zLandy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Lapisiyle Editiyle Her Şeyi Efsane Olan Servera Herkesi Beklerim Bayadır Oynuyorum Ve Efsane Zevk Alıyorum Gelmenizi Şiddetle Tavsiye Ederim

UtkuuNoyan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten eşsiz bir sunucu olmuş warplarıyla yönetim kadrosuyla çok hoşuma gitti başarılarınız daim olsun herkesi beklerim sunucuya :))))

DeadlyEx

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Cok guzel bir sw acildigindan beri oynuyorum ilk kiti alıp lapisde kazmanıza ench basın v4-5 geldiginde
-/warp edit'den edit kazma alin ordan p4 zırh cekin
egerki arkadaslariniz varsa bosslar kesin

SquareFox

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Cok guzel bir sw acildigindan beri oynuyorum ilk kiti alıp lapisde kazmanıza ench basın v4-5 geldiginde
-/warp edit'den edit kazma alin ordan p4 zırh cekin
egerki arkadaslariniz varsa bosslar kesin
:D Oyuncu tavsiyesi bile vermişsiniz bizi tercih ettiğinizi görmek bizi çok mutlu etti iyi oyunlar.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Lapisiyle Editiyle Her Şeyi Efsane Olan Servera Herkesi Beklerim Bayadır Oynuyorum Ve Efsane Zevk Alıyorum Gelmenizi Şiddetle Tavsiye Ederim
Lapis +EDİT+ Birde PvP MADEN = kötü sunucu.
Artık bu factionların.. OP-YarıOP factionların suyu çıktı. Bize lapissiz tatlı hammaddeli bir faction lazım. Herkezin emeğiyle set yaptığı güçlendiği bi yer lazım. Oyuncu trollemek yerine eyleneceği bir yer lazım. Ama türkiyede varmı? Neh... Hiç olucakmı? Hayır.

Size factionların gerçek yüzünü anlatayım. Şuanki hallerini.
Lapis = OP. Sonuçta lapis en iyi exp veren şey. EXP = Enchant.
Edit = TAMAMIYLA ZAMAN KAYBI. Serverimize bağımlı ol. Editle uğraşma bizden vip al kurtul
demektir benim için.
PvP MADEN ise zaman kaybı. TAKIM ile ilgili. Sunucuya adamını çek. En güçlü ol tarzından bakabileceğin bir şey... Tabi herkes gangsta tabi eğer VIP in teki PRO 5 ile kimsenin kasamadı silahlarla tek atarsa. Evet. Teşekkürler Hypix-(Kendi sözünü keser[Orda bi Technoblade Referansı yapayım dedim. Pattis videoları xd]) PvPMaden

Böyle sunucuların suyu çıktı. Ve Türkiyedeki gerçek ve eski oyuncular olarak böyle zaman kaybı sunuculardan sıkıldık.
Eskiden buildleriyle dalga geçerken artık oyun tarzından dalga geçiyoruz. Düzgün bir sunucu... sunucu için kadeh kaldırabileceğim bir faction sunucusu yok Türkiyede.

6 Tane fotoraf var.
Hadi hepsine bakalım.
-Spawn. Orta taraf yükseltilip puanı 0.3 katına arttırabilirdi fakat yere yapışık olduğundan görüntü gitmiş. 5/10
-Klan Turnuvası : *BİZİM İÇİN BUİLD OLSUIN YETER SEN ONU BOŞVER* Gibi denip buildere öyle bırakılmış herhalde. 3/10
-Lapis bütün sunucularda aynı zaten. Farklı yapanmı var ? 3/10
-PvP maden : Çok Mantıklı bütün madenler önümüzde. PvP maden dediğin her madenin gerçek minecrafttaki gibi random yerlerde saçılı olup etrafda karanlık olmasıdır ki yaratıklar doğsun. Fakat yani Dışı güzel... Tamam ama içine emek verilmemiş. Madenleri reslesin yeter denmiş. 3/10. Bütün puanlar dışından geliyor. Dışı olmasaydı 0 olurdu yani.
-Kasalar (Envoy) : Kötü deyil fakat fazla küçük gibi. 6/10(Hepsi küçük olmasından gitti :( )
-VIP Boss : GLOOWSTOONEE (Bide Viplere özel boss bu ha. "Oyuncularla eşit tutmaya çalıştık") Bari Shaderi kapataydın da pek bir şey göreydik. Nether tuğlaları bir şey göstermiyor. Hadi ona 4 vereyim. Hepsi de duvarları sayesinde.
Sonuç ?
**Buildler 4/10 (Buildler konusunda bazı yerler güzel. Bazıları kötü.
**Plugin Olarak : Diğer factionlardan biraz fark var gibi. Captan Sparrow falan.. Ona 7/10 diyebilirim. Yani iExample iyi iş çıkarmış gibi.
*SEĞN YOĞHKSAN 1 KİĞHİ EKSİĞİZ. Gerçekten bu kelimeyi heryerde görüyorum. Bİ ORJİNALEŞİN ARTIK! Çünkü heryerde görmeye bıktım artık!
**Yetkili ekibi ? : Bilinmiyor. Ona puan veremem Şuanlık.
**Oyuncu kitlesi : what?
1599304215615.png

Benim gibi detaylı bakmazsanız sadece "iyi gibi" deyiş geçersiniz. Kesin birşeylere uğraşmazsınız.
1599304020773.png

Gerçekten oyuncular eylenmek yerine kale olan ori10 un kalesini silmişler ve böyle şeyler yazmışlar. Kendileri gerçek oyuna yememiş... trolleyip griefleyip geçmişler.
Ne diyim? Nerde o eski klan savaşları? Kocaman bir kale ve içinde en az 6 kişi ile 6vs7 gibi büyük bir savaş? İksirler için kaos olan nethere gidip blaze kesmek? Yok! Biz artık üşengeçiz. PvP sunucusuna çeviriyoruz.
Başka bir şey kalmadı. Dinlediğiniz için teşekkürler.

#OLDFaction

Moderatör tarafından düzenlendi:

SquareFox

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Lapis +EDİT+ Birde PvP MADEN = kötü sunucu.
Artık bu factionların.. OP-YarıOP factionların suyu çıktı. Bize lapissiz tatlı hammaddeli bir faction lazım. Herkezin emeğiyle set yaptığı güçlendiği bi yer lazım. Oyuncu trollemek yerine eyleneceği bir yer lazım. Ama türkiyede varmı? Neh... Hiç olucakmı? Hayır.

Size factionların gerçek yüzünü anlatayım. Şuanki hallerini.
Lapis = OP. Sonuçta lapis en iyi exp veren şey. EXP = Enchant.
Edit = TAMAMIYLA ZAMAN KAYBI. Serverimize bağımlı ol. Editle uğraşma bizden vip al kurtul
demektir benim için.
PvP MADEN ise zaman kaybı. TAKIM ile ilgili. Sunucuya adamını çek. En güçlü ol tarzından bakabileceğin bir şey... Tabi herkes gangsta tabi eğer VIP in teki PRO 5 ile kimsenin kasamadı silahlarla tek atarsa. Evet. Teşekkürler Hypix-(Kendi sözünü keser[Orda bi Technoblade Referansı yapayım dedim. Pattis videoları xd]) PvPMaden

Böyle sunucuların suyu çıktı. Ve Türkiyedeki gerçek ve eski oyuncular olarak böyle zaman kaybı sunuculardan sıkıldık.
Eskiden buildleriyle dalga geçerken artık oyun tarzından dalga geçiyoruz. Düzgün bir sunucu... sunucu için kadeh kaldırabileceğim bir faction sunucusu yok Türkiyede.

6 Tane fotoraf var.
Hadi hepsine bakalım.
-Spawn. Orta taraf yükseltilip puanı 0.3 katına arttırabilirdi fakat yere yapışık olduğundan görüntü gitmiş. 5/10
-Klan Turnuvası : *BİZİM İÇİN BUİLD OLSUIN YETER SEN ONU BOŞVER* Gibi denip buildere öyle bırakılmış herhalde. 3/10
-Lapis bütün sunucularda aynı zaten. Farklı yapanmı var ? 3/10
-PvP maden : Çok Mantıklı bütün madenler önümüzde. PvP maden dediğin her madenin gerçek minecrafttaki gibi random yerlerde saçılı olup etrafda karanlık olmasıdır ki yaratıklar doğsun. Fakat yani Dışı güzel... Tamam ama içine emek verilmemiş. Madenleri reslesin yeter denmiş. 3/10. Bütün puanlar dışından geliyor. Dışı olmasaydı 0 olurdu yani.
-Kasalar (Envoy) : Kötü deyil fakat fazla küçük gibi. 6/10(Hepsi küçük olmasından gitti :( )
-VIP Boss : GLOOWSTOONEE (Bide Viplere özel boss bu ha. "Oyuncularla eşit tutmaya çalıştık") Bari Shaderi kapataydın da pek bir şey göreydik. Nether tuğlaları bir şey göstermiyor. Hadi ona 4 vereyim. Hepsi de duvarları sayesinde.
Sonuç ?
**Buildler 4/10 (Buildler konusunda bazı yerler güzel. Bazıları kötü.
**Plugin Olarak : Diğer factionlardan biraz fark var gibi. Captan Sparrow falan.. Ona 7/10 diyebilirim. Yani iExample iyi iş çıkarmış gibi.
*SEĞN YOĞHKSAN 1 KİĞHİ EKSİĞİZ. Gerçekten bu kelimeyi heryerde görüyorum. Bİ ORJİNALEŞİN ARTIK! Çünkü heryerde görmeye bıktım artık!
**Yetkili ekibi ? : Bilinmiyor. Ona puan veremem Şuanlık.
**Oyuncu kitlesi : what?
Ekli dosyayı görüntüle 178663
Benim gibi detaylı bakmazsanız sadece "iyi gibi" deyiş geçersiniz. Kesin birşeylere uğraşmazsınız.
Ekli dosyayı görüntüle 178662
Gerçekten oyuncular eylenmek yerine kale olan ori10 un kalesini silmişler ve böyle şeyler yazmışlar. Kendileri gerçek oyuna yememiş... trolleyip griefleyip geçmişler.
Ne diyim? Nerde o eski klan savaşları? Kocaman bir kale ve içinde en az 6 kişi ile 6vs7 gibi büyük bir savaş? İksirler için kaos olan nethere gidip blaze kesmek? Yok! Biz artık üşengeçiz. PvP sunucusuna çeviriyoruz.
Başka bir şey kalmadı. Dinlediğiniz için teşekkürler.

#OLDFaction
Görüşlerinize saygılıyız fakat keşke işi kişiselleştirmeseydiniz. Bu yaptığınız yorum direkt kişisel bir kötüleme yorumudur eski faction sunucular artık yok maalesef ben de çok isterdim öyle olmasını hatta çokta çabaladım öyle yapmak için bilmem ama belki farketmişsinizdir. Eğer düzgün bir yorum yapıcaksanız da türkçemizin kelimelerini düzgün kullanınız :D Kendiniz büyük ihtimalle hiç sunucu açmamışsınızdır gerçekten çok zor bir iş ve elimizden geldiğince eşit ve herkese hitap eden türde bir sunucu açtık sizin böyle yorum yapmanız ayrıca da sunucumdaki klanlara laf etmeniz hiç düzgün bir davranış değil sonuçta insanların yaptığı hareketlerden sunucumu kötülüyorsunuz. Bu çok hatalı bir davranış :( Ayrıca da klanlar birbirlerini yok etmek için varlar birbirlerinin klan kalesini claimini alıp kalelerini yıkabilirler /f power mevzusu bu yüzden var zaten belli ki bilmiyorsunuz :D her neyse yorumunuz için teşekkür ederiz fakat sizin bu eleştiriniz sadece sizi küçük düşürmüş hepsi bu :/ iyi oyunlar iyi günler dilerim.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Görüşlerinize saygılıyız fakat keşke işi kişiselleştirmeseydiniz. Bu yaptığınız yorum direkt kişisel bir kötüleme yorumudur eski faction sunucular artık yok maalesef ben de çok isterdim öyle olmasını hatta çokta çabaladım öyle yapmak için bilmem ama belki farketmişsinizdir. Eğer düzgün bir yorum yapıcaksanız da türkçemizin kelimelerini düzgün kullanınız :D Kendiniz büyük ihtimalle hiç sunucu açmamışsınızdır gerçekten çok zor bir iş ve elimizden geldiğince eşit ve herkese hitap eden türde bir sunucu açtık sizin böyle yorum yapmanız ayrıca da sunucumdaki klanlara laf etmeniz hiç düzgün bir davranış değil sonuçta insanların yaptığı hareketlerden sunucumu kötülüyorsunuz. Bu çok hatalı bir davranış :( Ayrıca da klanlar birbirlerini yok etmek için varlar birbirlerinin klan kalesini claimini alıp kalelerini yıkabilirler /f power mevzusu bu yüzden var zaten belli ki bilmiyorsunuz :D her neyse yorumunuz için teşekkür ederiz fakat sizin bu eleştiriniz sadece sizi küçük düşürmüş hepsi bu :/ iyi oyunlar iyi günler dilerim.
Bu şeyi her konuya atmak isterim. Fakat bunu hepsi okumadan geçicektir. Bari siz okursunuz düşüncesiyle attım. 1.si.
2. Türkçeyi yeterince düzgün kullanıyorum. Bi cümleyi bitirmemişin sende.
Şöyle bi dürüst olayım. Türkçeye laf atanlara en kızdığım şeyi söylerim. "Dilini bilmiyorsan ve dilini düzgün yazamayan birine saygı duymuyorsan bizden deyilsin". Diye bir laf vardır. Belki bilirsin?
4.Sunucu açtım. Ne kadar acı bir şey biliyorum. Herşeyi ayarlamak. Haritayı ayarlamak... Claimini atmak vb. Uzun iş.
5. Türkiyenin durumunu şekilde attım. Artık klan savaşının ruhu yerine "1. OLMAK" insanın gözünde olduğunu göstermek istedim. Sunucundaki klanlara laf atmıyorum. Yüksek ihtimal yanlış anladın. Kusuruma bakma.
6. F Power olayıylamı yaptı bilmiyorum. Eskiden F power ile claim çalmak denen bir şey yoktu. her şey adminlerle yapılırdı. Adminler tabi aktif. Şuanki gibi yetkiyi al bütün gün yat deyil. İnsanı izlerlerdi.. Gün belirlerdik herkes için... Bi clan savaşını açardık. Örneğin 10 sandık var 2 takımda... sandıkların 3-5 tanesi kırılırdı hangi takım kaybettiyse. 3-4 savaşta eğer 3-4/0 olursa o kale ele geçirilirdi... Fakat burda bir topluluk yok. Serverine demiyorum. BÜTÜN türkiye faction sunucularından kastediyorum. COOP oyunu adeta "1. OLMAM LAZIM
ZORUNDAYIM" Oyununa döndü.
1599324823112.png

Lütfen iyi okuyun eh? Claim almadan yapmışlar gördüğün üzere. Serverde kendin bakabilirsin!
Oyuncu kitlesi olayından konuştuğum için üzgünüm. Ordamı siniriniz bozuldu bilmiyorum.
Siz Türkçemi sorukluyordunuz... Kendiniz düştünüz. Bazı yerde hata yapmış olabilirim. Fakat ben orda FACTIONLARIN durumunu gösterdim. Bunu istersem büyük sunucudada yapabilirdim. Ben utanmaz bir insanım. Sunucu hakkında ciddi ve kesin şey söylerim. Kötümü ? Gerçekten emek verilmemiş bir sunucu diyip geçerim. Sadece DURUM göstermek istedim. Bazı yerlerde sizin sunucunuz umrumda deyil. Hem mantıken deymez yani. Büyük sunucuda dersin küçük sunucuda deyil. Neyse... Dicek birşeyim kalmadı.
Burda türkçe hatası kimse ona sinirli yüz atın. Görelim.
+Hoop! bir şey unutmuşum! " Ayrıca da klanlar birbirlerini yok etmek için varlar birbirlerinin klan kalesini claimini alıp kalelerini yıkabilirler /f power mevzusu bu yüzden var zaten belli ki bilmiyorsunuz"Buna bi kelimem var.
Bütün clan offline olsun... Sende git kaleyi yok et? Anca offline yer diye bir şey var.
-Türk Türke düşmanken nasıl gelişicez acaba. Nasıl....

Son düzenleme:

SquareFox

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başka ülkeden bot saldırıları veyahut türkçe hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar geldiği için sunucuda oyuncu kaybı oluyor önceki sunucularımda bunu net gözlemledim. Bu yüzden ayrımcılık olarak adlandırabilirsiniz türkler dışında birisinin gelmesini istemiyorum siz de arada kaynadığınız için kusura bakmayın.

SquareFox

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
lol. Kalite beklerdim. Ayrımcılık deyil. Diğer ülkedekinleri banlamak gibi mesela.
Birincisi arkadaşım ülkedekinlerin değil ülkedekilerin :D ikincisi lütfen bi sunucu açtığın zaman davet et bi bakıyım sunucuna :) Bu yaptığımız ayrımcılık değil gayet her TR sunucusunun yaptığı bir şeydir.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Başka ülkeden bot saldırıları veyahut türkçe hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar geldiği için sunucuda oyuncu kaybı oluyor önceki sunucularımda bunu net gözlemledim. Bu yüzden ayrımcılık olarak adlandırabilirsiniz türkler dışında birisinin gelmesini istemiyorum siz de arada kaynadığınız için kusura bakmayın.
Bot saldırısı için olduğundan bir laf edemem. Hatta orda geri alayım. Fakat bir şey fark ettim. Hala Dilini pek iyi konuşamayan birisini hala ezmeye çalışıyorsun? Kendikine bak bakalım? Sözünde hiç nokta bile yok. Hepsi uzun cümleler... Türkçe dediğin bumudur? Saygı dediğin bumudur? Sunucusunda birinin oyuna hatta türkçesine saygı duymayıp... Dediğimi anlamayıp hala türkçeme saygı duymuyorsan seninde bi Türkçe ve SAYGI kursuna gitmen gerektiğini düşünüyorum. Üstelik sunucu hakkında dönelim...Saygısız bir KURUCU ve offline bir ekip ile hala size oy vermeye veya sizin daha iyi olmanızı isteyen biriyle saygısızlık yapıyorsunuz.
Tam bir rezillik. Belki saygı vardır diye düşünmüştüm ama bu yaptığınız artık sinirlere dokunuyor. Bir daha bu konuya dokunmicam. Türkçe den önce saygı öğrenmenizi isticem ve burada noktamı koyucam. İyi günler.