(YeniKent) - Survival / PvP / Eglence / Teamspeak3 - Daha ne bekliyorsun? Hemen aramıza katıl!

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu buyuk ihtimal port. ilk olarak benim bildigim hic bir sunucu adresi "48" baslamaz.
ya kardesim alışmışsınız bi ASDCraft.Nitrado.net 'e AxiTr Türkiyede olduğu için 46.20.1..... Gibi Anla artık şunu ya ASDCraft.axitrbilisim.com olunca ne olcak ya

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek bir saldiriyla çökebilcek bir sunucu ama sanirim oyuncu lag olmuyor ama saldiri korumasi çok zayif

Avrilavigne

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya gitmeyi aklınızdan bile geçirmeyin gerçekten çok kötü bir yönetim kadrosu var. 2 kişiden oluşuyor ve haksızlık yapıyorlar her oyuncuya ve en fazla 16 yaşındalar ki buda sunucu hatalarını düzeltmek ve eşitliği sağlamak yerine küfür edip olaydan direk kaçmalarını sağlıyor. Yani sakın ve sakın gitmeyin gerçekten, ayrıca sunucuda pek çok bug var. Claimli yeri kırabiliyorlar, claimli yerde pvp acık öyle daha çok şey var. Gerçekten emeğinizin hepsi boşa gidiyor SAKIN VE SAKIN GİTMEYİN!

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek bir saldiriyla çökebilcek bir sunucu ama sanirim oyuncu lag olmuyor ama saldiri korumasi çok zayif
Sunuculara Saldırı Durumunda Cablı Destek ekibine başvurup Yiğit Abiyle konuşur ise, Saldırı yapan kişinin ip Adresi alınıyor ve Gereği yapılıyor!
"sunucuyu korumuyorum"
sadece gerçekleri Söylüyorum R910 firewall Ve sunucular R910'da açılmış !
Sadece VDS lerde firewall Yok kendin almak Zorundasın!

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunuculara Saldırı Durumunda Cablı Destek ekibine başvurup Yiğit Abiyle konuşur ise, Saldırı yapan kişinin ip Adresi alınıyor ve Gereği yapılıyor!
"sunucuyu korumuyorum"
sadece gerçekleri Söylüyorum R910 firewall Ve sunucular R910'da açılmış !
Sadece VDS lerde firewall Yok kendin almak Zorundasın!
AxiTR sunucuları bursada mıydı?

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu kotulemek isteyen kisiler Hiç birseyden anlamayip bos laf yapıyorlar claimli alanin kırıldığını söylemişler, haydi hepiniz bi girip claimli alan kırmaya çalışsın. UNUTMAYINKİ BEN ÇOK İYİYİM DEMİYORUM Oyuncularima elimden geldigi kadar ilgili yardimci olmaya calisiyorum. Girin bakin sunucuya. Duzenli Haksizliksiz bir sunucu oldugunu anlayacaksiniz.

Son düzenleme:

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam orta da kalmış bir sunucu Adminleri çok sevmesem de iyi :D

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server ip adreai 46.20.1.142 yakinda site acicaz bilginize

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rayperz2 vip ozelliklerini bilerek vermiyoruz sanki sarpere soyleyip verdirecegim bekleyin

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardesim zaten benimle emir baki konustugun icin kaybesiyorsun her oyuncuyla ilgilniyoruz girip bakin siz diger oyuncularimiz sunucu kotumu degilmi ayrica susturulma sebebin zirt pirt sorman o sana bir kere cevap verir sen ona 10 kere soruyorsun sen bilirsin ister oyna ister oynama ben halledicem sonra tatildeyim.

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten Süper Server Ultravip Aldım Özellikleri Abartılı Değil vipstr bile yok sadece 2 blaze spawner ve repair oda ws de atılmıyo . herkeze öneririm adaletli bir server
Adalet ?? SarperReyiz Diye Bir admin Gidip Sethome Çektim Diye Banlıyor ? Bi Uyar Kurucu Bi Adamla Team Olurmu Hiç ? ve Server Bugla Dolu ! Ve Sunucuya Girdiğim An Ban Yiyorum !

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi dediginiz bi dediginizi tutmuyor bakabilirsiniz adminlerimiz gayet ilgili unutmayinki bu kotuleyen ya banlanandir yada emir baki konusandir.