YENIDEN DUZENLEDIM, YENI KONU AÇTIM

hexideee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YENI KONU AÇILDI.

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yayının konusu kendi açtığı hileli bir Faction sunucu arkadaşlar. Kendisiyle biraz konuştum, kendi ağzıyla "banane plugin yazmaktan indiririm internetten plugin, isteğime göre editlerim, sanane benim açacağım sunucudan ya da pluginlerimden" diyor ve ardından Türkiye'nin oyun sunucularının kurucularıyla birlikte kötü olduğundan ve her yerin hileci dolduğundan bahsetti. :pof:
Daha sonra Chat'ten süresiz banlayıp arkamdan "vele d vele d insanlar geliyor yayınıma daha sunucunun s harfini bile görmemiş, hayatı adam akıllı yaşamamış cahil insanlar geliyor" demiş.

Ne diyelim üzülüyorum.
Not: Konuyu açan arkadaşa bir şey demiyorum.
1524857997720.png

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Böyle insanlar gördükçe Twitch ortamından soğuyorum. :ha:

hexideee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsteyen istediğini der ben hileli sunucumda oynamaya devam ederim caydıramıyacaksınız o işler gelip 3-5 laf ediple olmuyor.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
İsteyen istediğini der ben hileli sunucumda oynamaya devam ederim caydıramıyacaksınız o işler gelip 3-5 laf ediple olmuyor.
Umarım bir gün yaptığın hatanın farkına vararsın ve hilecilerin en büyük destekçisi olmazsın.

hexideee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umarım bir gün yaptığın hatanın farkına vararsın ve hilecilerin en büyük destekçisi olmazsın.
hileleri desteklemediğimi arkadaşa söledim 3 yıldır sunucum var 3 yıldır elimden geleni yapıyorum hem oyuncu hem vakit kaybı boşu boşuna yapmaktansa hileleri serbest yaparım hem gözümden kaçanlar oluyor hile kullanmayan oyuncunun emeği gidiyor onun yerine hile dırdırı olmaz ayrıca yeri gelir maddi durumum iyi olur hile koruması alırım aynı sunucuyu kopyalar konyacraft taki gibi 2 tane sunucu açarım isteyen orda oynar isteyen orda oynar