[Yerli Oyun]Civciv ve Tilki

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kötü tilki civcivimizin peşine düştü.Tilki ortalıklarda yokken civcivi yumurtadan çıkartın ve puanları toplayın.Tilki civcivi yakalamak için her türlü yolu deniyor.Siz, siz olun sakın tilkiye yakalanmayın.

Oynamak için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselion.CivcivVeTilki

İngilizce versionu için:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselion.ChickAndFox

Oy vererek bana en iyi desteği sağlamış olursunuz şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hayırlı olsun, başarılı bir çalışma. Böyle çalışmalar görmek beni mutlu ediyor.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Her zaman söylerim şöyle basit oyunlar geliştireceğinize daha sağlam oyunlar yapsanız bizi daha iyi tanıtırsınız. Sabırsızlık ve üşengeçlik yüzünden aşırı basit oyunlar yapıyorsunuz yani şunu kod bilgisi sıfır olan ben bile 2 gün için yaparım. Bakın ama neden yapmıyorum çünkü kod bilgim yok ama siz var olduğunu iddia edip böyle basit oyunlar yapıyorsunuz yapmayın. Çalışmanızı takdir ediyorum size oyun yapmayın diyecek halim yok sadece biraz daha güzel oyunlar yapmaya çalışın oyuncu yaş kitlenizi aşağılarda tutmayın. Güzel bir senaryo ve uzun süreli bir oynayış ile harika bir oyun yapabilirdiniz. Bu tür boşa zaman öldüren klon oyunlar yapmayın lütfen. (herhangi bir hakaret veya aşağılama amacı güdülmemiştir öneridir.)

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her zaman söylerim şöyle basit oyunlar geliştireceğinize daha sağlam oyunlar yapsanız bizi daha iyi tanıtırsınız. Sabırsızlık ve üşengeçlik yüzünden aşırı basit oyunlar yapıyorsunuz yani şunu kod bilgisi sıfır olan ben bile 2 gün için yaparım. Bakın ama neden yapmıyorum çünkü kod bilgim yok ama siz var olduğunu iddia edip böyle basit oyunlar yapıyorsunuz yapmayın. Çalışmanızı takdir ediyorum size oyun yapmayın diyecek halim yok sadece biraz daha güzel oyunlar yapmaya çalışın oyuncu yaş kitlenizi aşağılarda tutmayın. Güzel bir senaryo ve uzun süreli bir oynayış ile harika bir oyun yapabilirdiniz. Bu tür boşa zaman öldüren klon oyunlar yapmayın lütfen. (herhangi bir hakaret veya aşağılama amacı güdülmemiştir öneridir.)
İlk olarak bu klonlanmış bir oyun değildir, ikincisi zaten bu oyun çocuklara yönelik hazırlanmıştır, üçüncüsü ise bi flappy bird gibi kısa süreli can sıkıntısı atmak için oynanacak oyunlar vardır birde uzun süreli oynayabileceğiniz.Bu oyun 3-4 dakika kafa dağıtmak için oynanabilecek bi oyun :) Gelişmiş oyunlar için ekip lazım, bütçe lazım...:) Ayrıca oyunda ki müzik hariç her şey tarafımca yapıldı.İconlar, çizimler, karakterler vs... Bunlar benim kodlamadan daha fazla zamanımı aldı burada diyeceğim şu ki ekip olmadan gelişmiş bi oyun yapmak çok zor.Belki ekip ile 4-6 ayda bitecek bi çalışmayı tek başınıza 1 yılda, 2 yılda yapıyorsunuz.Öneri için teşekkürler yinede :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak bu klonlanmış bir oyun değildir, ikincisi zaten bu oyun çocuklara yönelik hazırlanmıştır, üçüncüsü ise bi flappy bird gibi kısa süreli can sıkıntısı atmak için oynanacak oyunlar vardır birde uzun süreli oynayabileceğiniz.Bu oyun 3-4 dakika kafa dağıtmak için oynanabilecek bi oyun :) Gelişmiş oyunlar için ekip lazım, bütçe lazım...:)
Ekibe gerek olacağını sanmıyorum sonuçta "Undertale" gibi bir oyun tek kişi tarafından yapıldı. Klon oyun derken kendimi pek izah edemedim. Mesela sizin bu oynayış sisteminizi henüz test etmedim ama "aa" oyununda ki sistem gibi duruyor sadece tıklamaktan ibaret gibi. Bunun yerine fazla büyük olmasına gerek yok en azında herhangi bir hikayesi falan olan bir oyun yapabilirsin. Strateji oyunları çok tutuyor, şöyle güzel bir strateji oyunu falan yapabilirsiniz.

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet Güzel Bir Çalışma Denerim Bir Ara