Yeni Üyeyim Unturned Formuna Destek Için Geldim

SecretOfficial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Unturned sunucuları genel olarak zor sunuculardır biz Secret Official olarak Unturned formuna destek vermeye geldik Unturnedi insanlara sevdirecez Unturned sorunlarınızı özelden iltebilirsiniz teşekkürler.

{UNTURNEDI YUCELTEN TOPLULUK}
<SECRET>​

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hoş geldin, forum hakkında her türlü soru ve sorunun için bana özel mesaj atabilirsin. İyi forumlar! :1:B )

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Unturned sunucuları genel olarak zor sunuculardır biz Secret Official olarak Unturned formuna destek vermeye geldik Unturnedi insanlara sevdirecez Unturned sorunlarınızı özelden iltebilirsiniz teşekkürler.

{UNTURNEDI YUCELTEN TOPLULUK}
<SECRET>​
Unturned II çıkmadıkça... Bu oyun PVP oyunundan başka bir şey olamaz.
Peki ayrıntı istermisin?

136710

Survival sunucuları :
Ara sıra hacker var.
Yer altına baseler yapılıyor.
Viplerin yok olmayan baseleri var... -SKYBASELERI.
Zaten bedava silah alıyorlar. Senin 2 günde aradığın şeyi 1 günde bir kit olarak alıyorlar. Hiç uğraşmadan hemde.
Adminler çoğunlukla pek takılmıyor sunucuda. Takılsada bizim türkler ağlayıp admin abuse diyorlar.
Roleplay Sunucuları :
Ben bi aralar Panda Roleplay sunucusunun yetkilisiydim. Kurucuyla çok iyi kankayız. Ve o izin verirse ve ulaşabilrise sana ban loglarını göstericem... Özellikle ona zamanları da olursa iyi olur dedim. Atarsa sanada günde kaç kişi banlanabilyior onu göstericem.
-Çoğu sunucularda adminler ilgisiz veya bir zorunluluk oluyor (Yok discorda gel YOK ts gel.)
Tamam bunları anlayabiliyorum. Fakat pek işe yaradığını sanmam.
-Sadece PvP için gelen çok oluyor. Çoğunlukla 10-16 yaş aralığı.
-Troll için gelenler oluyor.(Asker vb olarak troll.) : Askeri base e yetkisiz şekilde el kaldırarak BANA SIKMAYIN BANA SIKMAYIN diye gelip... 2 saniye akşam olup PvP açılnca p90 çıkarıp tarayanlar.
-Mafya olup. Akşama adeta dünya savaşı çıkarmak.
-Asker olup, Sivilin sana saldırması
-Chata MESLEK VARMI diye yazanlar... (Kocaman kurallar var... Orada kocaman meslek için dc gelin yazmasına rağmen oyundan soranlar [Admin olarak söylüyorum. IQ nüz git gide azalıyor. Ve sonunda ya oyundan çıkıyorsunuz, ya isyan ediyorsunuz yada banlıyorsunuz.])
-Admin Abuse. (Normalde olması gereken şudur : Asker, Mafya,Polis gibi ekiplere bakan kesinlikle 1 admin olmalıdır ki KAOS olmasın fakat... bu Türkiyede deyişiyor. Admin kafana Grizzly ile MAFYA şeklinde öldürüyor. Sivil olduğun halde bu oluyor. Admine neden olduğunu soruncada "Gece dışarı çıkmak yasak diyor.)
-Ana meslekler : Asker,Polis,Mafya ve Terörist, Spec Ops da diyiyim oraya.
-Admin öldürünace ne oluyor derseniz...
Admin : İtemlerimi verirmisin...
Siz bakarsınız : ADMIN KARAMBIT
-Admin PvP nin açık olduğunu bile bile admin karambitle gezip ölüncede ağlayabilir. Bu adminden admine deyişir. Türkiyede bu hatayı yapan çok. Fakat Panda Roleplayda gördüğümü sanmam. Çoğunlukla buna benzer olaylar şöyle oluyorki... Makinalımız varken max 1 şarjor alıyoruz. Ki oyuncu ele geçirirse bütün serveri makinalıysa gece yarısı yok etmesin diye.
-Çoğunlukla Mikrofon açmayıp yaşını 15 20 söyleyenler çoğunlukla çocuk çıkma olasığı fazladır.
-Spamlayan? Doğru yere geldin.

Ben başka ne diyeyim. Bütün isyanımı bu konuya döktüm. Sende umarım düşünürsün ve Unturned II nin çıkmasını sabırsızlıkla beklersin.
Lütfen bide PvP ci yim deme. :(

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
136711

Turkish_Power DA Sunucuda 6 ay ... sanıyorum... miktarda Adminlik yaptı.
Ve günde 6 kişi ginede az gibi. Ben günde 8 kişi kadar banladığımı bile hatırlarım.
Sebepleri :
Spawnda Discord Gelin aksi taktirde meslek vermiyoruz.
Dememize rağmen spamlayanlar.
-Adama diyoruz işimiz var bekle
O hala spamlıyor.
2. sebep :
Küfür (Çoğunlukla geceleri oluyor) : Mafya tarafından katdedilince bize geliyorlar. Ve bide o da yetmezmiş gibi hack kullandığını idda eden bile olmuştu.

-Komik olan şey ordaki mafya benim arkadaştı. Ve arkadaşım da VAC yicem diye ödü çok kopar. Yani hack kullanması imkansız xD Olan şey oldu ona.
Küfürden banlandı. Çünkü kendi haklı çıkmayınca bana küfür etti xd
3. Sebep : RP Yapamayanlar (Hikayeyi bu kadar hatırlıyorum fakat bu hikaye çok daha uzun)
-Mafya babası olanlar (Çoğunlukla admin) kesinlikle herkezin gruba gelmesini ister ki mafyalar arası olay çıkmasın. Fakat daha GRUBA girmeyi fotorafla göstermemize rağmen giremeyenler oldu. Üstüne spawnda yeterince uyarıların vb herşeyi yazdığımız tabelaları hiç gözden geçirmeyip gece katdedilip bizi suçlayanlar da oldu.
Neymiş ... Grup nerde?
Ona 5 kere grubu attığımı hatırlıyorum.
Çocuk ginede girememişti.

Evet... Roleplay da kanser bir yer. Oyunda gidilecek yerler az. Onlarda çoğunlukla ya yabancı sunucular oluyor yada adminin gerçekten aşırı derece kuralcı olduğu sunucular oluyor o kadar.
Benim hayatım böyle geçti oyunda.

SecretOfficial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 136711
Turkish_Power DA Sunucuda 6 ay ... sanıyorum... miktarda Adminlik yaptı.
Ve günde 6 kişi ginede az gibi. Ben günde 8 kişi kadar banladığımı bile hatırlarım.
Sebepleri :
Spawnda Discord Gelin aksi taktirde meslek vermiyoruz.
Dememize rağmen spamlayanlar.
-Adama diyoruz işimiz var bekle
O hala spamlıyor.
2. sebep :
Küfür (Çoğunlukla geceleri oluyor) : Mafya tarafından katdedilince bize geliyorlar. Ve bide o da yetmezmiş gibi hack kullandığını idda eden bile olmuştu.

-Komik olan şey ordaki mafya benim arkadaştı. Ve arkadaşım da VAC yicem diye ödü çok kopar. Yani hack kullanması imkansız xD Olan şey oldu ona.
Küfürden banlandı. Çünkü kendi haklı çıkmayınca bana küfür etti xd
3. Sebep : RP Yapamayanlar (Hikayeyi bu kadar hatırlıyorum fakat bu hikaye çok daha uzun)
-Mafya babası olanlar (Çoğunlukla admin) kesinlikle herkezin gruba gelmesini ister ki mafyalar arası olay çıkmasın. Fakat daha GRUBA girmeyi fotorafla göstermemize rağmen giremeyenler oldu. Üstüne spawnda yeterince uyarıların vb herşeyi yazdığımız tabelaları hiç gözden geçirmeyip gece katdedilip bizi suçlayanlar da oldu.
Neymiş ... Grup nerde?
Ona 5 kere grubu attığımı hatırlıyorum.
Çocuk ginede girememişti.

Evet... Roleplay da kanser bir yer. Oyunda gidilecek yerler az. Onlarda çoğunlukla ya yabancı sunucular oluyor yada adminin gerçekten aşırı derece kuralcı olduğu sunucular oluyor o kadar.
Benim hayatım böyle geçti oyunda.
Unturned II çıkmadıkça... Bu oyun PVP oyunundan başka bir şey olamaz.
Peki ayrıntı istermisin?

Ekli dosyayı görüntüle 136710
Survival sunucuları :
Ara sıra hacker var.
Yer altına baseler yapılıyor.
Viplerin yok olmayan baseleri var... -SKYBASELERI.
Zaten bedava silah alıyorlar. Senin 2 günde aradığın şeyi 1 günde bir kit olarak alıyorlar. Hiç uğraşmadan hemde.
Adminler çoğunlukla pek takılmıyor sunucuda. Takılsada bizim türkler ağlayıp admin abuse diyorlar.
Roleplay Sunucuları :
Ben bi aralar Panda Roleplay sunucusunun yetkilisiydim. Kurucuyla çok iyi kankayız. Ve o izin verirse ve ulaşabilrise sana ban loglarını göstericem... Özellikle ona zamanları da olursa iyi olur dedim. Atarsa sanada günde kaç kişi banlanabilyior onu göstericem.
-Çoğu sunucularda adminler ilgisiz veya bir zorunluluk oluyor (Yok discorda gel YOK ts gel.)
Tamam bunları anlayabiliyorum. Fakat pek işe yaradığını sanmam.
-Sadece PvP için gelen çok oluyor. Çoğunlukla 10-16 yaş aralığı.
-Troll için gelenler oluyor.(Asker vb olarak troll.) : Askeri base e yetkisiz şekilde el kaldırarak BANA SIKMAYIN BANA SIKMAYIN diye gelip... 2 saniye akşam olup PvP açılnca p90 çıkarıp tarayanlar.
-Mafya olup. Akşama adeta dünya savaşı çıkarmak.
-Asker olup, Sivilin sana saldırması
-Chata MESLEK VARMI diye yazanlar... (Kocaman kurallar var... Orada kocaman meslek için dc gelin yazmasına rağmen oyundan soranlar [Admin olarak söylüyorum. IQ nüz git gide azalıyor. Ve sonunda ya oyundan çıkıyorsunuz, ya isyan ediyorsunuz yada banlıyorsunuz.])
-Admin Abuse. (Normalde olması gereken şudur : Asker, Mafya,Polis gibi ekiplere bakan kesinlikle 1 admin olmalıdır ki KAOS olmasın fakat... bu Türkiyede deyişiyor. Admin kafana Grizzly ile MAFYA şeklinde öldürüyor. Sivil olduğun halde bu oluyor. Admine neden olduğunu soruncada "Gece dışarı çıkmak yasak diyor.)
-Ana meslekler : Asker,Polis,Mafya ve Terörist, Spec Ops da diyiyim oraya.
-Admin öldürünace ne oluyor derseniz...
Admin : İtemlerimi verirmisin...
Siz bakarsınız : ADMIN KARAMBIT
-Admin PvP nin açık olduğunu bile bile admin karambitle gezip ölüncede ağlayabilir. Bu adminden admine deyişir. Türkiyede bu hatayı yapan çok. Fakat Panda Roleplayda gördüğümü sanmam. Çoğunlukla buna benzer olaylar şöyle oluyorki... Makinalımız varken max 1 şarjor alıyoruz. Ki oyuncu ele geçirirse bütün serveri makinalıysa gece yarısı yok etmesin diye.
-Çoğunlukla Mikrofon açmayıp yaşını 15 20 söyleyenler çoğunlukla çocuk çıkma olasığı fazladır.
-Spamlayan? Doğru yere geldin.

Ben başka ne diyeyim. Bütün isyanımı bu konuya döktüm. Sende umarım düşünürsün ve Unturned II nin çıkmasını sabırsızlıkla beklersin.
Lütfen bide PvP ci yim deme. :(

Merhaba,
öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum.
Benim steam ismim GeceKurdu ve oyunda yaklaşık 2000 saatim var.
Dediğiniz her şey doğrudur. Biz Secret topluluğu olarak dediğiniz
düşüncedeyiz ve bunlardan kurtulmak için bu topluluğu kurduk.

Daha önceden yapmış olduğumuz birçok roleplay sunucularımız var.
Bunlardan En Başarılısı Osmanlı Rp'di. Şuanda aktif bir tane daha sunucumuz
bulunmakta Tüm sunuculardan tamamen farklı insanları gereksiz
yormayan saçma sunucular değil. İsmi Star RolePlay daha önceden size şu an aktif olan
sunucumdan bahsedeyim. Sunucum star wars temalı bir sunucudur ve sistemi
otomatiktir adminler sadece fail rp ile ilgilinir ve adminlerimizde ücretsizdir.

Biz kendi pluginlerimizi ve modlarımızı üretip insanlara bunları ücretsiz geliştirmeleri
için vermekteyiz unturned değiştirecez bu kötü düşünceden lütfen çıkın. :)

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hoş geldin, umarım iyi vakit geçirirsin.

Mr_Samed

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hoş geldin, umarım iyi vakit geçirirsin.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba,
öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum.
Benim steam ismim GeceKurdu ve oyunda yaklaşık 2000 saatim var.
Dediğiniz her şey doğrudur. Biz Secret topluluğu olarak dediğiniz
düşüncedeyiz ve bunlardan kurtulmak için bu topluluğu kurduk.

Daha önceden yapmış olduğumuz birçok roleplay sunucularımız var.
Bunlardan En Başarılısı Osmanlı Rp'di. Şuanda aktif bir tane daha sunucumuz
bulunmakta Tüm sunuculardan tamamen farklı insanları gereksiz
yormayan saçma sunucular değil. İsmi Star RolePlay daha önceden size şu an aktif olan
sunucumdan bahsedeyim. Sunucum star wars temalı bir sunucudur ve sistemi
otomatiktir adminler sadece fail rp ile ilgilinir ve adminlerimizde ücretsizdir.

Biz kendi pluginlerimizi ve modlarımızı üretip insanlara bunları ücretsiz geliştirmeleri
için vermekteyiz unturned değiştirecez bu kötü düşünceden lütfen çıkın. :)
"unturned değiştirecez bu kötü düşünceden lütfen çıkın. :) "
Hiç kolay deyil.
Denedim.
Ve
Otomatik RP lerde kötü oluyor çoğunlukla. Tasarlamanıza bağlı. Çoğu kişiler baya az özellik koyup bırakıyor. Harita gerçekçiliğini ortadan atıp alıntı mapları alıyor.
Normal RP dede böyle. Kendi haritasını yapanlar az.

Unturned II çıkmadan PvP için gelenlerden kurtulamazsınız.
Fakat. Perm oyuncu bulup ta oyunu güzelleştirmek da imkanlı.
Nasıl?
Hiçbir fikrim yok.