Yeni Sistem [YINE ÇÖP]

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
Herkeze Selam Forum Sakinleri !
2 hafta önce yeni bir Laptop aldım.

Özellikleri Şunlar >
4 GB DDR3L Ram
Intel Core I3 6006U
Intel HD Graphics 520 2 GB
500 GB HDD

CS:GO'yu kaldırırmı ve önerebileceğiniz hikayeli oyunlar varmıdır.

Son düzenleme:

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Kaldırmaz sanırım. Sadece işlemciden yola çıkarsak oyun için en az i5'e ihtiyacın var. FPS oyunlarını oynamakta sıkıntı çekebilirsin.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SOMA adlı oyunu tavsiye ederim çok iyidir

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İşlemci ve ekran kartı CS:GO için 1360x768 çözünürlüğünde low ayarlarda 60 fps+ verebiliyor. Ama ram miktarı yetersiz kalıyor. Çift slot ise 2 veya 4 gb ram eklenebilir. Yine low ayarlarda modsuz olarak 30 fps bir Skyrim tecrübesi sunabiliyor. Benim ilk aldığım laptop da böyleydi. O bilgisayara sahip olduğum yıllarda Steam kütüphanemdeki oyunları söyleyecek olursam (low ayarlar hepsi):
CS:GO, Mount&Blade serisi, TES V Skyrim, Amnesia serisi, Chivalry: Medieval Warfare, H1Z1, Portal 1&2, Robocraft, ETS 2, Garry's Mod, Outlast.

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
İşlemci ve ekran kartı CS:GO için 1360x768 çözünürlüğünde low ayarlarda 60 fps+ verebiliyor. Ama ram miktarı yetersiz kalıyor. Çift slot ise 2 veya 4 gb ram eklenebilir. Yine low ayarlarda modsuz olarak 30 fps bir Skyrim tecrübesi sunabiliyor. Benim ilk aldığım laptop da böyleydi. O bilgisayara sahip olduğum yıllarda Steam kütüphanemdeki oyunları söyleyecek olursam (low ayarlar hepsi):
CS:GO, Mount&Blade serisi, TES V Skyrim, Amnesia serisi, Chivalry: Medieval Warfare, H1Z1, Portal 1&2, Robocraft, ETS 2, Garry's Mod, Outlast.
Çift Slot ama orayı açtığımız anda garanti bitmiyormu ?

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Çift Slot ama orayı açtığımız anda garanti bitmiyormu ?
Maalesef bitiyor. Herkes için bir seçenek değil, garantiye yollamayıp kendim çözebilirim diyenler için daha uygun. Ben şahsen böyle çözmüştüm.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
south parkın stick of the trusth oyununu +18 arkadaşlar için öneririm. Onu oynarsınız sonrasında Fracture but whole oynarsınız. Hep hikye var hem komedi var. Düşük miktarda sübliminal var o yüzden küçük yaşda arkadaşlarımız için önermem. Grafikler ise pixel pixel değil de sanki kağıtle kesilmiş yapısı var. Yani bi bakmanızı öneririm...