleri ve mimarisi gayet hoş duruyor ama konu tasarımınız geliştirilse iyi olur. Başarılar.
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz :1: Konu tasarımı hakkındaki görüşlerinizi elimizden geldiğince uygulamaya çalışacağız :)

TheYusko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılar güzel sunucuya benziyo

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Başarılı bir sunucu :1:

AdanalıykHayırdır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzel oynadım fakat bazı arkadaşlarda sanırım kes 17 felan varmış ws ye girdiğimiz an ölüyoruz keske paralı item satmasanız düzgün ws atsak. onun dışında rehberlerden birisi çok sinirli bilmediğim bir şeyi sorunca 'allahım çıldırıcam deli etcekler' beni diye isyan etti :D

KogoNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzel oynadım fakat bazı arkadaşlarda sanırım kes 17 felan varmış ws ye girdiğimiz an ölüyoruz keske paralı item satmasanız düzgün ws atsak. onun dışında rehberlerden birisi çok sinirli bilmediğim bir şeyi sorunca 'allahım çıldırıcam deli etcekler' beni diye isyan etti :D
Rehberlere gerekli bilgilendirme, uyarı yapıldı kusura bakmayın :1: Kes 17 olayına gelirsek de sunucuda sadece 1 kişide var şuanda.Sunucunun en edit kılıcı denilebilir. Gelişen kişiler sunucuda belirli süre oynayan kişiler de kazanabiliyor bu edit eşyaları sadece para verilerek alınan eşyalardansa oyuncular da alabiliyor. İyi oyunlar yorumlarınız ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz :tamam: