Yepyeni Bir Oyun: TrionWorld | Trove | [ Giriş Sırası Sorunu Çözüldü! ]

Oyunu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 56 80.0%
  • Hayır

Kullanılan: 14 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    70

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Trove! Minecraft tarzında eğlenceli ve zaman geçirebileceğimiz yeni bir oyun. Oyunda çok güçlü bosslarla savaşabilip, evimizi yapabilip ve hatta binek alabileceğimiz harika bir oyun! Oyunu steam üzerindende, kendi internet sitesindende indirebilirsiniz! Eğer Trove 'ı benimle beraber oynamak isterseniz oyun içi adım: Randy1GG

Oyun içinde beni arkadaş eklemek için öğreticiyi tamamladıktan sonra o tuşuna basın. Friends menüsü açılacaktır. Oradan Add Friende tıklayıp adımı yazın.

[Oyuna her gün giriş yaptığınızda belli bir süre sonra çok iyi ödüller veriyor!]

Oyun Sitesi: Tıkla! <--- Bu linkte tıklayarak kaydolursanız banada destek olmuş olacaksınız, teşekkürler :)

Oyunu sizlere tanıtma amacım oyunda pek fazla Türk oyuncu görememem oldu açıkçası. Oyunda arkadaş bulabilmek için burada bu konuyu açma gereği duydum. İyi günler dilerim.

------------------------ Craftolia Turkey Kulübü ------------------------
Forum içinde kurulan ilk Türk Kulübüyüz. Oyuncu ayırt etmeden kulübümüze herkesi alıyoruz. Yakında yeterli malzeme toplandığında kulüp dünyamıza Club Chest adlı eşyadan koyacağız. Bu sandığın içinde kulübün üst seviye oyuncuları kullanmadığı eşyaları koyacak ve ihtiyacı olanlar buradan alabilecek. Eğer kulübe katılmak istiyorsanız bu konunun altına:

Oyun içi adınızı, oyun içi sınıfınızı/sınıflarınızı ve seviyenizi yazmanız yeterli olacaktır. Örnek;

Oyun içi Adım: Randy1GG
Oyun içi Sınıfım/Sınıflarım: Tomb Raiser - Neon Ninja - Pirate Captain
Oyun içi Seviyem: 15

Kulüp Evi Hakkında:

Kulüp evinin ilk katındaki odalarda oyuncuların tariflerini bildiği eşyalar (koltuk vb.) ve Ringcrafting Bench vb. eşyalar olacak. Kulüp evinin 2. katı ise portalların bulunduğu alan olacak. Kulüp Dünyası'nın ilk Evi oldu bu ev. Kulüp içindeki oyuncu sayısı artarsa Bina sayısıda artacak :)

NOT: Spolierlarla ilgili bilgim çok iyi olmadığı için birazcık karıştı sanki. Bunun için üzgünüm :(

Son düzenleme:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
bekle geliyorum.
30 lira var 1 lira daha bulunca satın alıp yüklerim oyunu.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun çok hızlı bitiyor son level portalından sonra grupla savaşman gerekiyor.10 kişi beraber oyunu bitirdik :/ Ve yeni çıkmadı :D Neyse gayet güzel oyun.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakın zamanda bu oyunun gameplay videosunu çekmeyi düşünüyorum :)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Paralısı 31 tl olunca ben direk eledim oyunu