Yeraltı Çiftliği

12berko123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeraltına çiftlik yapmıştım ama hayvanlar can çekişip ölüyordu acaba çimenin az oluşundan ışığın yetersizliğinden mi yoksa alanın darlığından mı ölüyorlar :Sşdş biliyorum biraz değişik konu ama foruma bakıyorumda hep sever reklamı sıkıldım değişiklik olsun dedim

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Resmi atarsan yardım edebiliriz sanırım. Uzun zamandır vanilla minecraft hakkında sorular duymuyordum, mutluyum.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Entitiüçyüzüç hep hayvanları boğazlıyor xd ama alan darlığı olabilir duvara sıkışıp

12berko123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resmi atarsan yardım edebiliriz sanırım. Uzun zamandır vanilla minecraft hakkında sorular duymuyordum, mutluyum.
o haritayı sildim ya :D sadece aklıma geldi yeniden başlamak istedim survivala yeraltını biraz daha büyük mü kazsam dedim.
Hayvanların zayıf noktası nedir hani olurya enderman suya deyince canı gider onun gibi hayvanlarda az ışıktı ölür mü sorum bu aslında

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
o haritayı sildim ya :D sadece aklıma geldi yeniden başlamak istedim survivala yeraltını biraz daha büyük mü kazsam dedim.
Hayvanların zayıf noktası nedir hani olurya enderman suya deyince canı gider onun gibi hayvanlarda az ışıktı ölür mü sorum bu aslında

Zannetmiyorum hayvanların öleceğini.

[/url][/IMG]