Topluluk Ürünü Yerli, Türkçe sesli Animasyon

Maestro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Türkçe sesli animasyonlar yaptığımız bir kanal açtık. Hazır, çalıntı animasyonlara seslendirme eklemek yerine animasyonu da kendimiz yapıyoruz. Desteklerinizi ve yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz. :)
Animasyon

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ellerinize sağlık; animasyonunuza bakınca, bu işlerde yakın zamanda gelişeceğinizi tahmin edebiliyorum. Bu konu için Topluluk Ürünü ön ekini verelim size. İleriki projelerinizden üyeleri de haberdar edin ki (mesela forumda o an online olan 5 kişiyi konuya etiketleyebilirsiniz) o projeleri de insanlar görsün ve yönetim olarak çeşitli şekillerde desteklemeye çalışalım.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
savaş sahnesinde fizik kuralları çökmüş biraz :D

Maestro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ellerinize sağlık; animasyonunuza bakınca, bu işlerde yakın zamanda gelişeceğinizi tahmin edebiliyorum. Bu konu için Topluluk Ürünü ön ekini verelim size. İleriki projelerinizden üyeleri de haberdar edin ki (mesela forumda o an online olan 5 kişiyi konuya etiketleyebilirsiniz) o projeleri de insanlar görsün ve yönetim olarak çeşitli şekillerde desteklemeye çalışalım.

Çok teşekkürler. Bu animasyon programını ilk kullanışımdı eksiklerin farkındayız ve desteğinizle daha da farkında olup düzeltmeye çalışacağız. Desteğinize tekrar çok teşekkür ederim ve seve seve her projede haberdar ederiz. Sağladığınız avantajları pek anlamadım mazur görün forumu çok iyi kullanamıyorum lakin mesajınız bile fazlasıyla destek olmaya yetti. :)

savaş sahnesinde fizik kuralları çökmüş biraz :D

Evet öyle oldu :) ilk kullanışım olduğu için defalarca silindi, yanlış kaydettim vb. Aslında o sahneyi kullanmayacaktık fakat bir yandan da ilgiyi merak ettik ve geri bildirimleri görmek istedik bu yüzden kullandık. Yorumun için teşekkürler :)

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
İyi animasyoncuların hepsi bu yollardan geçiyor, ben de az çok zamanında bu işlere ilgiliydim, mühim olan bu işi devam ettirmek aslında. Destek diyerek, içeriğinizin mobil portala çıkarılması, ana sayfamızda yayınlanması ve Facebook sayfasında paylaşılması gibi eylemleri kastetmiştim.

Senaryo fikirlerinizi de bekliyoruz. Yorum için teşekkürler. :)
Biraz klasik olabilir fakat Notch vs. Herobrine, hatırı sayılır bir senaryo konusu olur. Demek istediğim şu; ilk aşamada var olan karakterlerin animasyonlarını yapın ki belirli bir kitleye ulaşmanız daha kolay hale gelsin. Bu sayede ileride kendi hikayelerinizi, dizilerinizi hatta serilerinizi yayınlayabilirsiniz.