Yeni skinler !

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gectigimiz günlerde (2 gün oldu sanırım :( ) minecraft official sitesinden bir haber yayınlandı.
Bu habere göre "yeni skinler yola cıktı cabuk alın!" deniyor ve yeni skinler ana skin katmanından birkac pixel uzaklasabiliyor !!

Birkac örnek resim ;
minecraftyg.jpg
minrvtsft.jpg
mnecrafty.jpg

Artık gerisi hayalgücünüz ve yeteneginize kalmıs :D

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Windows 10/Mcpe için bunlar diye biliyorum :/ Mcpe ve win 10 için ara sıra böyle skin packler çıkartıyorlar ve paralı oluyor. Konudaki yazıyı buna göre yazsan iyi olur. Mâlum türk kitlesinin çoğu her görülene körü körüne bağlanıyor.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Windows 10/Mcpe için bunlar diye biliyorum :/ Mcpe ve win 10 için ara sıra böyle skin packler çıkartıyorlar ve paralı oluyor. Konudaki yazıyı buna göre yazsan iyi olur. Mâlum türk kitlesinin çoğu her görülene körü körüne bağlanıyor.

Haklısınız.Bunlar mcpe için skinler.Ve paralı oluyorlar.Ve nedense bunlar normal minecraft için getirilmiyor.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Haklısınız mcpe ve win 10 icin paralı cıkan skinler :lol: sabah sabah konu acınca boyle oluyor sanırım