Yeni Sunucu İçin Yetkili Alımları Başladı(Mimar,Rehber,Moderatör,Admin)

LisaPlay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni bir sunucu açacağım.Plugin paketini hazırladım.Tek sıkıntı bir mapimiz yok.Ve sunucu açılacağı zaman rehber,moderatör gibi yetkililerde eksiğimiz bulunmakta.Şimdiden belirtiyorum lütfen sadece yetkili olmak için kimse başvurmasın.Gerçekten bu projenin bir yanından tutmak isteyen kişileri bekliyorum.
Sunucumuz açıldıktan sonra mimar arkadaşların işleri bitmeyecek.Mimar arkadaşlar ile 1 haftada güzel bir map hazırlayacağız.Sunucuyu açtıktan sonra ise mimar arkadaşlar ile dahada güzel bir map üzerinde çalışacağız.Yada mevcut mapi geliştireceğiz.Yani mimar arkadaşlar boş kalmayacak.Aklımda çok güzel buildler,fikirler var.
Sunucumuz açıldıktan sonra yetkisini bırakmak isteyen veya benim çıkaracağım arkadaşlara en üst vip'i 2 ay hediye edeceğim.Ama bu demek olmuyorki herkesin yetkisini sunucu açıldıktan sonra alacağım.Tam tersine iyi bir ekip olursak herkesin yetkisi kalır.Ve sunucumuzu ileriye taşırız.Daha büyük işlere girişiriz.
Neyse hemen alım konumuza girelim.
Sunucuyu bilgisayarım üzerinden açıyorum.Bayrama kadar hafta içi sabah 10:00 dan 19:00 a kadar çalışacağız.Yeterli bir miktar.Sunucuyu bayramdan sonra açmayı düşünüyorum.İlk başla 30 slot 2 gb ile açacağım.Bu tabikide değişebilir.Eğer 50 tl ye yakın bir kar yani vip satışı,bağış vb. elde edersek.Bu slot ve ram artacak.Ve 1 aylık sunucuyu 2 hatta 3 ay olarak arttıracağım.
Eğer yetkili arkadaşlardanda bir miktar yardım gelirse hızlı bir şekilde büyürüz inşallah .
Bu arada buraya kadar okuduysanız saolun.Gerçekten yetkili olacak arkadaşların buraları okuması çok önemli.

Lütfen küçük arkadaşlarımız başvurmasınlar.Lütfen 14 üstü başvursun.Ve lütfen mikrafonunuz olsun.Skype üzerinden konuşmalar,toplantı vb. etkinlikler için önemlidir.

Şunuda belirtmek isterim sunucumuzda Admin genel yönetici olarak çalışacaktır.Her işe koşacaktır ve ekipteki arkadaşları yönlendirecektir.Moderatör mimarların yaptığı veya diğer şeylerde komut uygulayacaktır.Wg,we,market vb.Mimarlar zaten adı üstünde emek harcayarak ve bazı yerlerde we kullanarak çaba sarf ederler.Allah onları başımızdan eksik etmesin.Rehberlerde normal oyuncular olacak.Ben rehberlere gerekli bilgileri öğretecek ve göstereceğim.Bu sayede sunucu açılınca her soruya cevap verebilecekler.Rehberler bununla kalmayıp sunucudaki asayişi sağlayacaktır.Sohbet temizleme,mute atma vb.Ve rehberlerin şu avantajıda var ki biz wg gibi komutları denerken bu arkadaşlardan yardım isteyebiliyoruz.Bu sayede vakitten kayıp olmuyor.

Neyse uzadı başvuru formları:

Admin,Moderatör başvuru formu;
Adınız?:
Yaşınız?:
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?:
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?:
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?:
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?:
Sunucudaki sorumluluklarınızı yerine getirebilecekmisiniz?
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?:
Komut bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?:
Skype adresiniz?:
Mikrafonunuz varmı?:

Mimar başvuru formu;
Adınız?:
Yaşınız?:
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?:
Build bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?:
Skype adresiniz?:
Mikrafonunuz varmı?:
Daha önceden yapmış olduğunuz bir build varsa onun fotorafı :

Rehber başvuru formu;
Adınız?:
Yaşınız?:
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?:
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?:
Skype adresiniz?:
Mikrafonunuz varmı?:

Ben bir liste hazırlayacağım.Bu listede yetkili olarak alabileceğim kişileri not alacağım.Pazartesi iftarından sonra bu kişilere skype üzerinden ulaşacağım.Lütfen iftardan sonra aktif olmaya çalışın.Salı sabahı itibariyle bayram'a kadarki maratonumuz başlayacak .)

Son düzenleme:

BilgiliÇocuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rehber başvuru formu;
Adınız?: Ahmet
Yaşınız?: 14.5
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?: yarısını
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?: Her Zaman Büyüğüme Saygı Küçüğüme Sevgim Vardır.
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: Tabikide.
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: 4 , 5
Skype adresiniz?: Siz Verseniz Benim Adım Çıkmıyorda.
Mikrafonunuz varmı?: Yok

RainbowSoldier

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderator Ve Rehber [HangisiUygunsa] başvuru formu;
Adınız?: Oğuzhan
Yaşınız?: 16
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?: evet
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?: evet
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: Doğru Kullancağımı Düşünüyorum
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: 6-7 saat
Sunucudaki sorumluluklarınızı yerine getirebilecekmisiniz? en doğru ve en adaletli şekilde
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?: Malasef
Komut bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?: %90 Deneyimliyimdir Bir sürü swde.
Skype adresiniz?: [email protected]
Mikrafonunuz varmı?: evet

Son düzenleme:

KancaZzZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız?: enes demirci
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: en doğru şekilde tek yanlışta atabilirsin
Sunucudaki sorumluluklarınızı yerine getirebilecekmisiniz? en doğru ve en adaletli şekilde
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?: evet elimden geldiğince
Komut bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?: % 90
Skype adresiniz?: enes demirci

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin,
Adınız?:yavuz
Yaşınız?:22
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?:Evet
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?:Tabi
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?:Kötüye kullandıgımı hatırlamıyorum.
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?:4 10-16
Sunucudaki sorumluluklarınızı yerine getirebilecekmisiniz:Kurucu tarafından Yeterli ve sorunsuz Pl skript yetki ayarlaması varsa getirilir.
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?:Şuanda İşim yok ilerleyen zamanda maddı destek olur.
Komut bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?:%99 OP / 50 ye yakın swde gorev aldım her yetkıde
Skype adresiniz?:HyperB resimde SS yazısı var
Mikrafonunuz varmı?:Var ama Mikrafon kırıldı yenısını alcam :D

Granga1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız?: burak/utku iki ismim var
Yaşınız?: 15
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?: evet ayrıca yukarıda mod yada admin alımını görüp gelmeyin demişsiniz bunu hem onlarının alımı olmadığı anlamına mı geliyo ayrıca okuduğuma inanmanız için bunu yazdım
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?: kesinlikle
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: evet
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: 6
Sunucudaki sorumluluklarınızı yerine getirebilecekmisiniz? tabikide
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?: evet ama az
Komut bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?: %90 çünkü ben uzun zamamndır minecrfat oynuyorum ve çok fazla serverde yetkili oldum
Skype adresiniz?: Granga1
Mikrafonunuz varmı?: var

Nutroxxtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehber başvuru formu;
Adınız?: Sedat Çelik
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?: Hepsini Anlayarak Okudum
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?: Aramızdaki Saygıyı Düzenleyeceğimi Düşünüyorum Küfürü yokedeceğim
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: Hiçbir swde bi hata bulamadılar bende
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: En Az 7 En Fazla 14
Skype adresiniz?: Siz verebilirmisiniz benim adım çıkmıyor :D
Mikrafonunuz varmı?: Evet hertürlü toplantıya hazırım

Ayrıca Okuyunuz ;
Ben Şuana Kadar 10'a yakın swde modluk yaptım şuanda 1 swde modum dediğim gibi en az 7 saat en fazla 14 saat açığım günde yani o konuda sıkıntı olmaz Ama modluğumu asla bozmam en iyi şekilde yapmaya ve hizmet etmeye çalışırım benim için Kullanıcıların İlgili Olması Çok Önemlidir. Ayrıca Rehberlik hakkındaki çoğu komutu hatta tamamını diyebilirim biliyorum.

Son düzenleme:

FalconPlayer16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rehber başvuru formu;
Adınız?: Doğan
Yaşınız?:14 yaşa 1 ay kaldı :(
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?:%80 ini
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?:tabii ki
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?:Evet
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?:alt tarafı 11 - 13 saat
Skype adresiniz?: Doğan Oyunda TR
Mikrafonunuz varmı?:Evet
Yalnız Mikrafon :D:D:D:D:D:D

LisaPlay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?: evet ayrıca yukarıda mod yada admin alımını görüp gelmeyin demişsiniz bunu hem onlarının alımı olmadığı anlamına mı geliyo ayrıca okuduğuma inanmanız için bunu yazdım
Hayır,zaten bunu okuduktan sonra konuyu düzenledim.Ben orada sadece yetkili olmak için gelen ama yetkisini layığı ile yapamayacak arkadaşlar için yazmıştım.

tutku121234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız?:Tutku
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: 4-5 değişir
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?: çok isterdim ama benimde maddi durumum çok kötü
Build bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?: %80 buildime güveniyorum ünkü ben 5 yıldır build işleriyle uğraşıyorum ve görsel zekam baya iyi ayrıca resimde madalya aldım
Skype adresiniz?: live:tutkusatmazer
Mikrafonunuz varmı?: alacağım
Daha önceden yapmış olduğunuz bir build varsa onun fotorafı : buildlerim çok ama hiç foto çekmeyi düşünmedim

LisaPlay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız?: enes demirci
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: en doğru şekilde tek yanlışta atabilirsin
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?: evet elimden geldiğince
Komut bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?: % 90
Skype adresiniz?: enes demirci

Rehber başvuru formu;
Adınız?: Sedat Çelik
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?: Hepsini Anlayarak Okudum
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?: Aramızdaki Saygıyı Düzenleyeceğimi Düşünüyorum Küfürü yokedeceğim
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: Hiçbir swde bi hata bulamadılar bende
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: En Az 7 En Fazla 14
Skype adresiniz?: Siz verebilirmisiniz benim adım çıkmıyor :D
Mikrafonunuz varmı?: Evet hertürlü toplantıya hazırım

Ayrıca Okuyunuz ;
Ben Şuana Kadar 10'a yakın swde modluk yaptım şuanda 1 swde modum dediğim gibi en az 7 saat en fazla 14 saat açığım günde yani o konuda sıkıntı olmaz Ama modluğumu asla bozmam en iyi şekilde yapmaya ve hizmet etmeye çalışırım benim için Kullanıcıların İlgili Olması Çok Önemlidir. Ayrıca Rehberlik hakkındaki çoğu komutu hatta tamamını diyebilirim biliyorum.

Ekleyiniz;
[email protected]
Yazın çıkar.

Herobrine78

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Admin , Moderatör başvuru formu;
Adınız?:Abdullah Süer
Yaşınız?:14
Yukarıda uzunn uzun anlattıklarımı okudunuz mu?: Evet .
Sunucumuzdaki her bireye saygılı olabilecekmisiniz?: Evet
Yetkinizi doğru kullanmaya çalışacakmısınız?: Evet , elimden gelen her şeyi ortaya koyacağım .
Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: 5
Sunucudaki sorumluluklarınızı yerine getirebilecekmisiniz? : Evet .
Sunucumuza maddi katkıda bulunabilirmisiniz?: Evet.
Komut bilginiz %'lik birimle kaçtır?Neden bu kadar %'liğe sahip olduğunuzu açıklarmısınız?: Neredeyse %100 ama %95 diyebiliriz . Çünkü ileride yazılımcı olma hayalim var , minecraft ta ki kodları da az da olsa kodlama mantığını anlamak için öğrendim .
Skype adresiniz?: AbdullahVR
Mikrafonunuz varmı?: Var