Yeni ÜYE : HTML - Şimdiden Hoşbulduk.

HTMLTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Değerli Forum.minecraftturk.com/Forum.gamer.com.tr üyeleri,

Adım : HTML
Yaşım : 19
Kendimi Sizlere Tanıtacak olursam :​
19 Yaşında lise mezunu ve üniversiteye hazırlanan bir öğrenciyim. Tübitakta çok ciddi başarılara adım atacakken Okul Müdürü tarafından ayağı kaydırılan bir projenin sahibiyim. Bilgisayara ilgim 8 yaşımda Bilgisayarı çökertip babamın bana kızmasıyla başladı. O zamandan bu zamana kadar da kendimi bildim bileli Bilgisayar başındayım.
Genel olarak Bilgisayarda 2 oyunu oynarım ; Minecraft/Metin2 . Neden diye soracak olanlar vardır, genel olarak MMORPG oyunlarını sevdiğimden ötürü bu iki oyunu kendime devamlı halde oynadığım oyunlar olarak belirledim. Minecraft bir yana Metin2 benim için bi tık daha üst seviyedeydi. Bunlardan yana seçimimi kılarak oyun hayatıma devam ettim. Bilgisayar&Yazılım hayatıma ise TÜBİTAK 2016 da yaptığımız Görme/İşitme ve okul öğrencilerimizin yabancı dillerde başarısız olan öğrencilerimiz ve engelli vatandaşlarımızın başarı sağlaması amacıyla yaptığımız dil öğrenim uygulamasıydı. Gerek Üniversitelerdeki 3 Boyutlu yazıcılardan çıkardığımız Görme engelli vatandaşlarımızın klavyesiyle gerek işitme engelli vatandaşlarımız için görsel yönlendirmelerle güzel bir uygulama çıkarmıştık. Fakat TÜBİTAK imam eriği tarzı projeleri kabul ettiği için red yedik. Fakat projemiz 3 arkadaşımla beraber hala gelişim aşamasında ve ileride üniversitede birşeyler yapacağımıza inanarak rafa kaldırılmış durumda.
Minecraftturk.com/Gamer.com.tr Geçmişim :​
Açık konuşmak gerekirse forumun eskilerindenim. Fakat yaşadığımız saçma konular, saçma sunucular yüzünden pekte sevilen biri değildim. Şimdi ise tümüyle bağımı kesmiş olup tekrardan foruma katıldım. @AdexTR @Cardinal41 eski üyelikleri görebiliyorlarsa beni zaten tanıyacaklardır. Sıfırdan Bilgisayar&Bilişimi ve Forum.Gamer'i renklendirmeye geldim.
Bilgisayar Bilgim :​
Ben Mükkemmelim... Diyebilirdim. Fakat herkesin eksikleri vardır. Birazda forum bu tarz insanlarla dolu değil mi? Ben Her şeyi en iyi bilirim. Hepsini ben yaparım, yaptım!
Bunlardan değilim fakat bilgimin az olduğunu düşünmüyorum.
* Bilgisayar Format ve Diğer işletim sistemlerinin kurulumu.
* Dizüstü ve Masaüstü bilgisayarların Fan/İç temizliği.
* Dizüstü Bilgisayar Harici ekran kartı takılma işlemi. ( EGPU / PowerSupply )
* Masaüstü Bilgisayar kasalarının Parça değişimleri.
* Orta Düzeyde Linux Bilgisi.
* Python / C++ Dillerinde Orta Düzey Bilgi.
Bu konularda kimine göre az, kimine göre çok bilgiye sahibim.
Teşekkür Mesajı :​
Konumu düzenlice okuyan/okumayan herkese teşekkür ediyorum. Umarım güzel bir arkadaşlık ortamımız olur. Unutmadan, Tüm Forumun ve Türkiye'nin 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMINI en içten dileklerimle kutluyorum.

2197291_b202f681a2383a8ba816ebf3b6eec221_640x640.jpg

Scully

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir şey bilmiyoruz, kimse hiçbir konuda hiçbir şey denecek kadar şey bilmiyor. Hiçbir yerde, birbirimize oranla bildiklerimiz fazla görünebilir ama aradaki fark hiçbir şey. Ben bile pizzalar hakkında çok az şey biliyorsam hiçbirimiz hiçbir şey bilmiyoruzdur. Yani kimse hiçbir zaman mükemmel olamaz. Bu sıfatlar tatmin niteliğindedir alınmayın.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hoşgeldin.
Bir şey bilmiyoruz, kimse hiçbir konuda hiçbir şey denecek kadar şey bilmiyor. Hiçbir yerde, birbirimize oranla bildiklerimiz fazla görünebilir ama aradaki fark hiçbir şey. Ben bile pizzalar hakkında çok az şey biliyorsam hiçbirimiz hiçbir şey bilmiyoruzdur. Yani kimse hiçbir zaman mükemmel olamaz. Bu sıfatlar tatmin niteliğindedir alınmayın.
Uykulu uykulu felsefe görmem hiç iyi olmadı :( (Felsefeyi sevmiyorum)

Zepyhros

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geldi yine pizzasını sevdiğim. :D

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hoş geldin!